Kringloopwinkel Home Recycling Enschede
Enschede
Lübeckstraat 32, 7575 EE Oldenzaal
| ma | 09:00-17:30 |
| di | 09:00-17:30 |
| wo | 09:00-17:30 |
| do | 09:00-17:30 |
| vr | 09:00-17:30 |
| za | 09:00-17:00 |
| zo | Gesloten |
Deze kringloopwinkel in Oldenzaal heeft een groot assortiment met diverse vondsten van knutselmaterialen tot meubels. De Beurs biedt een nostalgische sfeer met behoud van oude elementen en beschikt over een café waar bezoekers kunnen ontspannen. De prijzen zijn aan de hogere kant vergeleken met andere kringloopwinkels, wat als een nadeel wordt gezien. Service wordt vriendelijk ervaren, maar parkeergelegenheid is beperkt voor het pand met parkeerverbod in de straat.
Ontdek duurzaam winkelen bij De Beurs Oldenzaal: kringloopvondsten van boeken tot meubels, elke maandag tot zaterdag geopend.
De Beurs Oldenzaal is een bekende kringloopwinkel gevestigd aan de Lübeckstraat 32, 7575 EE in Oldenzaal. Deze winkel is een onderdeel van Kringloopbedrijf De Beurs, met 4 filialen verspreid door Nederland. Met ruime openingstijden van maandag tot en met zaterdag, biedt De Beurs Oldenzaal een avontuurlijke ervaring in de wereld van duurzaam winkelen.
Bij De Beurs Oldenzaal kun je verschillende tweedehands goederen brengen. Of je nu boeken, computers, meubels, kleding, speelgoed of huishoudelijke apparaten hebt, De Beurs Oldenzaal neemt het graag van je aan. Het is een duurzame keuze om tweedehands spullen een nieuw leven te geven, en bij deze kringloopwinkel ben je daarvoor aan het juiste adres.
Bij het bezoeken van De Beurs Oldenzaal is het belangrijk om goed rond te kijken en op zoek te gaan naar waardevolle vondsten. Het assortiment van De Beurs Oldenzaal is divers en biedt een breed scala aan producten, zoals boeken, computers, huis- en inrichting, kleding, meubels, muziek, speelgoed, gereedschappen en huishoudelijke apparaten. Neem de tijd en ontdek verborgen schatten tijdens je bezoek.
De Beurs Oldenzaal heeft verschillende diensten en faciliteiten om het winkelen zo gemakkelijk mogelijk te maken. Je kunt goederen bij de winkel inleveren en als je grote items hebt, biedt De Beurs Oldenzaal zelfs een ophaalservice. Parkeren is mogelijk bij de winkel, zodat je jouw vondsten gemakkelijk kunt vervoeren. Daarnaast kun je op social media zoals Instagram en Facebook de kringloopwinkel volgen om geen enkele update te missen.
Met een missie om duurzaam winkelen te bevorderen, biedt De Beurs Oldenzaal meer dan alleen tweedehands goederen. Het is een plek waar je kunt genieten van een bewuste en milieuvriendelijke manier van consumeren. Dus als je op zoek bent naar unieke items en tegelijkertijd een verschil wilt maken voor het milieu, breng dan zeker een bezoek aan De Beurs Oldenzaal, dé kringloopwinkel in Oldenzaal waar duurzaamheid centraal staat.
Bezoek de website van De Beurs Oldenzaal voor meer informatie en kom langs tijdens de openingstijden: maandag t/m zaterdag van 09:00-17:30 uur.
Volg De Beurs Oldenzaal ook op Instagram en Facebook voor het laatste nieuws over duurzaam tweedehands winkelen.
:
Pascaline Vallee
4 oktober 2024
Een werkelijk prachtige kringloopwinkel met een ruime keuze aan kleding, speelgoed, porselein en decoratieartikelen, meubels, boeken en nog veel meer. Alles is netjes en opgeruimd en prachtig ingericht. Het personeel is altijd vriendelijk en behulpzaam. Een gezellig café nodigt uit tot verpozen. Naar mijn mening zijn de prijzen ook redelijk.
Ha Henk!
25 september 2024
Erg uitgezochte gebruikte spullen, best wel duur geworden na de nieuwbouw. Wel n mooie winkel.
Margriet de Ruiter
20 september 2024
Mooie winkel. Mooi producten en nette prijzen. Personeel vriendelijk!
Mark Wolsink
19 september 2024
Ze nemen niks aan als er een klein krasje oid opzit. Ze willen alleen maar spullen hebben zonder gebruiks sporen. Je kan het beter naar de stort brengen heb je geen gezeur
omid omar
7 september 2024
llja S
4 september 2024
een hele nette winkel, veel kleding, netjes op maat gesorteerd. de kleding word ook steeds terug gehangen door de vrijwilligers/personeel waardoor het netjes blijft. niet duur en een grote winkel
Alie Brugman
2 september 2024
Heidi
31 augustus 2024
L G
23 augustus 2024
Leuk en veel keuze
سلطان سلطان
18 augustus 2024
Goed
Ben je hier al eens geweest? Je was al bezig met een review.
Jeff en 570 anderen deelden hun ervaring
Ben je hier al eens geweest? Je was al bezig met een review.
Jeff en 570 anderen deelden hun ervaring
Stichting Kringloopbedrijf De Beurs
Lübeckstraat 32, 7575 EE Oldenzaal