0,3 km
Kringlooplijn Oisterwijk
Oisterwijk
Sprendlingenpark 17, 5061 JT Oisterwijk
| ma | Gesloten |
| di | 10:00-17:00 |
| wo | 10:00-17:00 |
| do | Gesloten |
| vr | 10:00-17:00 |
| za | 10:00-16:00 |
| zo | Gesloten |
Een kleinschalige kringloopwinkel op een industrieterrein in Oisterwijk met twee etages, waarbij de eerste verdieping is ingericht voor kleding. De winkel staat bekend om schappelijke prijzen die lager liggen dan bij andere kringloopzaken. Bezoekers waarderen de netjes gesorteerde artikelen en het vriendelijke personeel. Een belangrijk Pluspunt is de huisontruimingservice die door klanten als zeer professioneel wordt ervaren. Minpunten die sommige reviewers noemen zijn de beperkte parkeergelegenheid en incidenteel kapotte meubels of hoge prijzen.
Samengevat uit 93 Google reviews · bijgewerkt 1 november 2026
Bekijk alle 93 beoordelingenKringloopwinkel Re-Use in Oisterwijk verkoopt kleding, boeken, meubels, speelgoed, huishoudelijke apparaten en muziek. De winkel is open op dinsdag, woensdag, vrijdag en zaterdag. Je kunt er gratis parkeren, pinnen en de winkel is rolstoeltoegankelijk. Met 83 beoordelingen scoort de winkel gemiddeld een 4.0.
Arne Staelens
18 februari 2026
Slechte ervaring met deze winkel.
Paulus
11 februari 2026
Vrij sober assortiment. En relatief hoge prijzen
Yvonne Witte
30 december 2025
Ik plaats geen sterren maar dat kan niet. Contact was goed maar de eindafrekening opmerkelijk. In eerste instantie prijs van 3025€ afgesproken voor ontruiming gehele huurwoning en tuin. Inclusief verwijderen tuinhuis, losse potten, alle vloeren en trapbekleding op zolder en verwijderen gordijnen, rails en inrichting boven en beneden met inhoud, wat mij betreft een schappelijke prijs. Toen de nieuwe huurder was komen kijken mocht een heleboel blijven zitten zoals tuinhuis en alle losse spullen in de tuin, alle vloeren trapbekleding en gordijnen incl rails. We bleef dus grof gezegd de helft aan werkzaamheden over. Hij berekent echter wel de volledige prijs op basis van ontruimen gehele woning met als reden dat er vaste prijzen gehanteerd worden. Dit is niet verteld. Bij het eerste contact gaf Tim aan dat hij zou laten weten wat de ontruiming zou gaan kosten als hij was wezen kijken dus daaruit bleek geen vaste prijs. Dus vaste prijzen worden ten eerste niet vermeld op de website en te goeder trouw telefonisch de opdracht gegeven en niks laten bevestigen op whatsapp of mail, dat was mijn stommiteit. Ik had het moeten laten berekenen per onderdeel.
Martha Vuist
25 november 2025
Niet zo groot. Ik had er meer van verwacht door de recensies en foto's op google. Het is er netjes en schoon. Mooie spulletjes, geen rommel. Kleding is netjes en in verhouding veel. Ik kocht er een T-shirt en jurk.
Django Nendels
19 november 2025
Good cycle
Christian vB
24 oktober 2025
Muziek veel te hard en teveel Finnen.
Nora Verbraak
28 september 2025
Vriendelijk personeel, overzichtelijke ruimte en altijd wat leuks te vinden voor zeer nette prijzen 👍🏻👍🏻👍🏻
Netherlands in 4K
10 augustus 2025
Leuke kleine maar goed betaalbare kringloop
Bianca Stetco
26 juli 2025
Eerlijke prijzen 👍🏻
Hanny Ozinga
14 mei 2025
Alles goed overzichtelijk. Vriendelijk personeel. Jammer dat ik deze niet in de gemeentegids kon vinden.
Ben je hier al eens geweest? Je was al bezig met een review.
Liek en 92 anderen deelden hun ervaring
Ben je hier al eens geweest? Je was al bezig met een review.
Liek en 92 anderen deelden hun ervaring
Kringloopwinkel Re-Use in Oisterwijk
Sprendlingenpark 17, 5061 JT Oisterwijk