0,8 km
Kringloop Design Centre in Utrecht
Utrecht
Mgr, 3581 EA Utrecht
| ma | Gesloten |
| di | Gesloten |
| wo | 12:00-17:00 |
| do | 12:00-17:00 |
| vr | 12:00-17:00 |
| za | 12:00-16:00 |
| zo | Gesloten |
Een kleine en geliefde kringloopwinkel met een verrassend aanbod van voornamelijk net gesorteerde dameskleding en aanverwante artikelen. De sfeer wordt vaak als vriendelijk omschreven en de prijzen zijn redelijk, hoewel iets hoger dan buiten de Randstad. Wie kleding wil passen die naast de paspop staat, kan echter tegen een onbegrijpelijke regel aanlopen. Er zijn ook meldingen van een onaangename en discriminerende ervaring met medewerkers, wat overheerst ondanks de veelal positieve reviews.
Ontdek duurzaam shoppen bij Emmaus Utrecht: kringloopvondsten van kleding tot meubels. Draag bij aan de community met je donaties!
Stichting Emmaus Utrecht, gevestigd aan de Mgr. Monseigneur van de Weteringstraat 1 in Utrecht, staat bekend als een bruisende kringloopwinkel. Als je je huis aan het opruimen bent en spullen hebt die je niet meer nodig hebt, kan je deze brengen naar Emmaus Lombok. Ze nemen graag boeken, huis- en inrichting, kleding, muziek, speelgoed, brocante, fietsen, gereedschappen, huishoudelijke apparaten, meubels en vintage artikelen aan. Door je spullen te doneren, draag je bij aan duurzaamheid en help je kansarme mensen die ondersteund worden door Stichting Emmaus.
Bij een bezoek aan Emmaus Lombok is het belangrijk om op zoek te gaan naar verborgen schatten. Het assortiment van de winkel is zeer gevarieerd en bevat onder andere boeken, kleding, meubels, muziek en vintage items. Het is verstandig om je tijd te nemen en de winkel rustig te doorzoeken. Wie weet vind je unieke items tegen zeer scherpe prijzen. Door bij Emmaus Lombok te winkelen, draag je niet alleen bij aan duurzaamheid, maar ook aan het ondersteunen van sociale projecten.
Bij Emmaus Lombok wordt de gedoneerde goederen gesorteerd, schoongemaakt en vervolgens in de winkel verkocht. De opbrengsten gaan naar Stichting Emmaus Domstad, een organisatie die zich inzet voor sociale projecten en de ondersteuning van kansarme mensen. Naast de reguliere winkel biedt Emmaus Lombok ook unieke programma's en diensten aan, zoals bereikbaarheid per OV en een ophaalservice voor grote spullen.
Naast de reguliere kringloopwinkel, biedt Emmaus Lombok ook diverse programma's en faciliteiten aan. Zo kun je bijvoorbeeld je goederen laten ophalen als ze te groot zijn om zelf te vervoeren. Een andere bijzondere service is de inname van goederen, waardoor mensen hun onnodige spullen kunnen doneren en daarmee duurzaamheid kunnen bevorderen. Emmaus Lombok is betrokken bij sociale projecten en biedt ondersteuning aan kansarme mensen in Nederland. Dit maakt winkelen bij Emmaus Lombok niet alleen een duurzame keuze, maar ook een manier om iets positiefs bij te dragen aan de samenleving.
Voor meer informatie over Stichting Emmaus Utrecht en andere kringloopwinkels in Utrecht, kun je hun website hier bezoeken. Vergeet ook niet om Emmaus Lombok te volgen op Facebook en Instagram om op de hoogte te blijven van het laatste nieuws en updates over duurzaam winkelen.
Johan Boland
12 juli 2025
Siham Saqui
12 mei 2025
Michael Albin
8 april 2025
pete mcc
7 december 2024
Ik wou een hemd passen die op de paspop in de raam stond - maar dat mocht niet voor onduidelijke reden. Schijnt " de regel" te zijn. Functie van een etalgepop is mensen de winkel in te lokken - maar bij Emmaus mag je de artikel die je gelokt heeft niet passen. Nooit zoiets meegemaakt. Je moet het reserveren (?) en later terugkomen. Serieus?? Het duurt 2 minuten mensen om het van de pop af te halen. Het is de PC Hoofd niet, kom op zeg! Ik stond 10 minuten te wachten tot de winkel open ging om hier achter te komen. Handig zou zijn met dit soort rare "regels" dat jullie deze kenbaar maken op de raam?
Kitty Paes
23 juli 2024
Superleuke ( niet groot in m2 en aanbod dat terzijde) verrassende kleding en aanverwante producten 2e hands te kopen. Niet duur!!! Leuk personeel. Kinderkledingkeuze beperkt aanbod. Veel gericht op leuke dameskleding , lingerie , bed en badlakens en tassen!
Hanneke
8 juli 2024
J L
29 mei 2024
Eigenlijk een van mijn favoriete winkels en meestal alleen maar goede ervaringen. Vandaag heb ik echter iets meegemaakt dat niet leuk was. Ik was in de winkel met mijn vrienden die geen Nederlands spreken. Terwijl we dingen aan het passen waren, werd het vreemd. De medewerkster begon Nederlands te praten tegen mijn vrienden, ook al wist ze dat ze het niet verstonden. Ze begon te praten over hoe mensen hier vaak winkeldiefstal plegen, beschuldigde ons subliminaal en probeerde kleding van ons af te pakken. Op het moment dat ik begon Nederlands te spreken, was ze heel vriendelijk. We gingen elke week naar de winkel om dingen te kopen en waren altijd vriendelijk. De situatie van vandaag was discriminerend, onaangenaam en oneerlijk. We komen nog steeds terug in de hoop dat zoiets ons niet nog eens overkomt.
Leanne Visser
30 april 2024
Leuke kleine kringloopwinkel, met voornamelijk kleding en wat boeken. Alle kleding is netjes en goed gesorteerd. Prijzen zijn prima. (en inmiddels Kann Je hier ook pinnen!)
Can Altay
6 januari 2024
Vriendelijke mensen voor een goede doel
Mathilde
14 juni 2023
Nette kleding, goede sfeer, echt mooie items. Prijzen voelen altijd redelijk gezien locatie en kwaliteit, iets duurder dan buiten de randstad.
Ben je hier geweest?
Sluit je aan bij 33 andere bezoekers
Kringloopwinkel Stichting Emmaus Utrecht
Mgr, 3581 EA Utrecht