0,1 km
Kringloopwinkel Noppes Gouda in Gouda
Gouda
Zwolleweg 5, 2803 PS Gouda
| ma | 09:30-17:00 |
| di | 09:30-17:00 |
| wo | 09:30-17:00 |
| do | 09:30-17:00 |
| vr | 09:30-17:00 |
| za | 10:00-16:30 |
| zo | Gesloten |
Bevestigd door de winkel · 23 Jul 2026
Een zeer grote kringloopwinkel van 5500 m2 in Gouda met een warenhuis-achtige uitstraling en overzichtelijke indeling. Het aanbod is divers met meubels, kleding, elektronica en kinderspullen over twee verdiepingen. Prijsniveau is hoger dan bij andere kringloopwinkels, soms zelfs boven Marktplaats of winkelprijzen. Veel producten hebben kleine beschadigingen. Positief zijn de vriendelijke medewerkers en de goede organisatie. Minpunten die bezoekers noemen zijn de sluitingstijden die niet altijd worden gerespecteerd en beperkte betaalmogelijkheden zonder creditcard.
Kringloopwinkel Gouda is een grote kringloopwinkel in Gouda met 5500 m2 winkelruimte, verdeeld over twee locaties. Je vindt er onder meer kleding, boeken en meubels, en de winkel verzorgt ook woningontruimingen en het leegruimen van woningen.
Deze pagina gaat over de vestiging aan de Zwolleweg 5; de winkeltijden staan in de tabel bij de openingstijden. De tweede vestiging zit aan de Joubertstraat 34 en is maandag tot en met vrijdag van 09:30 tot 16:30 uur open en zaterdag van 10:00 tot 16:30 uur.
Inname kan op beide locaties van 10:00 tot 15:30 uur. Dit zijn aparte inbrengtijden, los van de winkeltijden in de tabel bij de openingstijden.
De winkel is een non-profitorganisatie: alle opbrengst gaat naar zusterorganisatie Stichting Kinderarmoede. Zo draagt elke aankoop bij aan een goed doel.
Bij de winkel werken op dit moment ongeveer 70 vrijwilligers, onder wie WLZ-clienten in dagbesteding, mensen in re-integratie, jongeren, stagiaires en statushouders.
Je kunt er pinnen, er zijn gratis parkeerplaatsen voor de deur en de winkel is rolstoeltoegankelijk.
Cat Gehlich, secretaresse · 23 juli 2026
Sanne Peters
2 juli 2024
Ik heb nu een aantal keer deze kringloopwinkel bezocht, maar helaas valt het steeds weer tegen. De prijzen zijn verrassend hoog voor tweedehands spullen, wat niet echt past bij het concept van een kringloop. Daarnaast zijn de medewerkers vaak chagrijnig en onvriendelijk, waardoor het niet echt prettig winkelen is. Jammer, want er is wel potentie voor een leuke winkelervaring.
Mert Meric
20 juni 2024
Het personeel is net zo koud als de winkel en ze verkopen ook een aantal artikelen die duurder zijn dan nieuw.
Ria De jong
27 mei 2024
John Potter
22 april 2024
Zeer tevreden mooie kringloop. Groot assortiment. Kan me draai goed vinden daar. Ga bijna altijd met mooie spullen naar huis. Vriendelijk personeel zeer behulpzaam. Zeker één aanrader.
night owl
5 april 2024
Review over gekochte de kringloop op zwolleweg 5 te Gouda alwaar ik droger en elektrisch fornuis met oven welke er als nieuw uitzagen heb gekocht voor 225,-. Aantal weken geleden heb ik een half defecte elektrisch fornuis voor 150,- gekocht waarvoor ik ben langs geweest, heb gebeld en klacht in heb gediend via het invulformulier op de site. Helaas krijg ik amper voet aan de grond en ben ik wederom in afwachting van een telefoontje van de secretaresse(?) om tot een acceptabele oplossing te komen. Ik heb daarin voorgesteld om een reparateur in te schakelen of gevraagd om de mogelijkheid dat de kringloop het komen omruilen voor een gelijkwaardig in zeer goede staat elektrisch fornuis met oven. Voor het fornuis wat ik heb gekocht heb ik geen bon gekregen nog uitleg over de garantie termijn. Daarnaast ben ik inmiddels niet meer in de gelegenheid om het fornuis te brengen aangezien degene die het heeft opgehaald voor mij zonder vervoer zit. Zoals ik dan ook aan de balie aangaf ben ik ver de regio gaan wonen. Ik heb ook gezegd dat ik toch mag verwachten dat een kringloop goed en deugdelijk witgoed voor de verkoop uittesten voor dat deze in de winkel belandt. Dit aangezien er geen mogelijkheid is van testen in de winkel zelf. Wat de droger betreft heb ik deze precies 3keer kunnen gebruiken en toen brandde hij van binnen door. Grof schandalig hoe er om gegaan wordt met klanten. Ook de zogenaamde klachtencommissie welke op de site staat blijkt er niet te zijn. Puntje bij paaltje heb je geen poot om op te staan en kun je beter op markplaats kopen dan hier in deze winkel. Ik heb 1 ster gegeven alleen wat mij betreft zijn ze die niet eens waard. M. van der Wal
RLingate
3 april 2024
Ik heb nog niet kunnen aangeven hoe je een MOTmeldimg kunt doen als particulier bij de belastingdienst. (MOT = melding ongebruikelijke transacties). De enkele keren dat ik me weer eens liet verleiden om toch met een vol mandje te komen bij de kassa bleek er "toevallig" een pinstoring gaande. Alleen bij hun want ik kon door een collega van de kassajongen wel naar winkels in de buurt gereden worden in een auto uit de steentijd. Ik ben erop in gegaan en die man vertelde me dat hij zo stuk of 5 klanten op een dag van hot naar her reed, en omdat ik het geld bij een pinautomaat wilde halen reden we helemaal naar winkelcentrum bloemendaal, waar ik een fors bedrag heb gepind om mijn mandje te betalen. Kort daarna was ik daar weer en dezelfde jongeman zat achter de kassa, dus ik wapper met mijn pinpas en ik vraag aan hem (half grappend) "toch geen pinstoringen vandaag he?"; nee, ik moest maar even alles neerleggen op paar tafels daar en hij tovert met zijn calculator wat heen en weer en hop, 75€ Dus ik slik, mgoed, ik.zou toch pinnen, maar nee dat kon niet ivm storing!! Ik moest maar bij de gamma pakje kauwgom kopen en dan het bedrag bijpinnen. Ik vraag "wat maakt dat alleen jullie storing hebben en de buren niet??", antwoord was omdat hun apparatuur heel oud was. Hij wilde al een collega roepen om met mij geld te gaan pinnen, maar ik snapte ineens waar het hem om ging: contant cash! Daar kon hij tenminste het een en ander van kwijt raken. Helemaal als je geen bonnetjes geeft. Al met al heb ik niks gekocht... en toen werd hij boos en moest ik alles uit mijn mandje weer gaan terugzetten; er zat niet alleen een deukje op zijn ego achteraf... Bij hun andere vestiging ook gehad dat mij heel onbeschoft gevraagd werd of ik geen contanten had ipv pinnen waarna niks aangeslagen werd op de kassa. Alle winkels hebben baat bij pinnen, ik heb bijna nooit meer contant geld bij me, en mijn telefoon heb ik toch wel mee. En als ze netjes werken kunnen ze hun boekhouding zo overleggen bij de belastingdienst als er om gevraagd wordt. Bovendien is de kans op diefstal of overvallen veel kleiner als het meeste geld digitaal gaat, wat veiliger is voor personeel. Mja... stel je voor dat je transparant moet werken!
Tiny
25 maart 2024
Vrijwel alles bij deze kringloopwinkel is veel te duur geprijst. Het geboden assortiment daarentegen is breed en alles staat netjes uitgestald. Door de veel te hoge prijsvoering sla ik deze kringloopwinkel voortaan wel over, tenslotte wil ik geen nieuwprijzen of zelfs meer nog voor tweedehands artikelen betalen.
Bart Portegies
23 maart 2024
Deze stichting is feitelijk een verzamelaars bende. Door de prijzen die ze vragen mag je komen kijken maar verkopen ze niets.
Désirée Lorist
14 maart 2024
Hele grote kringloopwinkel. Schoon en alles netjes gesorteerd. Gevarieerde prijzen: boeken €2 p/st, of per 8: €12; alles wat er maar een beetje "retro" uitziet is heel hoog geprijst (bijv. opklap-reiswekkertje vd Hema vragen ze €22,50 voor. Ik kocht ze destijds in guldens voor nog geen 4 euro). Maar met een beetje snuffelen kun je er heel veel leuks vinden. Bijvoorbeeld een kaasschaaf en een blikopener voor €1 p/st, regenjas voor €5. Naast gebruikte artikelen ook best veel nieuw verpakte producten (restpartijen e.d.).
Dimitris Karamoutsios
12 maart 2024
Telio is een nieuw gebouwd gebouw
Ben je hier al eens geweest? Je was al bezig met een review.
Joke en 258 anderen deelden hun ervaring
Ben je hier al eens geweest? Je was al bezig met een review.
Joke en 258 anderen deelden hun ervaring
Kringloopwinkel Gouda | 5500 m2 winkelruimte | woningontruiming | woning leegruimen | opbrengst naar Stg. Kinderarmoede
Zwolleweg 5, 2803 PS Gouda