Kringloopwinkel Home Recycling Enschede
Enschede
Lübeckstraat 32, 7575 EE Oldenzaal
| ma | 09:00-17:30 |
| di | 09:00-17:30 |
| wo | 09:00-17:30 |
| do | 09:00-17:30 |
| vr | 09:00-17:30 |
| za | 09:00-17:00 |
| zo | Gesloten |
Een ruim opgezette kringloopwinkel in Oldenzaal met brede meubelcollectie en diverse knutsel- en decoratiematerialen. De winkel heeft een café waar bezoekers kunnen ontspannen na het winkelen. De prijzen worden als redelijk ervaren, met een goede prijs-kwaliteitverhouding. Minpunten die bezoekers noemen zijn de beperkte parkeergelegenheid (slechts zes plekken) en inconsistente openingstijden van het café. De service bij aflevering van grote items wordt gewaardeerd, met de mogelijkheid om achterom te rijden voor laden en lossen.
Ontdek duurzaam winkelen bij De Beurs Oldenzaal: kringloopvondsten van boeken tot meubels, elke maandag tot zaterdag geopend.
De Beurs Oldenzaal is een bekende kringloopwinkel gevestigd aan de Lübeckstraat 32, 7575 EE in Oldenzaal. Deze winkel is een onderdeel van Kringloopbedrijf De Beurs, met 4 filialen verspreid door Nederland. Met ruime openingstijden van maandag tot en met zaterdag, biedt De Beurs Oldenzaal een avontuurlijke ervaring in de wereld van duurzaam winkelen.
Bij De Beurs Oldenzaal kun je verschillende tweedehands goederen brengen. Of je nu boeken, computers, meubels, kleding, speelgoed of huishoudelijke apparaten hebt, De Beurs Oldenzaal neemt het graag van je aan. Het is een duurzame keuze om tweedehands spullen een nieuw leven te geven, en bij deze kringloopwinkel ben je daarvoor aan het juiste adres.
Bij het bezoeken van De Beurs Oldenzaal is het belangrijk om goed rond te kijken en op zoek te gaan naar waardevolle vondsten. Het assortiment van De Beurs Oldenzaal is divers en biedt een breed scala aan producten, zoals boeken, computers, huis- en inrichting, kleding, meubels, muziek, speelgoed, gereedschappen en huishoudelijke apparaten. Neem de tijd en ontdek verborgen schatten tijdens je bezoek.
De Beurs Oldenzaal heeft verschillende diensten en faciliteiten om het winkelen zo gemakkelijk mogelijk te maken. Je kunt goederen bij de winkel inleveren en als je grote items hebt, biedt De Beurs Oldenzaal zelfs een ophaalservice. Parkeren is mogelijk bij de winkel, zodat je jouw vondsten gemakkelijk kunt vervoeren. Daarnaast kun je op social media zoals Instagram en Facebook de kringloopwinkel volgen om geen enkele update te missen.
Met een missie om duurzaam winkelen te bevorderen, biedt De Beurs Oldenzaal meer dan alleen tweedehands goederen. Het is een plek waar je kunt genieten van een bewuste en milieuvriendelijke manier van consumeren. Dus als je op zoek bent naar unieke items en tegelijkertijd een verschil wilt maken voor het milieu, breng dan zeker een bezoek aan De Beurs Oldenzaal, dé kringloopwinkel in Oldenzaal waar duurzaamheid centraal staat.
Bezoek de website van De Beurs Oldenzaal voor meer informatie en kom langs tijdens de openingstijden: maandag t/m zaterdag van 09:00-17:30 uur.
Volg De Beurs Oldenzaal ook op Instagram en Facebook voor het laatste nieuws over duurzaam tweedehands winkelen.
:
Murad Rauf
11 september 2026
Samira Turgay
9 september 2026
Een fantastische plek om rond te snuffelen en te blijven hangen! Ik ben helemaal weg van Kringloopbedrijf De Beurs! Ik heb er geweldige knutsel- en decoratiematerialen gevonden voor een prikkie – de selectie is echt fantastisch en maakt rondkijken zo leuk. Het café is ook een pluspunt: je kunt er na het winkelen heerlijk ontspannen met een drankje en een hapje. Kortom, een geweldige plek die ik van harte aanbeveel. Ik kom zeker terug!
Darko Jovanović
9 september 2026
Manu
6 september 2026
Caroline Remmers
2 september 2026
Fantastische instelling
Jens Neuij
29 augustus 2026
Mooie stoel en bordspel gekocht. Fijne service, ik kon met de auto achterom rijden en toen is de stoel zo in mijn auto geladen!
Vojtech Mihalik
25 augustus 2026
Ze hebben een ruime keuze, vooral op het gebied van meubels.
Kjeld Bergman
18 augustus 2026
De kringloop is bekend in Oldenzaal en omstreken, ook zijn hier Duitsers te vinden. Helaas waren er redelijk hoge verwachtingen doordat er op de website werd aangegeven dat men 1200m² kon rond kijken en tussen kon neuzen. In de kringloop zijn er vooral kinder spullen en veel eetkamerstoelen, de parkeer gelegenheid zijn timide te noemen waarbij men maar een beperkte ruimte voor parkeren heeft c.a. 6 parkeerplaatsen. Doordat dit gelegen is op een bedrijven terrein mag men niet bij een buur bedrijf parkeren.
katja hendriks
18 augustus 2026
Altijd leuk even te kijken naar leuke hebbedingetjes
Mr. UK
14 augustus 2026
Het is zaterdag en er zijn veel klanten. Op de toonbank van het café hangt een bordje met de tekst: "Alleen geopend tot 16:30 uur." Als we ernaar vragen, krijgen we te horen: "Vandaag gesloten." De taart in de vitrine is aan het lekken; die moet maandag vrijwel zeker weggegooid worden. Er wordt geen uitleg gegeven. Wat jammer. We kennen andere winkels die klantvriendelijker zijn.
Ben je hier al eens geweest? Je was al bezig met een review.
Murad en 560 anderen deelden hun ervaring
Ben je hier al eens geweest? Je was al bezig met een review.
Murad en 560 anderen deelden hun ervaring
Stichting Kringloopbedrijf De Beurs
Lübeckstraat 32, 7575 EE Oldenzaal