Kringloopwinkel Notabene in Winschoten
Winschoten
J.A. Koningstraat 28, 9672 AD Winschoten
| ma | Gesloten |
| di | Gesloten |
| wo | 10:00-17:00 |
| do | 10:00-17:00 |
| vr | 10:00-17:00 |
| za | 10:00-17:00 |
| zo | Gesloten |
Meer een brocante volwinkel dan een traditionele kringloop, met een uniek aanbod uit diverse Europese landen. De prijzen liggen hoger dan gemiddeld, maar bezoekers waarderen de gezellige sfeer en de mogelijkheid tot afdingen. Minpunten die worden genoemd, zijn de extreme volheid van het pand, waardoor gangpaden smal zijn en sommige gedeeltes moeilijk toegankelijk zijn. Het is een plek voor specifieke vondsten, minder geschikt voor snelle, goedkope koopjes.
Ontdek unieke tweedehands schatten bij Vlomarkt Kringloop in Winschoten – kleding, meubels, decoratie, en meer. Bezoek ons vandaag!
Welkom bij Vlomarkt Kringloop van alles en nog wat, dé kringloopwinkel in Winschoten waar je terecht kunt voor allerlei tweedehands schatten. Gelegen aan J.A. Koningstraat 28, 9672 AD Winschoten, is onze winkel gemakkelijk te bereiken voor iedereen die op zoek is naar unieke items. Met ruime openingstijden van woensdag tot en met zaterdag tussen 10:00 en 17:00, kun je bij ons op je gemak rondsnuffelen.
Bij Vlomarkt Kringloop van alles en nog wat staan we altijd open voor donaties. Heb je zelf spullen waar je graag vanaf wilt? Breng ze naar onze winkel en geef ze een tweede leven. Of het nu gaat om kleding, meubels, huisdecoratie, elektronica of boeken, bij ons is alles welkom. Op deze manier draag je bij aan een beter klimaat door spullen opnieuw te gebruiken en iemand anders blij te maken. Samen zorgen we voor duurzame winkelervaringen.
Bij het struinen door Vlomarkt Kringloop van alles en nog wat is het belangrijk om te weten waar je op moet letten. Het is verstandig om altijd goed te kijken naar de kwaliteit van de producten. Controleer of alles nog in goede staat is en of het naar jouw wensen en behoeften voldoet. Heb je vragen over een bepaald item? Onze medewerkers staan altijd klaar om je te helpen. Met een gemiddelde beoordeling van 2.8/5 sterren kun je bij ons rekenen op een vriendelijke service.
Vlomarkt Kringloop van alles en nog wat is een winkel die gerund wordt door vrijwilligers. Ons doel is om mooie, kwalitatieve tweedehands producten een nieuw thuis te geven. Onze winkel is rolstoelvriendelijk en biedt een ruime parkeergelegenheid. Bij ons kun je uitgebreid rondsnuffelen tussen de kledingrekken, op zoek naar de perfecte vintage outfit. Daarnaast hebben we ook andere leuke tweedehands spullen, zoals boeken, meubels en elektronica.
Bij Vlomarkt Kringloop van alles en nog wat bieden we meer dan alleen tweedehands winkelen. We hebben regelmatig speciale kortingsacties en themadagen, waarbij je tegen gereduceerde prijzen kunt shoppen. Houd onze Facebook pagina in de gaten voor alle updates en evenementen. Daarnaast organiseert onze kringloopwinkel sociale programma's, zoals workshops en bijeenkomsten, waar je andere mensen kunt ontmoeten.
Wil je meer weten over kringloopwinkels in Winschoten? Bezoek onze website voor het complete overzicht. Kom naar Vlomarkt Kringloop van alles en nog wat en ontdek het plezier van duurzaam winkelen in Winschoten!
Martijn Lowies
2 januari 2026
Winkel dicht
harmhiske meer
7 december 2025
Echt geweldige mensen. En hele mooie foto's van Maria. 👍
Annemarie U know me
1 november 2025
Leuke winkel. Het staat wel vol. Het doet eerder denken aan antieke kringloop. Maar dat vind ik niet erg. Het is een leuke winkel om even rond te sneupen
Henrike Aalbers
17 oktober 2025
Top Is gewoon teveel om te zien Maar echt een aanrader
Pia Fee
10 oktober 2025
Geweldige winkel. Een supervriendelijke eigenaar die de vloer schoonmaakt zodat je spullen kunt pakken die buiten bereik lijken. Een genie die de chaos beheerst :D Je kunt er echte schatten vinden. De prijzen zijn redelijk en je kunt ook nog eens een flinke korting krijgen als je meerdere items koopt.
John van Dalen
20 september 2025
Niet te vergelijken met een kringloopwinkel. Dit zijn zorgvuldige spullen uit duitsland, frankrijk, belgie en engeland. Doet denken aan een brocante markt in frankrijk. Echt de moeite waard. Lieve mensen en mooie spullen!
Maja Gödiker
7 juni 2025
De gangpaden zijn zo vol dat je er niet doorheen kunt – en zo ontzettend duur! Jammer, we zijn vaak in Nederland – maar we kijken liever naar de omliggende Kringloops.
Stinet Luth
16 mei 2025
Mooie spullen en alles op kleur en met zorg geëtaleerd. Je kunt ook afdingen, als je het iets te duur vindt. Wij komen er graag. Aardige mensen en echt aan te bevelen. Ja, het staat vol. Maar wat verwacht je dan?? Het is geen Bijenkorf, zoals een aantal Kringlopen zijn ingericht. Succes!
Melissa nicolosi
10 mei 2025
Geen kringloop maar antiek/brocante, het staat veel te vol, reken maar vanwege de torenhoge prijzen!
Hiske Van Der Meer
23 april 2025
Erg aardige mensen. Je vindt er altijd wel iets bruikbaars.
Ben je hier geweest?
Sluit je aan bij 28 andere bezoekers
Vlomarkt Kringloop van alles en nog wat
J.A. Koningstraat 28, 9672 AD Winschoten