Zoek kringloopwinkels

Vind winkels op naam, plaats of product

Geen resultaten gevonden voor "". Zoek toch

Populaire categorieën

Kringloopwinkel Twice in Hippolytushoef

Molenveld 41, 1777 HN Hippolytushoef

Gevel van kringloopwinkel Twice met wit metalen wanden, zwarte dakrand, blauw kozijn rond de ingang, geel/zwart garageluik en

Openingstijden

ma Gesloten
di 09:30-17:30
wo 09:30-17:30
do 09:30-17:30
vr 09:30-17:30
za 09:30-17:00
zo Gesloten

Wat bezoekers zeggen

Een grote, overzichtelijke kringloopwinkel met een verrassend breed assortiment waar je lekker kunt struinen. De prijsstelling wordt als zeer redelijk ervaren en de kledingafdeling, met name de herenkleding, is uitgebreid. Een sterk pluspunt is het vriendelijke personeel dat gastheerschap uitstraalt. De winkel wordt goed onderhouden en er wordt regelmatig geroteerd met nieuw assortiment. Bezoekers waarderen ook de aanwezigheid van toiletten en de mogelijkheid om direct voor de deur te parkeren.

Samengevat uit 104 Google reviews · bijgewerkt 25 oktober 2026

Bekijk alle 104 beoordelingen

Kringloopwinkel Twice in Hippolytushoef verkoopt kleding, boeken, meubels, speelgoed, huishoudelijke apparaten en muziek. De winkel is open van dinsdag tot en met zaterdag. Je kunt er pinnen en de winkel is rolstoeltoegankelijk. Parkeren bij de winkel is gratis. Klanten beoordelen deze kringloopwinkel met een 4,7 op basis van 90 beoordelingen.

Beoordelingen (104)

4,7
Jolanda Roetering

Jolanda Roetering

10 april 2025

Bill

Bill

5 maart 2025

De beste tweedehandswinkel waar ik ooit ben geweest. Eigenaar Bart en het andere personeel zijn erg aardig, ze spraken zelfs Engels, wat handig is voor internationale klanten.

Els Wempe

Els Wempe

24 juli 2024

Liudmyla Lefterova

Liudmyla Lefterova

15 januari 2024

Ik wil alleen positieve recensies achterlaten. Beleefd personeel. Ik heb veel dingen gekocht die ik nodig had: dingen, gerechten, niet erg duur. Voor mij persoonlijk is dit een geweldige vondst en hulp voor Oekraïners. Bedankt.

S

Susanna Kuoppala

24 december 2023

Een fantastische bezoek aan Twice. Zeker aan te bevelen! Genoot van de vriendelijke sfeer en geef het een dikke 4.

Irma Willemsen-Vonk

Irma Willemsen-Vonk

5 augustus 2023

Goed gesorteerd redelijk geprijst vriendelijk personeel. Kom altijd wel iets tegen wat ik kan gebruiken.

Ineke Kleefstra

Ineke Kleefstra

22 juli 2023

Mooie ruime winkel met groot assortiment en nog echte kringloopprijzen.

Danny aiR

Danny aiR

25 februari 2023

Je moet mazzel hebben, veel dingen zijn bij action, praxis, gamma en vinted goedkoper. Mensen zijn normaal aardig, geen overdreven poespas. Veel meer valt er niet te zeggen, het is een kringloop maar stukken beter als rataplan.

Michael Kok

Michael Kok

25 februari 2023

Een geweldige bezoek aan Twice. Zeker aan te bevelen! Genoot van de vriendelijke sfeer en geeft het 5 uit 5 sterren.

O

One Love

14 januari 2023

Een uitstekende ervaring met Twice. Zou het iedereen aanbevelen! Was onder de indruk van de collectie en geef het een welverdiende 5/5.

4 / 11

Ben je hier al eens geweest? Je was al bezig met een review.

Ed de Laater Diana Hilberts Elske de Leng-Lagerburg

Ed en 103 anderen deelden hun ervaring

Ben je hier al eens geweest? Je was al bezig met een review.

Ed de Laater Diana Hilberts Elske de Leng-Lagerburg

Ed en 103 anderen deelden hun ervaring

Laden...

Kringloopwinkel Twice in Hippolytushoef

Molenveld 41, 1777 HN Hippolytushoef

Route plannen
Gevel van kringloopwinkel Twice met wit metalen wanden, zwarte dakrand, blauw kozijn rond de ingang, geel/zwart garageluik en Overzicht van kringloopwinkel met kledingrekken, speelgoed en huishoudartikelen op stellingen Geel speelgoed eendjes op een groen vogelbadje met blauwe achtergrond Voorgevel van kringloopwinkel Twice met logo, blauwe kozijnen en gele laaddeuren Uitgestalde meubels op het terras: blauwe fauteuils, rode zitbank, houten bankje en crèmekleurige stoelen Gedetailleerde miniatuurspeelgoed huisjes met verlichte ramen en straatscène in huiskamerstijl Vier mensen in oranje kleding en oranje petten poseren voor de gele balie van de winkel
/ 7