Kringloopwinkel Eerste Van Swindenstraat
Amsterdam
Insulindeweg 1, 1094 NW Amsterdam
| ma | Gesloten |
| di | 11:00-18:00 |
| wo | 11:00-15:00 |
| do | Gesloten |
| vr | 11:00-18:00 |
| za | 11:00-18:00 |
| zo | 12:00-18:00 |
Een fijne en overzichtelijke kringloopwinkel die door bezoekers wordt geprezen om het vriendelijke personeel en de schappelijke prijzen. De winkel heeft een nieuw pand en biedt een gevarieerd aanbod met een snelle doorloop. Sommige reviewers merken op dat de leukste items apart en duurder geprijsd worden en dat er meer kleding op het 'favorietenrek' ligt, wat voor mensen met een kleinere beurs minder aantrekkelijk is. Meerdere bezoekers noemen het een van hun favoriete kringloopzaken.
De Buurtkringloop is een gezellige buurtwinkel in Amsterdam Oost. Sinds oktober 2024 vind je ze op de nieuwe locatie aan de Insulindeweg, vlakbij het Muiderpoortstation. Daarvoor zat de winkel bijna drie jaar aan de Javastraat.
Bij De Buurtkringloop vind je tweedehands boeken, kleding, huishoudelijke spullen, meubels en meer. De prijzen zijn laag en het personeel is vriendelijk. Bezoekers noemen het een echte buurtwinkel waar je rustig kunt rondsnuffelen.
De winkel is open van dinsdag tot en met zaterdag van 11:00 tot 18:00 uur en op zondag van 12:00 tot 18:00 uur. Spullen inleveren kan tot 17:00 uur. Volg ze op Instagram (@debuurtkringloop) voor het laatste nieuws.
Jarcka Rampen
13 juli 2023
Fijne kringloop, goed ingericht en aardig personeel. Ook goede vaste prijzen. Een kringloop voor de hele buurt. Een aanrader!
Henriette huizing
14 juni 2023
Super aardig personeel
Henriëtte huizing
21 mei 2023
Super aardig personeel
Kayce M.
14 mei 2023
Een top ervaring met De Buurt. Zou het iedereen aanbevelen! Was onder de indruk van de collectie en geef het een dikke 5.
kayce m.
13 mei 2023
Margot Gabel
6 mei 2023
Een uitstekende bezoek aan de kringloopwinkel De Buurt. Absoluut een aanrader! Vond precies wat ik zocht en geeft het 5 uit 5 sterren.
Yani
14 maart 2023
i think this is my fav thrift store in amsterdam, the prices are sooo low and there are so many choices to sift through!! ive gone here several times and each time have brought home at least 1 item with me! def my number one choice ^_^
yani
16 februari 2023
Ik denk dat dit mijn favoriete kringloopwinkel in Amsterdam is. De prijzen zijn zó laag en er is zóveel keus! Ik ben hier al meerdere keren geweest en heb elke keer minstens één item mee naar huis genomen! Absoluut mijn eerste keus ^_^
Kayla Marlene
14 januari 2023
Een top ervaring bij De Buurt. Absoluut een aanrader! Vond precies wat ik zocht en geeft het 5 sterren.
L V
14 januari 2023
Een top ervaring met de kringloopwinkel De Buurt. Zeker aan te bevelen! Was onder de indruk van de collectie en geef het een dikke 5.
Ben je hier geweest?
Sluit je aan bij 73 andere bezoekers
De Buurtkringloop in Amsterdam
Insulindeweg 1, 1094 NW Amsterdam