1,0 km
Kringloopwinkel The second living room
Ugchelen
Laan van Westenenk 108, 7336 AZ Apeldoorn
| ma | Gesloten |
| di | Gesloten |
| wo | 10:00-16:00 |
| do | 10:00-16:00 |
| vr | 10:00-16:00 |
| za | 10:00-16:00 |
| zo | Gesloten |
Bevestigd door de winkel · 14 Aug 2026
Een grote kringloopwinkel op een industrieterrein met twee verdiepingen. Het aanbod omvat meubels, kleding en huishoudelijke artikelen, waarbij de speelgoed- en knutselafdeling zeer uitgebreid en goed georganiseerd is. De prijzen liggen iets hoger dan bij andere kringloopwinkels, hoewel klein witgoed opvallend betaalbaar is. De winkel wordt beschreven als opgeruimd en overzichtelijk. Bezoekers merken op dat de parkeergelegenheid beperkt kan zijn, hoewel er ook melding wordt gemaakt van een ruim parkeerterrein.
Kringloopwinkel Dorcas Regiocentrum Apeldoorn is een ruime kringloopwinkel aan de Laan van Westenenk in Apeldoorn. De winkel draait volledig op vrijwilligers en de opbrengst gaat via Dorcas naar noodhulp- en ontwikkelingsprojecten in Oost-Europa, Afrika en het Midden-Oosten.
Er zijn aparte afdelingen voor onder meer boeken, kleding en huisraad. Verder vind je er tweedehands speelgoed, spellen, servies, gereedschap, elektronica en meubels. Pinnen kan, de winkel is rolstoeltoegankelijk en er is gratis parkeergelegenheid.
Inleveren kan tijdens de openingstijden, zonder afspraak; alles moet schoon zijn en werken. Wil je meubels aanbieden, mail dan vooraf foto's en een omschrijving naar het transportteam van de winkel. Kapotte spullen, computers ouder dan vijf jaar, matrassen, bedden, natte of vuile kleding en campingspullen neemt de winkel niet aan.
De winkel heeft een eigen logistiek centrum, waar vrijwilligers spullen sorteren en prijzen.
Renata Timmerman, Team Service & Contact, Dorcas · 14 augustus 2026
Almir Fizovic
17 september 2024
Mooie, nette winkel met vriendelijk personeel!
Nathalie
7 augustus 2024
Mooi gesorteerde boeken-afdeling. En €0,50 per boek is echt niet duur!
C Pons
24 juli 2024
Erg onbeleefd bij aannemen van spullen. Erg kritisch. Ik kwam spullen brengen waar ook een nieuwe rol behang bij was. Die je kon maken tot een poster op een slaapkamer muur. Dit legde ik uit en kreeg als reactie van de meneer achter de inname balie. Maar dat hoeven we hier niet, neem dat maar weer mee! Ik was perplex!!! Ik zei u krijgt dit, maar meneer bleef stellig. Dit hoeven we hier niet. Voor mij geen Dorcas meer!
Tharina Niewold
24 mei 2024
Helaas te duur geworden. Schoenen die vies en oud zijn voor 10 euro? De rest soms ook absurd geprijsd. Helaas is dit niet meer het oude Dorcas met goede prijzen. Diegene die het nu prijzen zijn niet reëel in het inschatten wat iets nog waard is.
Centarkulture Darosava
27 april 2024
Het lijkt erop dat het gewone leugenaars zijn, op internet zeggen ze dat ze werken, maar in werkelijkheid is het gesloten
Dries de Bruin
2 maart 2024
Een top ervaring bij Dorcas Regiocentrum Apeldoorn. Een echte aanwinst voor de buurt! Genoot van de vriendelijke sfeer en geeft het 5 sterren.
Alita Meijer
9 februari 2024
Mwah.... Was altijd een leuk uitje, maar de prijzen rijzen de pan uit. Jasje van V&D (!) voor €22.- is echt aan de prijs. Geen verschil meer met de Switch helaas.
Thomas
2 februari 2024
Lekker bakje koffie en thee gehad met een snelle jelle samen met mijn moeder. Boeken gekocht leuk geprijsd! Mooi assortiment
Corina van Laar
28 januari 2024
Altijd leuk om even een rondje te lopen. Ik vind dit een van de leukste kringloopwinkels in Apeldoorn
Marja Bussmann
1 januari 2024
Een geweldige bezoek aan Dorcas Regiocentrum Apeldoorn. Zeker aan te bevelen! Was onder de indruk van de collectie en geef het 5 sterren.
Ben je hier al eens geweest? Je was al bezig met een review.
Erkawoan en 169 anderen deelden hun ervaring
Ben je hier al eens geweest? Je was al bezig met een review.
Erkawoan en 169 anderen deelden hun ervaring
Kringloopwinkel Dorcas Regiocentrum Apeldoorn
Laan van Westenenk 108, 7336 AZ Apeldoorn