Zoek kringloopwinkels

Vind winkels op naam, plaats of product

Geen resultaten gevonden voor "". Zoek toch

Populaire categorieën

De Buurtkringloop in Amsterdam

Insulindeweg 1, 1094 NW Amsterdam

Etalage met tweedehands kleding, boeken en diverse spullen achter winkelruit

Openingstijden

ma Gesloten
di 11:00-18:00
wo 11:00-18:00
do 11:00-18:00
vr 11:00-18:00
za 11:00-18:00
zo 14:00-18:00

Wat bezoekers zeggen

Een middelgrote kringloopwinkel in Amsterdam die vooral bekend staat om goed geprijsde kleding en een vriendelijke sfeer. Bezoekers prijzen de lage prijzen en het nette aanbod van kleding en boeken, waarbij sommigen speciale acties als kleding voor €3 noemen. De winkel lijkt het meest geschikt voor kledingliefhebbers, maar heeft volgens sommige reviewers beperkt aanbod in andere categorieën. Een kleine groep bezoekers is minder positief over de rommelige presentatie en de service bij donaties.

Bekijk alle 90 beoordelingen

De Buurtkringloop in Amsterdam-Oost is de kringloopwinkel direct naast station Muiderpoort, met tweedehands kleding, boeken, meubels, speelgoed, huishoudelijke apparaten en muziek.

Wat vind je er?

Prominent in de winkel staat het Favorietenrekje: een wisselende selectie vintage vondsten en bijzondere items. Daarnaast organiseert de winkel gratis buurtactiviteiten, van een Rummikub-toernooi tot 'Heel de Buurt Bakt'. Elke eerste woensdag van de maand is er 's ochtends van 11 tot 12 uur een voorleesochtend.

Meedoen

Wie wil meedraaien kan als vrijwilliger aan de slag, zo'n vier uur per week op een vaste dag. Spullen inleveren kan tijdens de openingstijden; voor grote donaties is er een laad- en loszone aan de Celebesstraat, bel vooraf even.

De winkel is bereikbaar met tram 25 of 7, met bus 14, 37, 40 of 245, of te voet vanaf het perron van station Muiderpoort.

Sophie van IJken, Eigenaresse · 30 september 2026

Beoordelingen (90)

4,6
Z

Zoe van Duijn

14 januari 2023

Love this store!! Great collection, good prices and the people working there are so kind!!

J

Jzjd Jxjduhdf

14 januari 2023

Een top ervaring bij de kringloopwinkel De Buurt. Zeker aan te bevelen! Was onder de indruk van de collectie en geeft het 5 sterren.

S

s Osma

14 januari 2023

Vandaag langs geweest om een kinderboek te kopen.. meisje aan de kassa vroeg 1 en wij hadden 0,90 cent en dat meisje aan de kassa deed moeilijk om die 10 cent wat we te kort kwamen.. nog nooit zo een belachelijke situatie meegemaakt in een kringloop. Echt totaal geen aanrader deze zaak!

C

Consistency

14 januari 2023

Cozy and comfortable kringloop in oost. Lots of books, womens clothing, dishware. It feels like a family store and the staff are very friendly. It is never overly crowded in the store, so I feel comfortable to take my time and try on clothes before buying.

A

Agnes Kali

14 januari 2023

Een geweldige bezoek aan de kringloopwinkel De Buurt. Zeker aan te bevelen! Genoot van de vriendelijke sfeer en geef het een welverdiende 5/5.

lenoor 9

lenoor 9

11 januari 2023

Een lokale schatkamer 😁

Zoë van Duijn

Zoë van Duijn

4 januari 2023

Ik hou van deze winkel!! ❤️❤️ Geweldige collectie, goede prijzen en de mensen die er werken zijn zo aardig!!

Janne R

Janne R

4 december 2022

Een uitstekende ervaring bij De Buurt. Een echte aanwinst voor de buurt! Was onder de indruk van de collectie en geeft het een welverdiende 5/5.

Darya

Darya

22 november 2022

Meerdere keer geslaagd. Toppie

K

K

20 november 2022

Gezellige en comfortabele kringloop in Oost. Veel boeken, dameskleding en servies. Het voelt als een familiewinkel en het personeel is erg vriendelijk. Het is nooit te druk in de winkel, dus ik voel me op mijn gemak en kan rustig de tijd nemen om kleding te passen voordat ik iets koop.

7 / 9

Ben je hier al eens geweest? Je was al bezig met een review.

Mari DF Vera Ruwaard Joxa Dumas

Mari en 89 anderen deelden hun ervaring

Ben je hier al eens geweest? Je was al bezig met een review.

Mari DF Vera Ruwaard Joxa Dumas

Mari en 89 anderen deelden hun ervaring

Laden...

De Buurtkringloop in Amsterdam

Insulindeweg 1, 1094 NW Amsterdam

Route plannen
Etalage met tweedehands kleding, boeken en diverse spullen achter winkelruit Winkelvloer van kringloopwinkel met stellingen, kleding aan hangers, boeken en diverse spullen uitgestald Winkelvloer van kringloopwinkel met kledingrekken, boekenstandaard en display kasten Winkelpui van kringloopwinkel met grote ramen, zichtbaar aanbod van spullen binnen, bakstenen gevel boven Winkelgevel met witte pui, groene deur en uitgestalde spullen op het terras Winkelpui met grote glazen deuren en ramen, tweedehands kleding en spullen zichtbaar in de etalage Winkelvloer met kledingrekken, stellingen en winkelwagen vol spullen onder JAVAPLEI-bord Winkelinterieur met rekken vol tweedehands kleding in verschillende kleuren Winkelinterieur met rekken kleding, boekenrek, tafels met artikelen en witte stellingkasten langs de wanden Winkelvloer met houten tafel, blauwe kassa, klanten en stellingen met artikelen op de achtergrond Winkelvloer met houten stoelen, boekenkasten, display aan het raam en bezoekers Rekken met tweedehands kleding op houten hangers en schappen met huishoudartikelen en decoratie in kringloopwinkel Twee boekenkastjes vol met tweedehands boeken, DVD's en andere media netjes uitgestald op planken Mand met verzameling vintage poppen en speelgoed Kinderboek 'Het verhaal van Pieter Konijn' met illustratie van konijn in blauw jasje Vintage pop met groen haar in witte jurk, liggend in doos met groene bladeren Close-up van twee armbanden in paars en wit/grijs, in een hand gehouden
/ 17