0,3 km
Kringloopwinkel Eerste Van Swindenstraat
Amsterdam
Insulindeweg 1, 1094 NW Amsterdam
| ma | Gesloten |
| di | 11:00-18:00 |
| wo | 11:00-18:00 |
| do | 11:00-18:00 |
| vr | 11:00-18:00 |
| za | 11:00-18:00 |
| zo | 14:00-18:00 |
Hier kun je spullen inleveren
Bevestigd door de winkel · 30 Sep 2026
Een middelgrote kringloopwinkel in Amsterdam die vooral bekend staat om goed geprijsde kleding en een vriendelijke sfeer. Bezoekers prijzen de lage prijzen en het nette aanbod van kleding en boeken, waarbij sommigen speciale acties als kleding voor €3 noemen. De winkel lijkt het meest geschikt voor kledingliefhebbers, maar heeft volgens sommige reviewers beperkt aanbod in andere categorieën. Een kleine groep bezoekers is minder positief over de rommelige presentatie en de service bij donaties.
De Buurtkringloop in Amsterdam-Oost is de kringloopwinkel direct naast station Muiderpoort, met tweedehands kleding, boeken, meubels, speelgoed, huishoudelijke apparaten en muziek.
Prominent in de winkel staat het Favorietenrekje: een wisselende selectie vintage vondsten en bijzondere items. Daarnaast organiseert de winkel gratis buurtactiviteiten, van een Rummikub-toernooi tot 'Heel de Buurt Bakt'. Elke eerste woensdag van de maand is er 's ochtends van 11 tot 12 uur een voorleesochtend.
Wie wil meedraaien kan als vrijwilliger aan de slag, zo'n vier uur per week op een vaste dag. Spullen inleveren kan tijdens de openingstijden; voor grote donaties is er een laad- en loszone aan de Celebesstraat, bel vooraf even.
De winkel is bereikbaar met tram 25 of 7, met bus 14, 37, 40 of 245, of te voet vanaf het perron van station Muiderpoort.
Sophie van IJken, Eigenaresse · 30 september 2026
Zuzanna Kokot
30 mei 2024
Malena Kowalska
14 november 2023
The personnel is always very welcoming and friendly. I like how the place is organized, still space to walk around. Prices are affordable, I have not yet come accross anything special there but for basic items the shop is great addition to the neighborhood. Thank you!
Juanjuan Jin
1 november 2023
The store is large, has a full range of products, and the prices are reasonable!
blue sky
29 oktober 2023
Het personeel is altijd erg gastvrij en vriendelijk. Ik vind het fijn hoe de winkel georganiseerd is, er is nog steeds ruimte om rond te lopen. De prijzen zijn betaalbaar, ik ben er nog niets bijzonders tegengekomen, maar voor basisproducten is de winkel een geweldige aanvulling op de buurt. Dankjewel!
Issey
9 oktober 2023
This is my favourite place to go thrifting by quite a long shot. Great prices and selection with friendly staff.
Red Kite
1 augustus 2023
De mensen die hier (als vrijwilliger) werken zijn ontzettend aardig en je kunt er allerlei leuke spullen vinden (en afgeven). Volgwns mij komt de hele buurt hier.
Jelle
30 juli 2023
Een top ervaring bij de kringloopwinkel De Buurt. Zeker aan te bevelen! Was onder de indruk van de collectie en geef het 5 sterren.
Jarcka Rampen
13 juli 2023
Fijne kringloop, goed ingericht en aardig personeel. Ook goede vaste prijzen. Een kringloop voor de hele buurt. Een aanrader!
Henriette huizing
14 juni 2023
Super aardig personeel
Ben je hier al eens geweest? Je was al bezig met een review.
Mari en 89 anderen deelden hun ervaring
Ben je hier al eens geweest? Je was al bezig met een review.
Mari en 89 anderen deelden hun ervaring
De Buurtkringloop in Amsterdam
Insulindeweg 1, 1094 NW Amsterdam