0,1 km
Kringloopwinkel De Oerrin in Joure
Joure
Transportwei 5, 8501 ZR Joure
| ma | Gesloten |
| di | 10:00-16:00 |
| wo | Gesloten |
| do | 10:00-16:00 |
| vr | 10:00-16:00 |
| za | 10:00-16:00 |
| zo | Gesloten |
Deze kringloopwinkel in Joure staat bekend om zijn onprettige sfeer en zeer onvriendelijk personeel, met name een oudere medewerkster die vaak negatief wordt genoemd. Veel klanten klagen over onbeschoftheid bij het brengen van goederen en het ontbreken van prijskaartjes. Er zijn ook positieve geluiden over schone spullen en vriendelijke medewerkers, maar deze zijn in de minderheid. Het aanbod is gevarieerd, van retro tot antiek, en de prijzen worden als meestal redelijk beschouwd, hoewel sommigen ze hoog vinden.
Ontdek verborgen schatten bij Kringloopwinkel Joure - House of Treasure: boeken, meubels, kleding en meer in Friesland met topbeoordelingen!
Kringloopwinkel Joure - House of Treasure is een unieke kringloopwinkel gevestigd in het charmante stadje Joure in Friesland. Met een gemiddelde beoordeling van 3.7/5 sterren heeft deze winkel al vele klanten weten te verrassen met haar uitgebreide assortiment en uitstekende service.
Wil je wat spullen opruimen en een tweede leven geven? Bij Kringloopwinkel Joure - House of Treasure kun je verschillende items doneren. Of het nu gaat om boeken, gereedschappen, huis- en inrichting, kleding, meubels, muziek, speelgoed of vintage items, alles is welkom! Door je spullen te doneren aan de kringloopwinkel draag je bij aan een duurzamere samenleving.
Bij het bezoeken van Kringloopwinkel Joure - House of Treasure is het belangrijk om op zoek te gaan naar kwaliteitsproducten tegen scherpe prijzen. Veel recensies van klanten benadrukken het vriendelijke personeel en de goede prijs-kwaliteitverhouding. Met een regelmatig wisselend assortiment is er altijd iets nieuws te ontdekken. Wees er snel bij, want voor je het weet gaat een uniek stuk aan je neus voorbij!
Bij Kringloopwinkel Joure - House of Treasure kun je zowel in de winkel shoppen als gebruikmaken van de bezorg-, inname- en ophaalservice. De winkel wordt gerund door een vrouwelijke ondernemer die LGBTQ+ vriendelijk is. Rollator- en rolstoelgebruikers kunnen rekenen op een rolstoelvriendelijke parkeergelegenheid. De winkel accepteert alleen contant geld, maar betalingen kunnen ook worden gedaan met betaalpassen en contactloos mobiel betalen. Zelfs creditcards worden geaccepteerd, dus er is voor ieder wat wils!
Kringloopwinkel Joure - House of Treasure biedt haar klanten verschillende interessante programma's, kortingen en services. Zo kun je gebruikmaken van de bezorgservice als je grote of zware items hebt gekocht. Daarnaast kun je jouw oude spullen doneren aan de winkel door gebruik te maken van de inname- of ophaalservice. Op deze manier draag je niet alleen bij aan een duurzame samenleving, maar help je ook anderen met jouw spullen.
Volg Kringloopwinkel Joure - House of Treasure op Facebook om op de hoogte te blijven van het laatste nieuws over duurzaam tweedehands winkelen. Bekijk ook de website voor meer informatie over deze inspirerende kringloopwinkel in Joure, Friesland.
Begin vandaag nog aan jouw avontuur in de wereld van duurzaam winkelen bij Kringloopwinkel Joure - House of Treasure!
Jasper Haaima
6 november 2021
T is indeed looking for the treasure. If you had found it... the prices are not crazy.
Margreet Hagen
19 oktober 2021
Een mooie gestylde winkel met fijne medewerkers en leuke prijzen.
Meina Boxhoorn
6 augustus 2021
Grote kringloop. Goed opletten, soms zijn dingen niet compleet ( niet zichtbaar in winkel, apparaten etc.) en kan je het thuis weggooien. Mag wel beter op gecontroleerd worden vind ik. Kringloop is niet duur en heeft aardig personeel.
Wilma Le Febre
31 juli 2021
Beoordeeld Joure House of Treasure 3/5
Joke de Vries
29 juli 2021
Super gezellig
Follega Fair
15 januari 2021
Een top bezoek aan de kringloopwinkel Joure House of Treasure. Zeker aan te bevelen! Genoot van de vriendelijke sfeer en geef het 5 uit 5 sterren.
Anna Anholts- de Vries
15 januari 2021
ik vind jullie winkel geweldig,alles zo netjes ,het is een feest om daar rond te lopen,succes, gr.anna de vries Harich
Obaida Al
15 januari 2021
Een uitstekende bezoek aan de kringloopwinkel Joure House of Treasure. Zeker aan te bevelen! Was onder de indruk van de collectie en geeft het een welverdiende 5/5.
Sarina Pelser
15 januari 2021
Leuke spulletjes en mooie prijsjes
Nikks Diamond
15 januari 2021
Het personeel wat hier rondloopt is ronduit stom.
Ben je hier geweest?
Sluit je aan bij 104 andere bezoekers
Kringloopwinkel Joure House of Treasure
Transportwei 5, 8501 ZR Joure