Kringloopwinkel Curiosa Ramplaan
Haarlem
Eysinkweg 71, 2014 SB Haarlem
| ma | 10:00-18:00 |
| di | 10:00-18:00 |
| wo | 10:00-18:00 |
| do | 10:00-18:00 |
| vr | 10:00-18:00 |
| za | 10:00-18:00 |
| zo | 12:00-17:00 |
Kringloopwinkel Zolder023 in Haarlem is een gemiddeld beoordeelde winkel met een gevarieerd assortiment tweedehands goederen. Bezoekers waarderen de continue wisselende collectie, maar stellen de hoge prijzen aan de kaak, soms zelfs duurder dan nieuw. De winkel heeft een chaotische indeling met rommelige uitgang en ongesorteerde kleding op maten, wat het zoeken bemoeilijkt. Er is aandacht voor detail in de cd-afdeling, maar soms liggen kapotte spullen in de schappen. Ondanks de hoge prijzen en soms onvriendelijk personeel, weten veel bezoekers toch unieke vondsten te doen.
Zolder023 aan de Eysinkweg in Haarlem is een circulaire lifestyle-winkel. Het assortiment loopt van meubels, boeken en kleding tot speelgoed, huishoudelijke apparaten en muziek. Naast de winkel zijn er twee boetieks: Boetiek CronjΓ© in de Cronjestraat in Haarlem en Boetiek Binnenweg in Heemstede, gespecialiseerd in (vintage) kleding en woonaccessoires.
Meubelen worden gratis bij mensen thuis opgehaald. Gekochte items worden tegen betaling bezorgd, en wie zelf wil vervoeren mag een Freetrailer bij de winkel lenen. Betalen kan met pin of contactloos, niet met creditcard.
De winkel is ontstaan vanuit het idee om leegstaande panden op een circulaire en groene manier in te vullen: minder verspilling, en het team waardeert zijn werk.
17 september 2026
:
P T
14 januari 2021
Great store, fair prices, very friendly staff, lots of choices. Furniture part is huge and they always have gorgeous vintage items. Free parking lot available.
henk C
14 januari 2021
Mooie kringloop winkel netjes en opgeruimd voor elk wat wils. lieve medewerkers
S.v. M.
14 januari 2021
Grote zeer nette kringloopwinkel. Heb er met plezier rond gelopen. Ook de prijzen zijn reeel. Er is een koffiehoek en genoeg ruimte om gratis te parkeren.
M van der Geest
14 januari 2021
Leuke kringloop met mooie items, vooral de meubels zagen er goed uit. De boekenprijs is interessant, 1 cent per bladzijde. Wel veel werk bij het afrekenen. Wellicht toch praktischer een vast prijzen systeem te hanteren. Ik kom zeker weer eens terug en hopelijk is er dan meer kinder- en dameskleding en schoenen te vinden!
Julia de Meijer
14 januari 2021
Grote overzichtelijke kringloop. Veel meubels e.d. Weinig kleding, wat er hangt is aan de prijzige kant
Tamara Jansen
14 januari 2021
Weer paar goeie boeken gescoord! Nette opstelling en duidelijke regels i.v.m covid.
Brit Rohde
14 januari 2021
Een fantastische ervaring bij de kringloopwinkel Zolder023. Een echte aanwinst voor de buurt! Was onder de indruk van de collectie en geeft het 5 sterren.
Peter faas
14 januari 2021
Very nice, spacious store. I have already acquired many beautiful LPs!
Magdalena Tirza
14 januari 2021
Enorme kringloop/antiek store. Fantastische collectie! Mooie meubelen, kleingoed en boeken :) Aanrader!
Dino Jordaan
14 januari 2021
Mooie zaak. Vriendelijk personeel.
Ben je hier al eens geweest? Je was al bezig met een review.
Wendy en 281 anderen deelden hun ervaring
Ben je hier al eens geweest? Je was al bezig met een review.
Wendy en 281 anderen deelden hun ervaring
Kringloopwinkel Zolder023 in Haarlem
Eysinkweg 71, 2014 SB Haarlem