4,1 km
Kringloopwinkel Youcycle in Enschede
Enschede
Lübeckstraat 32, 7575 EE Oldenzaal
| ma | 09:00-17:30 |
| di | 09:00-17:30 |
| wo | 09:00-17:30 |
| do | 09:00-17:30 |
| vr | 09:00-17:30 |
| za | 09:00-17:00 |
| zo | Gesloten |
Een ruim opgezette en goed georganiseerde kringloopwinkel met een breed aanbod van kleding, boeken en meubels. De meeste bezoekers prijzen de ruime keuze en zeer redelijke prijzen, hoewel een enkeling de prijzen wat hoog vindt. De sfeer wordt gezellig en netjes genoemd, met mooie spullen en weinig rommel. Een opvallende negatieve review gaat over het weigeren van goede tweedehands artikelen; dit lijkt echter een incident en niet terug te komen in andere recensies.
Ontdek duurzaam winkelen bij De Beurs Oldenzaal: kringloopvondsten van boeken tot meubels, elke maandag tot zaterdag geopend.
De Beurs Oldenzaal is een bekende kringloopwinkel gevestigd aan de Lübeckstraat 32, 7575 EE in Oldenzaal. Deze winkel is een onderdeel van Kringloopbedrijf De Beurs, met 4 filialen verspreid door Nederland. Met ruime openingstijden van maandag tot en met zaterdag, biedt De Beurs Oldenzaal een avontuurlijke ervaring in de wereld van duurzaam winkelen.
Bij De Beurs Oldenzaal kun je verschillende tweedehands goederen brengen. Of je nu boeken, computers, meubels, kleding, speelgoed of huishoudelijke apparaten hebt, De Beurs Oldenzaal neemt het graag van je aan. Het is een duurzame keuze om tweedehands spullen een nieuw leven te geven, en bij deze kringloopwinkel ben je daarvoor aan het juiste adres.
Bij het bezoeken van De Beurs Oldenzaal is het belangrijk om goed rond te kijken en op zoek te gaan naar waardevolle vondsten. Het assortiment van De Beurs Oldenzaal is divers en biedt een breed scala aan producten, zoals boeken, computers, huis- en inrichting, kleding, meubels, muziek, speelgoed, gereedschappen en huishoudelijke apparaten. Neem de tijd en ontdek verborgen schatten tijdens je bezoek.
De Beurs Oldenzaal heeft verschillende diensten en faciliteiten om het winkelen zo gemakkelijk mogelijk te maken. Je kunt goederen bij de winkel inleveren en als je grote items hebt, biedt De Beurs Oldenzaal zelfs een ophaalservice. Parkeren is mogelijk bij de winkel, zodat je jouw vondsten gemakkelijk kunt vervoeren. Daarnaast kun je op social media zoals Instagram en Facebook de kringloopwinkel volgen om geen enkele update te missen.
Met een missie om duurzaam winkelen te bevorderen, biedt De Beurs Oldenzaal meer dan alleen tweedehands goederen. Het is een plek waar je kunt genieten van een bewuste en milieuvriendelijke manier van consumeren. Dus als je op zoek bent naar unieke items en tegelijkertijd een verschil wilt maken voor het milieu, breng dan zeker een bezoek aan De Beurs Oldenzaal, dé kringloopwinkel in Oldenzaal waar duurzaamheid centraal staat.
Bezoek de website van De Beurs Oldenzaal voor meer informatie en kom langs tijdens de openingstijden: maandag t/m zaterdag van 09:00-17:30 uur.
Volg De Beurs Oldenzaal ook op Instagram en Facebook voor het laatste nieuws over duurzaam tweedehands winkelen.
:
Annelies Peters
30 januari 2026
Ik vind deze winkel mooi, schoon en het personeel vriendelijk en behulpzaam. Echter vind ik de prijzen erg hoog. Voor een lampenkap of voet ben je bijna goedkoper uit bij Ikea. Jammer!
Gerard ter Haar
22 januari 2026
De Beurs staat op de lijsten van de VVV bonnen en op de lijsten van de Oldenzaal cadeaukaart maar Ze nemen geen enkele waardebon aan !!! Dus ik zou zeggen ook van die lijsten af.
Manon
21 januari 2026
Heel netjes, maar ongelofelijk duur. Weinig parkeerplaatsen. Personeel is onaardig. Ik kom er niet meer.
Sunfix Almelo
12 januari 2026
Leuke kringloop alleen jammer van dat chagrijnige mens achter de kassa. Tevens vragen ze tegenwoordig €15 voor een oud vest omdat er een merkje in de nek hangt.
Lisette Maria
11 januari 2026
Goede kringloop met goede prijzen. Heb een prachtige teak houten kast gekocht die ze voor een prijsje de volgende week hadden bezorgd in Enschede.
M. F.
31 december 2025
Julia Beerlage
25 december 2025
Ik vind het hier erg leuk om te winkelen. De prijzen zijn redelijk en er is altijd een ruime keuze aan kleding!
J Visscher
16 december 2025
Goed georganiseerd Leuke prijzen Lekkere koffie met.....
Eva N.
6 december 2025
erwin Tiehuis
21 november 2025
Ben je hier geweest?
Sluit je aan bij 508 andere bezoekers
Stichting Kringloopbedrijf De Beurs
Lübeckstraat 32, 7575 EE Oldenzaal