0,3 km
Kringloopwinkel Terre des Hommes winkel Breda
Breda
Valkenstraat 8, 4811 EZ Breda
| ma | 10:00-17:00 |
| di | 10:00-17:00 |
| wo | 10:00-17:00 |
| do | 10:00-17:00 |
| vr | 10:00-17:00 |
| za | 10:00-17:00 |
| zo | 12:00-17:00 |
Een grote kringloopwinkel in Breda die volgens klanten vooral wordt gekenmerkt door rommelige indeling en prijzen die hoog zijn voor kringloopstandaard. De winkel heeft veel kledingrekken maar de rest van de assortiment ligt vaak ongeordend in dozen. Negatieve reviews domineren met klachten over onvriendelijk personeel, vieze uitstraling en kapotte goederen. Positieve noemenswaardige momenten zijn er weinig, al vinden sommigen met geduld toch wel iets nuttigs tussen het aanbod.
Ontdek duurzame schatten bij Kringloopwinkel Goedkoop & Zo in Breda. Vind boeken, meubels, kleding en meer. Unieke vondsten gegarandeerd!
Kringloopwinkel Goedkoop & Zo Breda Valkenstraat is een populaire plek voor duurzaam winkelen in de stad Breda. Met een gemiddelde beoordeling van 2.0/5 sterren zijn er zowel positieve als negatieve ervaringen te vinden. De winkel is gevestigd aan de Valkenstraat 8, 4811 EZ Breda en heeft een winkeloppervlakte van ongeveer 2.000 m2. Bezoekers kunnen terecht op verschillende dagen van de week, maar het is altijd verstandig om de openingstijden van de winkel te controleren voordat je een bezoek brengt.
Bij deze kringloopwinkel kan je een breed scala aan spullen brengen. Denk hierbij aan boeken, gereedschappen, huis- en inrichtingsartikelen, huishoudelijke apparaten, kleding, meubels, muziek en speelgoed. Het doneren van gebruikte goederen aan de winkel is een duurzame manier om je spullen een tweede leven te geven. Zo draag je bij aan een circulaire economie en help je de planeet te beschermen.
Bij het bezoeken van Kringloopwinkel Goedkoop & Zo Breda Valkenstraat is het belangrijk om op de kwaliteit van de aangeboden tweedehands producten te letten. Omdat de winkel een breed scala aan items verkoopt, is het verstandig om goed te kijken naar eventuele beschadigingen of mankementen voordat je een aankoop doet. Ook is het raadzaam om de prijzen te vergelijken met de staat van het product, om er zeker van te zijn dat je een eerlijke deal krijgt.
Bij deze kringloopwinkel kan je zowel spullen doneren als kopen. Ze beschikken over diensten en faciliteiten zoals een bezorgservice, inname van goederen en een ophaalservice. Hierdoor wordt het voor de klanten gemakkelijker om gebruikte spullen aan te bieden en te kopen. Daarnaast is er parkeergelegenheid voor rolstoelgebruikers, waardoor de winkel toegankelijk is voor mensen met een beperkte mobiliteit.
Naast deze services biedt Kringloopwinkel Goedkoop & Zo Breda Valkenstraat ook regelmatig speciale programma's en kortingen aan voor klanten. Op hun Facebook-pagina Goedkoop & Zo en Instagram-account goedkoopenzo vind je meer informatie over deze aanbiedingen en leuke activiteiten die ze organiseren.
Wil je meer weten over andere kringloopwinkels en tweedehandswinkels in de provincie Noord-Brabant? Bezoek dan de links naar Noord-Brabant en Breda.
Ben je op zoek naar een plek om duurzaam te winkelen en ben je in Breda? Breng dan een bezoek aan Kringloopwinkel Goedkoop & Zo Breda Valkenstraat. Ontdek hun uitgebreide assortiment en geniet van de voordelige deals en de gezellige sfeer van de winkel.
Geertje
24 januari 2025
Het is meer een bedrijf die spullen opkoopt en het dan door verkoopt. Veel dozen met hetzelfde soort spul erin. Ik vind het erg groot en daardoor onoverzichtelijk. Sommige spullen (denk aan kinderwagen, autostoel, tafels) zijn ook echt niet schoon. Kleding zag er wel netjes uit, evenals het meeste speelgoed en puzzels. Vind het erg rommelig, soms liggen er voorwerpen in dozen, waarvan je eigenlijk helemaal niet weet wat het is of waarvoor het dient. Er is een klein restaurantje, dat is wel lekker eten, broodjes, friet, snack, drinken. Wc aanwezig, maar ook behoorlijk vies. Personeel is vriendelijk.
Lau
23 januari 2025
Ellende ! Echt niet de moeie als ik 0 sterren kon geven had ik dat gedaan. Weinig kringloop spullen. Het zijn vooral dozen vol prull wat in gewone winkels opgekocht is in massa. Het beetje 2dehands wat er staat is vies of kapot .. van alles is niet geprijst. Echt zonde van je tijd.!! Kleding enorm veel! Maar onoverzichtelijk rommelig en wederom niet geprijst. Meubels veelste duur. Boeken ook best prijzig In verhouding Niet voor herhaling vatbaar
Muur Dree
21 januari 2025
Wat een teleurstelling. Alleen maar troep en veel te duur geprijsd. Spullen van een winkel die niet verkocht zijn die er lagen met de prijs van 85 cent erop, werden daar verkocht voor 2,50. Meubels die op marktplaats gratis af te halen zijn, werden verkocht voor 45 - 95 euro. Voor een T-Shirt vragen ze 5 euro, dat nieuw bij de Zeeman minder kost. Het meeste kapot en vuil. Het stonk er naar frietvet. Jammer, want ze hebben een prachtige ruimte en er zou echt iets leuks van gemaakt kunnen worden.
jasmin bakx
20 januari 2025
Enorm grote, maar chaotische winkel. Alle kleding maten hangen door elkaar. En 99% van de spullen is gewoon rotzooi. Kapotte dingen, spullen die er al 10 jaar liggen, incompleet of foto's van random mensen. Geen aanrader.
David Wessman
19 januari 2025
Het is groot, maar slecht georganiseerd. In plaats van de tientallen dozen met precies hetzelfde item op elkaar te stapelen, liggen ze verspreid door het gebouw. Het puilt ook nog eens uit van de rommel (lege verpakkingen).
Lara
18 januari 2025
Wat een troep! Niets is geprijsd, aan de kassa kom je erachter waar je aan toe bent en komen ze met belachelijke prijzen zodat je lekker voor het blok word gezet. Ze tellen het zelf zo op dat je niet weet of je nou opgelicht wordt of niet. Als je een moment nodig hebt om over de prijs te denken, gaan ze irritant met een stift tikken en hebben een humeur van maandagochtend. Klantvriendelijkheid is heel ver te zoeken. De indeling is onoverzichtelijk en verschrikkelijk. Kleding ligt door elkaar met dure prijzen en verder in de winkel in dozen allemaal ellende. Zelfs koekjes uit 2018, kapotte, vieze spullen, e.d. Naar het toilet was ook een uitdaging. Lagen luiers op een lekkende kraan wastafel, overvolle prullenbak, losse condoom, poepdoekjes open en bloot. Te goor voor woorden! Na uren te hebben gestruind, knallende koppijn van de overprokkeling van de hoeveelheid troep. Ondanks alle negativiteit wel leuke dingen kunnen vinden. Het is ook wel leuk dat er een eetgelegenheid was in het midden. Was wel lang wachten maar de man die er werkt was super lief en lekker eten!
dragon poke
18 januari 2025
Stuk of 50 pennen gekocht voor 5 euro. Je zou denken nou top toch. Nee!!! Alle pennen bevatten geen inkt.
Grietje Holleman
18 januari 2025
Een grote hal vol tafels met daarop vooral veel opgekochte meuk. Agenda's uit 2005, zeer oude zonnebrand, etc. En overal zie je dezelfde spullen vaak opnieuw. Ik was teleurgesteld door het aanbod.
Monick Van Buren
18 januari 2025
Wat een waardeloze,maar vooral dure kringloop. Overal staan bakken met dezelfde zooi verspreidt over diverse ruimtes ,zo kan ik ook groot zijn. Kleding 5 euro per stuk,zelfs een shirtje van de primark ( daar is het zelfs nieuw goedkoper). Nee,mij zien ze hier niet meer.
Angelique & Tom Van Steen van Bergeijk
17 januari 2025
Wat een viezigheid. Bakjes tupperware waar nog oude chips in zit. Niks is geprijsd. Spellen die niet compleet zijn. Niks is overzichtelijk. Kleding is belachelijk duur. Veel mensen gingen weer naar buiten zonder iets te kopen. Wij hebben ook niks gekocht. Ik ga daar nooit meer naar toe. Dit is geen kringloop te noemen.
Ben je hier al eens geweest? Je was al bezig met een review.
Amaru en 386 anderen deelden hun ervaring
Ben je hier al eens geweest? Je was al bezig met een review.
Amaru en 386 anderen deelden hun ervaring
Kringloopwinkel Goedkoop & Zo Breda Valkenstraat
Valkenstraat 8, 4811 EZ Breda