0,7 km
Snuffelmug Kringloopwarenhuis in Haarlem
Haarlem
Frieslandlaan 1, 2036 NE Haarlem
| ma | Gesloten |
| di | 10:00-16:00 |
| wo | 10:00-16:00 |
| do | 10:00-16:00 |
| vr | 10:00-16:00 |
| za | 11:00-15:00 |
| zo | Gesloten |
Een ruime kringloopwinkel in Haarlem met een geïntegreerd café waar bezoekers terechtkunnen voor koffie, tosti's en gebak. Het assortiment omvat woonaccessoires, keukenbenodigdheden, boeken, speelgoed, kleding en meubels, allen gepresenteerd met zorg en smaak. De prijzen worden over het algemeen als voordelig ervaren, hoewel enkele bezoekers melden dat ongeprijsde artikelen aan de kassa relatief duur uitvallen. Het personeel wordt veelvuldig geprezen om hun vriendelijkheid en behulpzaamheid, al signaleerde één reviewer een onvriendelijke medewerkster en een ander noemde de telefonische bereikbaarheid een minpunt.
Kringloopwinkel Woord&Daad Haarlem verkoopt tweedehands spullen in Haarlem, met een winkel die draait op vrijwilligers.
De winkel werkt samen met Stichting Ontmoeting Haarlem Schalkwijk. Naast de kringloopwinkel is er een open inloophuis met koffiecorner, met koffie, appeltaart, verse jus en ook lunch. Buurtbewoners en vrijwilligers ontmoeten elkaar daar. De winkel biedt ook een haal- en bezorgservice.
Er zijn werkervaringsplekken voor mensen met afstand tot de arbeidsmarkt. Zo biedt de winkel niet alleen tweedehands spullen, maar ook een plek om werkervaring op te doen.
De opbrengst van de winkel gaat naar goede doelen. Een deel gaat naar een scholingsproject van Woord en Daad in Burkina Faso, gericht op waardig werk voor jongeren in de Sahel. Een ander deel gaat naar projecten van Stichting Ontmoeting.
De winkel is open op dinsdag tot en met vrijdag van 10 tot 16 uur en op zaterdag van 11 tot 15 uur. Je kunt er pinnen en gratis parkeren, en de winkel is rolstoeltoegankelijk.
Marco Hertgers, Regiomanager Midden-Oost Woord en Daad Winkels · 14 september 2026
KOKETA MARIN
20 december 2022
Laura Heeremans
12 december 2022
We waren hier voor een snelle hap met het gezin dat vaak weggaat. Het personeel was erg aardig, de plek is gezellig en stijlvol. De kinderen konden bordspellen spelen en ze hadden er ook plezier in. Vooraan is een kleine speeltuin waar ze zich ook vermaakten. Ik kom hier zeker nog eens terug. Omdat het zo groot is, had ik het behoorlijk koud toen ik mijn warme kleren aantrok.
Mohajr Mohajr
11 december 2022
Mr Grainger
25 november 2022
Leuke kringloopwinkel. Goed gevarieerd.
Ersan Baskan
8 november 2022
Goed
ingrid jansen
29 oktober 2022
Het cafeetje is een aanwinst voor de buurt! Aardige en hulpvaardige medewerkers.
Fenna Biere
28 oktober 2022
Roos Zandbergen
1 oktober 2022
Leuke kringloop met goed en goedkoop aanbod.
Denise Amama
31 augustus 2022
Prachtige kringloopwinkel Je kunt er gezellig een kopje koffie nemen met een taartje En ze weten hoe je een tosti moet presenteren echt super.....
Marieke van der Leij
23 augustus 2022
Ben je hier al eens geweest? Je was al bezig met een review.
Ron en 97 anderen deelden hun ervaring
Ben je hier al eens geweest? Je was al bezig met een review.
Ron en 97 anderen deelden hun ervaring
Kringloopwinkel Woord&Daad Haarlem
Frieslandlaan 1, 2036 NE Haarlem