0,4 km
TOUT
Hoogeveen
Industrieweg 106a, 7903 AK Hoogeveen
| ma | Gesloten |
| di | 09:00-14:00 |
| wo | 12:30-16:30 |
| do | Gesloten |
| vr | 09:00-14:00 |
| za | Gesloten |
| zo | Gesloten |
Kleding, tassen, schoenen, zwemkleding, sportkleding, skikleding. Goed/schoon werkend speelgoed (boekjes, babyspeelgoed, poppen, LEGO, skeelers). Max 25 kledingitems per maand, ter plekke gecontroleerd.
Meubels en gebruiksvoorwerpen in huis.
Bevestigd door de winkel · 13 Aug 2026
Kringloopwinkel De Hippe Kip in Hoogeveen is een gespecialiseerde tweedehands kledingwinkel met een aangename sfeer. De winkel biedt ruime keuze voor zowel volwassenen als kinderen, met name veel nette kleding die er soms bijna nieuw uitziet. Naast kleding zijn er ook speelgoed, accessoires, boekjes en nieuwe sieraden verkrijgbaar. De prijzen worden als eerlijk en redelijk beschreven, vergelijkbaar met andere kringloopwinkels. Een opvallend positief punt is het regelmatig wisselende aanbod, inclusief 50% korting op de laatste kleding. Alle reviewers prijzen de vriendelijke eigenaresse en behulpzame medewerkers.
De Hippe Kip in Hoogeveen is een klein, net winkeltje voor tweedehands kleding met focus op eigentijdse stukken. Je vindt er vintage kleding, schoenen en kinderkleding, in een gezellige, fijne sfeer.
Je kunt bij deze kringloopwinkel kleding, tassen, schoenen, zwem-, sport- en skikleding en schoon werkend speelgoed inleveren. Er geldt een maximum van 25 kledingitems per maand en alles wordt ter plekke gecontroleerd. Meubels en gebruiksvoorwerpen voor in huis neemt de winkel niet aan.
Kleding die na 10 weken niet is verkocht, gaat naar de kledingbank. Twee keer per jaar kiest de winkel bovendien een ander goed doel om te steunen.
De winkel is open op dinsdag en vrijdag. Daarnaast zijn er terugkerende extra openingstijden: op de eerste zaterdag van de maand van 10:00 tot 12:00, en op de eerste vrijdag van de maand een koopavond van 18:30 tot 20:30. Pinnen is mogelijk.
Maaike Lunenborg · 13 augustus 2026
Anita Kikkert
7 juli 2023
Leuke winkel goede prijzen zeker een kijkje waard
Henk Lunenborg
14 juni 2023
Very nice store with beautiful clothes for everyone. Enthusiastic owner who is very helpful and friendly. An asset for Hoogeveen.
Ben je hier al eens geweest? Je was al bezig met een review.
Imre en 31 anderen deelden hun ervaring
Ben je hier al eens geweest? Je was al bezig met een review.
Imre en 31 anderen deelden hun ervaring
Kringloopwinkel De Hippe Kip tweedehandskleding
Industrieweg 106a, 7903 AK Hoogeveen