1,9 km
Kringloopwinkel De Doorstroom in Eindhoven
Eindhoven
Brussellaan 2A, 5628 TC Eindhoven
| ma | Gesloten |
| di | 11:00-16:00 |
| wo | 11:00-16:00 |
| do | 11:00-16:00 |
| vr | 11:00-16:00 |
| za | 11:00-16:00 |
| zo | Gesloten |
Beddengoed, bijouterieën, boeken, brillen, cd's (origineel), dvd's (series), dierbenodigdheden (m.u.v. manden/kussens/voedsel), elektrische apparatuur, elektrisch gereedschap (met snoer), flat screen tv's (met HDMI), foto- en filmcamera's, handgereedschap, hobby- en knutselartikelen, huishoudelijke (elektrische) apparatuur, huishoudelijke artikelen, gereedschap, gordijnen en vitrage, kerstartikelen, kleding, klokken, koffers, lakens en linnengoed, lampen (geen grote kroonluchters), lp's, meubelen (grote kasten/banken/donker eiken in overleg), mobiele telefoons, muziekinstrumenten, orgels en piano's (in overleg), puzzels, sierkussens, schoenen, speelgoed (m.u.v. op wieltjes), tassen, tuingereedschap, tuinkussens, woningaccessoires, zonnebrillen en skibrillen, autostoeltjes en autoradio, bedden (geen matras), buggy's, campingbedjes, campingartikelen, computers en laptops (max 5 jaar), fietsdragers en fietsstoeltjes, gezichtsbruiners en golfartikelen. Alles mits schoon en heel.
Accu's, brandblussers, computers/laptops ouder dan 5 jaar, dekbedden, douchebakken en wastafels, diaprojectors en dia's, elektrische dekens, encyclopedieën, etenswaren, fietsen, fitnessapparatuur/hometrainers, gaskachels, helmen, hengelsportartikelen, kapotte spullen, kinderledikantjes/-buggy's/-wagens/-badjes/-boxen, kleerhangers, kussens (hoofdkussens), mappen, matrassen, opbergbakjes, naaimachines, naar rook ruikende spullen, natte/vieze kleding, opblaasbare artikelen, printers en faxen, raamjalouzieën en rolgordijnen, schaatsen/ski's/skischoenen/skeelers, slaapzakken, speelgoed op wieltjes, tapijten, tennisartikelen, traphekjes, trouwjurken, tuinmeubelen, tv-pakketten, tv's zonder HDMI, typemachines, videobanden en -recorders, vloeistoffen/verf, vloerkleden, wc-brillen en -verhogers, windschermen, witgoed en zonnebanken.
Bevestigd door de winkel · 16 Aug 2026
Dorcas kringloopwinkel in Eindhoven is een ruime en goed georganiseerde winkel met een divers aanbod waar de meeste bezoekers regelmatig slagen. Het personeel wordt consistent omschreven als vriendelijk en behulpzaam, en de winkel wordt gewaardeerd om schone, nette spullen zonder rommel. De prijzen zijn meestal redelijk, hoewel sommigen de prijzen aan de hogere kant vinden voor een kringloopwinkel. Een minder positieve ervaringhouding is dat elektronische apparaten slechts basisgetest worden, wat tot miskopen kan leiden.
Dorcas kringloopwinkel Eindhoven aan de Brussellaan in Eindhoven hoort bij de keten Dorcas. De opbrengst is bestemd voor mensen in nood in Oost-Europa, Afrika en het Midden-Oosten.
Daarnaast gaat 10% van de opbrengst naar armoedebestrijding in Eindhoven, onder meer via Licht voor Eindhoven.
Je vindt er tweedehands kleding, boeken, meubels, speelgoed, huishoudelijke apparaten en muziek. Je kunt er pinnen en de winkel is rolstoeltoegankelijk.
Renata Timmerman, Team Service & Contact, Dorcas · 16 augustus 2026
N Umj
6 december 2025
Mooie spullen maar zeer onvriendelijke oude mannelijke medewerker in de winkel
Ayse Ergun
3 december 2025
Bart v L
29 november 2025
Prijzen veel te duur, en personeel loopt er zeer klant onvriendelijk rond. Ik heb gezien dat een nette jonge vrouw heel correct een stofzuiger deed testen, en zo n knar die daar werkt sprak haar er op aan midden in de winkel op een manier zoals het hoofd van de school in de jaren 60 je op je donder gaf! Ze mocht niet testen en werd zeer verwijtend toegesproken. Verderop ving ik een gesprek op dat er een kapotte kast werd bezorgd , en direct werd de klant beschuldigd .En allemaal op een manier dat heel die ouwe kliek daar voortaan in hun eigen is gaan geloven en jij van hun afhankelijk bent ,en dat hun jou mogen domineren en asociaal mogen behandelen. Nee alles wat daar werkt moet lekker achter de geraniums gaan zitten! En daar hun sjaggerijn maar tegen elkaar gaan botvieren, ik heb genoeg gezien, en ze hebben mij niks gedaan, en maar goed ook want ik pik zoiets niet, van niemand niet en ook niet van die hangouderen daar, want je kunt gewoon normaal doen tegen klanten , het zijn niet jullie honden die je denkt te moeten africhten.
Liesbeth Blogt
28 november 2025
Leuke kringloop waar ik weleens kijk, als ik in de buurt ben. Tegenwoordig erg duur. Ik moet iets zo wel echt willen hebben. Er zijn betere opties op een kwartier afstand.
Thea Brilman
13 november 2025
Grote kringloop, netjes gesorteerd Prima geprijsd Vriendelijk personeel
Selien Nees
15 augustus 2025
Vrouw aan de kassa is enorm boertig. Een speelgoedauto die aan de ingang staat, wouden we meteen kopen. We zouden hem eigenlijk ook meteen meenemen. Daarom lieten we onze zoon hier al even mee spelen. De vrouw aan de kassa (Anna) riep meteen naar ons dat we dat niet mochten doen en dat als je las dat je dat ook zag dat dat niet mocht. 1. Er stond enkel op dat de auto oké was en een nieuwe batterij nodig had. 2. De manier waarop was verschrikkelijk onbeleefd. Wanneer ik "sorry?" Zei om te kijken of ze het durfde herhalen, zei ze dat het tegen haar man was en niet tegen ons. We hebben onze zoon helemaal overstuur meegenomen naar huis zonder die speelgoedauto. We hebben dan maar een kleintje snel gekocht en daarna zo eentje gekocht in een andere winkel. Heel jammer. Winkel was verzorgd. Daarom 1 ster. Qua beleving is dit verschrikkelijk! Zeker met een kind.
Patrick Peijnenburg
11 augustus 2025
Leuke kringloop komen hier regelmatig. Netjes georganiseerd en groot aanbod.
Jade van der Lelie
22 juli 2025
In principe ziet de winkel er netjes uit, maar voor kringloop prijzen moet je hier niet zijn. Ze verkopen spullen van winkels zoals Action e.d. voor dezelfde, of soms zelfs een hogere prijs als de nieuwprijs. Ook de kleding is er asociaal duur.
Jolanda xxx
19 juli 2025
Geweldig nette kringloop met nog redelijk normale prijzen....nooit eerder zoveel structuur in een kringloop gezien en uitgebreid aanbod ...doen ze erg goed 👍 leuk geslaagd in boeken en kleding
Marieke Rodenbach
18 juli 2025
Nette kringloop met een gezellig koffiehoekje. De koffie is fantastisch!
Ben je hier al eens geweest? Je was al bezig met een review.
Adute en 209 anderen deelden hun ervaring
Ben je hier al eens geweest? Je was al bezig met een review.
Adute en 209 anderen deelden hun ervaring
Dorcas kringloopwinkel Eindhoven
Brussellaan 2A, 5628 TC Eindhoven