0,4 km
TOUT
Hoogeveen
Industrieweg 106a, 7903 AK Hoogeveen
| ma | Gesloten |
| di | 09:00-14:00 |
| wo | 12:30-16:30 |
| do | 18:30-20:30 |
| vr | 09:00-16:00 |
| za | Gesloten |
| zo | Gesloten |
Een knusse tweedehandskledingwinkel in Hoogeveen met verzorgde kleding voor het hele gezin. De winkel staat bekend om vriendelijke service en regelmatig vernieuwde collecties, met af en toe 50% korting op laatste stuks. Naast kleding biedt de winkel ook speelgoed, accessoires en boekjes. De prijzen worden als eerlijk en betaalbaar ervaren, mede door de zorgvuldige selectie van kleding die er vaak bijna nieuw uitziet. Er is zelfs een speelhoekje voor kinderen en klanten waarderen de persoonlijke aandacht van de eigenaresse.
Ontdek topkwaliteit tweedehandskleding bij De Hippe Kip in Hoogeveen - perfect voor kinderen en volwassenen! Beoordeeld met 5 sterren.
Met een gemiddelde beoordeling van 5.0/5 sterren, is De Hippe Kip tweedehandskleding dé kringloopwinkel waar je moet zijn in Hoogeveen. Gelegen aan Industrieweg 106a, biedt deze winkel een ruim assortiment aan tweedehandskleding voor zowel kinderen als volwassenen. Ontdek hier wat je kunt brengen naar de winkel, waar je op moet letten en hoe het werkt.
Bij De Hippe Kip is er vraag naar diverse soorten kleding. Je kunt hier terecht met kinderkleding in de maten 50 t/m 176, dames- en herenkleding in alle maten, draagzakken, slaapzakken en voetenzakken voor baby's, laarzen, schoenen, jassen, sportkleding, tassen, riemen, zwangerschapskleding, verkleedkleren en nog veel meer. Ook speelgoed is welkom. Het is dus zeker de moeite waard om je kasten in te duiken en kleding een tweede leven te geven.
Bij De Hippe Kip staat kwaliteit voorop. Kijk daarom zorgvuldig naar je kleding voordat je deze inbrengt. Als je het zelf niet (meer) zou kopen, is de kans groot dat klanten dit ook niet zullen doen. Netjes, goed ruikend en representatief uitziende kleding verkoopt sneller. Dit laat zien dat tweedehands kleding niet muf en stoffig hoeft te zijn, maar ook hip en trendy kan zijn. Ook speelgoed dient er netjes en schoon uit te zien en compleet en werkend te zijn. Voor meer informatie, bekijk de voorwaarden.
Je kleding en andere artikelen kun je tijdens openingstijden naar De Hippe Kip brengen. Zorg ervoor dat de kleding netjes, gewassen en opgevouwen is verpakt in een bigshopper of vuilniszak met je naam en klantnummer erop. Speelgoed mag apart worden ingeleverd met je naam erop. Bij je eerste inbreng wordt er een klantaccount aangemaakt en ontvang je een klantnummer.
Als De Hippe Kip iets van jou verkoopt, ontvang je 40% van de verkoopprijs. Hierdoor bouw je een tegoed op dat je kunt gebruiken in de winkel of kunt laten uitbetalen met een korting van 35%. De kleding blijft 8 weken hangen en gaat dan nog 2 weken naar het sale rek. Als het kledingstuk dan nog steeds niet is verkocht, krijgt het alsnog een mooie bestemming. De Hippe Kip doneert namelijk aan Stichting De Reddende Engel Hoogeveen, de Kledingbank Hoogeveen of andere actuele goede doelen. Zo komt er regelmatig een kakelverse collectie in de winkel te hangen.
Met een rolstoelvriendelijke parking, acceptatie van betaalpassen en contactloos mobiel betalen, zorgt De Hippe Kip ervoor dat de winkel voor iedereen toegankelijk is. Wil je meer weten? Neem dan een kijkje op de website van De Hippe Kip of bekijk het LinkedIn-profiel van de eigenaar.
Roelie de Jonge
22 maart 2025
Leuke 2ehands kledingzaak
Nicolet Sierts
3 februari 2025
Eric Meijer
20 november 2024
Andres Zuidema
19 november 2024
Top winkel met leuke kleding voor een hele mooie prijs!! Echt een aanrader!
Chantal Bakker
20 juli 2024
Дмитрий Бондарчук
19 juli 2024
Geweldige winkel, goede prijzen, grote selectie, vriendelijk personeel
K G
24 maart 2024
Super leuke winkel. Knus ingericht. Zelfs voor de kinderen een speelhoekje Leuke bijna nieuwe tweedehands kleding voor klein en groot. Super fijn om kleding via de hippe kip te verkopen. Eigenaresse besteed veel aandacht aan haar winkel en haar klanten. Via facebook heel veel filmpjes van nieuwe kleding. Echt een leuke winkel om geregeld even naar binnen te gaan, want aanbod wisselt continu. Ga zo door en hopelijk nog vele jaren shop plezier bij jouw. Groetjes Kim
Linda Kleine
24 maart 2024
Super leuke winkel met hele leuke en nette 2de handse kleding. Soms ziet het er nog als nieuw uit. Er wordt regelmatig nieuwe kleding opgehangen er hangt dus altijd wat nieuws tussen. Zeker de moeite waard om eens binnen te kijken en rond te neuzen
Mirjam Lichtendonk - Zwiggelaar
24 maart 2024
Mooie winkel, vriendelijke eigenaresse, die naast leuke 2hands kleding ook oa speelgoed en decospullen verkoopt. En natuurlijk de ideale plek om je eigen kleding in te brengen die je niet meer draagt.
Jessica Snippe
24 maart 2024
Nette, leuke, betaalbare 2 handskleding
Ben je hier geweest?
Sluit je aan bij 30 andere bezoekers
Kringloopwinkel De Hippe Kip tweedehandskleding
Industrieweg 106a, 7903 AK Hoogeveen