0,3 km
Maro Kringloopwinkel En Ontruimingen
Malden
Bolder 18b, 6582 BZ Heumen
| ma | 12:00-17:00 |
| di | 10:00-17:00 |
| wo | 10:00-15:00 |
| do | Gesloten |
| vr | 10:00-17:00 |
| za | 10:00-17:00 |
| zo | Gesloten |
Een ruime, overzichtelijke kringloopwinkel met een aangename sfeer en netjes gesorteerd aanbod. De winkel valt op door zijn vriendelijke personeel en frisse uitstraling. Het assortiment omvat gebruikelijke kringloopartikelen zoals boeken, kleding en meubels, met speciale aandacht voor LP's en vintage items. Bezoekers noemen regelmatig dat de prijzen aan de hoge kant zijn voor een kringloopwinkel, zeker bij kwalitatief betere artikelen. De winkel biedt gratis parkeergelegenheid en beschikt over een koffiehoek.
Samengevat uit 259 Google reviews · bijgewerkt 6 september 2026
Bekijk alle 259 beoordelingenKringloopwinkel Vintage and More in Heumen verkoopt kleding, boeken, meubels, speelgoed, elektronica en vintage items. De winkel is open op maandag, dinsdag, woensdag, vrijdag en zaterdag. Je kunt er pinnen en de winkel is rolstoeltoegankelijk. Parkeren is gratis. Met 251 beoordelingen scoort de winkel gemiddeld een 4.0.
A. Bos
18 juni 2025
Super netjes
Chris Schijf
14 juni 2025
Hele fijne, ruimtelijke winkel. Veel nog echt mooie spullen. Redelijke prijzen en vriendelijk personeel. Ik ga zeker nog eens als ik in de buurt ben.
Antoine Eradus
31 mei 2025
Annemiek Heijsen
10 mei 2025
Mooie verzorgde uitstraling en overzichtelijk opstellingen
Zomaar
3 april 2025
Nette winkel, aardige mensen, maar de meeste spullen zijn veeel te duur. Ik schrok me rot. Geen echte kringloop voor mij dit helaas.
Erwin Leenheer
14 maart 2025
Wat een arrogantie daar bij het inname punt. Volgens mij moet je bij IKEA eerst nieuwe spullen kopen, zelf in elkaar zetten, zelf gaan brengen en vervolgens zeiken ze je nog af. Voor mij is het Vintage and NEVER NO More !! (Gelukkig was Kringloop Malden wel blij met de spullen die we kwamen brengen)
Joël van Haaren
12 maart 2025
Wat een mooie spullen. Maar, nog veel belangrijker! Wat hebben de eigenaren en het personeel de gunfactor. Hele prettige mensen.
Arne de Wilde
5 maart 2025
Schrikbarend dure kringloop voor ouwe meuk.
Sjaak Hermkens
4 maart 2025
Hele rare prijzen en duur!!!
Marij Bremer
28 februari 2025
Ik ben me wild geschrokken van de prijzen. Dit is geen kringloop meer.🙈 75 euro voor een paar tweedehands schoenen. Jammer ik kwam er graag. Maar dit zal wel de laatste kunnen zijn.
Ben je hier al eens geweest? Je was al bezig met een review.
Ed en 258 anderen deelden hun ervaring
Ben je hier al eens geweest? Je was al bezig met een review.
Ed en 258 anderen deelden hun ervaring
Kringloopwinkel Vintage and More in Heumen
Bolder 18b, 6582 BZ Heumen