0,3 km
Maro Kringloopwinkel En Ontruimingen
Malden
Bolder 18b, 6582 BZ Heumen
| ma | 12:00-17:00 |
| di | 10:00-17:00 |
| wo | 10:00-15:00 |
| do | Gesloten |
| vr | 10:00-17:00 |
| za | 10:00-17:00 |
| zo | Gesloten |
Deze kringloopwinkel in Heumen staat bekend om haar nette en_overzichtelijke_presentatie met een ruime selectie spullen. Echter, overheersen de klachten over het hoge prijsniveau; kleding, meubels en media zoals cd's worden vaak duurder geprijsd dan in andere kringloopwinkels of zelfs als nieuw. Hoewel sommige klanten de prijzen redelijk vinden en het vriendelijke personeel en de koffiehoek waarderen, voelt de winkel voor velen niet meer als een echte kringloop door de commercieel lijkende prijzen.
Ontdek duurzaam shoppen bij Vintage and More in Heumen - kringloopvondsten van meubels tot kleding en speelgoed!
Kringloopwinkel Vintage and More is gevestigd in het Gelderse Heumen. Deze stichting heeft als doel arbeidsparticipatie te bevorderen en bij te dragen aan het verminderen van de afvalstroom door het hergebruiken van goederen. Met een ruim assortiment aan tweedehands artikelen, waaronder huisraad, meubels, kleding, elektronica, speelgoed en boeken, is Vintage and More een paradijs voor liefhebbers van duurzaam winkelen.
Bij Vintage and More kun je diverse spullen inleveren. Denk hierbij aan boeken, huishoudelijke apparaten, meubels, kleding, speelgoed en vintage items. Door tweedehands spullen te kopen bij deze kringloopwinkel draag je bij aan een duurzame samenleving. Ga dus zeker eens op ontdekkingstocht en wie weet vind je hier unieke schatten!
Als je een bezoek brengt aan deze kringloopwinkel zijn er enkele zaken waar je op kunt letten. Controleer bijvoorbeeld of de producten in goede staat verkeren en of er eventuele beschadigingen zijn. Let ook op de prijs-kwaliteitverhouding van de producten. Vintage and More zorgt er echter altijd voor dat de artikelen van goede kwaliteit zijn voordat ze in de winkel worden geplaatst.
De openingstijden van Vintage and More zijn als volgt: maandag van 12:00 uur tot 17:00 uur, dinsdag tot en met zaterdag van 10:00 uur tot 17:00 uur, en op zondag is de winkel gesloten. Je kunt de kringloopwinkel vinden aan de Bolder 18b, 6582 BZ in Heumen. Parkeren is geen probleem, want er is voldoende parkeergelegenheid beschikbaar.
Naast het uitgebreide assortiment en de duurzame missie biedt Vintage and More ook diverse extra services. Zo kun je gebruikmaken van de bezorgservice en ophaalservice als de aangeschafte spullen niet zelf kunt vervoeren. Daarnaast is er een inboedelservice beschikbaar voor mensen die hulp nodig hebben bij het leegruimen van een woning. Voor een lekkere versnapering of een kopje koffie kun je terecht in de koffiecorner.
Mis geen enkele update over Vintage and More! Volg de kringloopwinkel op Facebook, waar je op de hoogte blijft van het laatste nieuws over duurzaam tweedehands winkelen. Zo ben je altijd op de hoogte van nieuwe aanvullingen op het assortiment en interessante kortingsacties.
Kies bewust, kies voor duurzaam! Bezoek kringloopwinkel Vintage and More in Heumen voor unieke vondsten en geef tweedehands spullen een tweede leven.
Thea Witjes
15 januari 2021
Een mooie, opgeruimde winkel waar de spullen keurig geetaleerd zijn. Verrassend leuke spullen en redelijk geprijsd. Vriendelijke medewerkers. Er werd ook goed gehouden aan het coronaprotocol. Een aanrader voor wie van vintage en herbruikbare spullen houdt!
Marjan Mens
15 januari 2021
Fijn geholpen
Annemarie Kelleners
15 januari 2021
Wat een mooie, goed georganiseerde, ruime winkel. Coronaproof!
Lies De Bie
15 januari 2021
Wat een super leuke winkel..heel sfeervol en zoveel snuffel dingetjes. En ook niet verkeerd..heel goed betaalbaar..echt voor ieders portemonnee
Suzette Panzini-Zweep
15 januari 2021
Een uitstekende bezoek aan de kringloopwinkel Vintage and More. Een echte aanwinst voor de buurt! Kreeg geweldige service en geef het een dikke 5.
Bob V
15 januari 2021
Wekelijks kom ik met verschillende bewoners van de woongroep waar ik werk bij Vintage and More om een interieur bij elkaar te scharrelen of om zelf weer met snuisterijen te vertrekken. Het komt vrijwel nooit voor dat ik met lege handen het pand verlaat maar is dit dan toch het geval, dan kan ik in ieder geval weer een week vooruit omdat ik de goedlachse kassajuffrouw heb gezien. Tot volgende week!
tante Es
15 januari 2021
Zeer fijne tweedehands winkel! echt lage prijzen, maar ook leuke spullen! alles ligt netjes geordend en geprijsd. voor de kleding is er pasruimte en er is een koffiehoek die nu wel gesloten is door corona. alles wat je zoekt, hebben ze hier van fietsen, meubels tot creatieve spulletjes en de sfeer is ook nog goed. blij mee!
Frans Hermsen
15 januari 2021
Een fantastische ervaring met Vintage and More. Zeker aan te bevelen! Kreeg geweldige service en geef het een dikke 5.
Cetin U urlu
15 januari 2021
Goeie winkel!!! :))
Paula Den Besten
15 januari 2021
Superleuk! Gezellige winkel vriendelijk personeel
Ben je hier geweest?
Sluit je aan bij 223 andere bezoekers
Kringloopwinkel Vintage and More in Heumen
Bolder 18b, 6582 BZ Heumen