1,4 km
Kringloopwinkel Dorcas Winkel Groot-Ammers
Groot-Ammers
Achterwetering 3, 2871 RK Schoonhoven
| ma | Gesloten |
| di | 09:00-12:30 |
| wo | 09:00-12:30 |
| do | 09:00-12:30 |
| vr | Gesloten |
| za | 13:00-16:00 |
| zo | Gesloten |
Bevestigd door de winkel · 14 Aug 2026
Deze Kringloopwinkel Dorcas in Schoonhoven is een gezellige winkel met een ruim assortiment aan diverse tweedehands artikelen. De winkel staat bekend om schappelijke prijzen en bevindt zich in een iets krapper pand met twee verdiepingen. Het personeel wordt herhaaldelijk omschreven als zeer vriendelijk en behulpzaam, zowel bij het doen van inkopen als het brengen van gebruikte spullen. Een minpunt dat meerdere bezoekers noemen is de beperkte ruimte, wat de toegankelijkheid voor rolstoelen en kinderwagens bemoeilijkt.
Kringloopwinkel Dorcas Winkel Schoonhoven is een kringloopwinkel aan de Achterwetering in Schoonhoven, volledig gerund door vrijwilligers. De opbrengst gaat via Dorcas naar noodhulp- en ontwikkelingsprojecten in Oost-Europa, Afrika en het Midden-Oosten.
Er is een kledingafdeling, en verder vind je er onder meer boeken, cd's en lp's, speelgoed, servies, meubels en huishoudelijke artikelen. De winkel verkoopt ook via Marktplaats. Pinnen kan. Let op bij het parkeren: langs het trottoir bij de winkel parkeren is niet toegestaan.
Inleveren kan tijdens de openingstijden, zonder afspraak. Welkom zijn onder meer boeken, speelgoed, fietsen, autostoeltjes, flatscreen-tv's, kleding, schoenen, meubels en elektrische apparaten. Niet welkom zijn kapotte spullen, spullen met rooklucht, computers ouder dan vijf jaar, gaskachels, natte of vuile kleding, videobanden, kinderwagens, beeldbuistelevisies en matrassen.
Renata Timmerman, Team Service & Contact, Dorcas · 14 augustus 2026
Annemieke van der Horst
27 augustus 2017
Een geweldige ervaring met Dorcas Winkel Schoonhoven. Absoluut een aanrader! Was onder de indruk van de collectie en geeft het een welverdiende 4/5.
Jeffrey Driesen
19 augustus 2017
Beoordeeld Dorcas Winkel Schoonhoven 2/5 sterren
Sonja Kleijn
10 augustus 2017
Goede prijsjes, wel lastig met kleine kinderen en boven de kinderkleding afdeling.
Daniël de Kruijf (TheBlue)
30 juni 2017
Mooie / goede 2e-leven-voor-spullen winkel. Jammer dat de winkel maar ongeveer 3 a 4 uur open is, maar het word ook gerund door vrijwilligers dus is wel begrijpelijk. De ruimten staan erg vol, maar zijn wel overzichtelijk. De kledingruimte heeft een wat muffe geur. Maar al met al is het een goede winkel. Met name de prijzen (zeer goedkoop) en de vintage artikelen zijn een reden om hier naartoe te komen.
Ben je hier al eens geweest? Je was al bezig met een review.
Tineke en 84 anderen deelden hun ervaring
Ben je hier al eens geweest? Je was al bezig met een review.
Tineke en 84 anderen deelden hun ervaring
Kringloopwinkel Dorcas Winkel Schoonhoven
Achterwetering 3, 2871 RK Schoonhoven