Zoek kringloopwinkels

Vind winkels op naam, plaats of product

Geen resultaten gevonden voor "". Zoek toch

Populaire categorieën

Kringloopwinkel Goedkoop & Zo Breda Valkenstraat

Valkenstraat 8, 4811 EZ Breda

Voorkant van kringloopwinkel met uithangborden en winkelnaam Kringloopwinkel duidelijk zichtbaar

Openingstijden

ma 10:00-17:00
di 10:00-17:00
wo 10:00-17:00
do 10:00-17:00
vr 10:00-17:00
za 10:00-17:00
zo 12:00-17:00

Wat bezoekers zeggen

Een grote kringloopwinkel in Breda die volgens klanten vooral wordt gekenmerkt door rommelige indeling en prijzen die hoog zijn voor kringloopstandaard. De winkel heeft veel kledingrekken maar de rest van de assortiment ligt vaak ongeordend in dozen. Negatieve reviews domineren met klachten over onvriendelijk personeel, vieze uitstraling en kapotte goederen. Positieve noemenswaardige momenten zijn er weinig, al vinden sommigen met geduld toch wel iets nuttigs tussen het aanbod.

Bekijk alle 387 beoordelingen

Ontdek duurzame schatten bij Kringloopwinkel Goedkoop & Zo in Breda. Vind boeken, meubels, kleding en meer. Unieke vondsten gegarandeerd!

Over Kringloopwinkel Goedkoop & Zo Breda Valkenstraat

Kringloopwinkel Goedkoop & Zo Breda Valkenstraat is een populaire plek voor duurzaam winkelen in de stad Breda. Met een gemiddelde beoordeling van 2.0/5 sterren zijn er zowel positieve als negatieve ervaringen te vinden. De winkel is gevestigd aan de Valkenstraat 8, 4811 EZ Breda en heeft een winkeloppervlakte van ongeveer 2.000 m2. Bezoekers kunnen terecht op verschillende dagen van de week, maar het is altijd verstandig om de openingstijden van de winkel te controleren voordat je een bezoek brengt.

Wat kan je naar Kringloopwinkel Goedkoop & Zo Breda Valkenstraat brengen?

Bij deze kringloopwinkel kan je een breed scala aan spullen brengen. Denk hierbij aan boeken, gereedschappen, huis- en inrichtingsartikelen, huishoudelijke apparaten, kleding, meubels, muziek en speelgoed. Het doneren van gebruikte goederen aan de winkel is een duurzame manier om je spullen een tweede leven te geven. Zo draag je bij aan een circulaire economie en help je de planeet te beschermen.

Waar moet je op letten bij Kringloopwinkel Goedkoop & Zo Breda Valkenstraat?

Bij het bezoeken van Kringloopwinkel Goedkoop & Zo Breda Valkenstraat is het belangrijk om op de kwaliteit van de aangeboden tweedehands producten te letten. Omdat de winkel een breed scala aan items verkoopt, is het verstandig om goed te kijken naar eventuele beschadigingen of mankementen voordat je een aankoop doet. Ook is het raadzaam om de prijzen te vergelijken met de staat van het product, om er zeker van te zijn dat je een eerlijke deal krijgt.

Hoe werkt Kringloopwinkel Goedkoop & Zo Breda Valkenstraat?

Bij deze kringloopwinkel kan je zowel spullen doneren als kopen. Ze beschikken over diensten en faciliteiten zoals een bezorgservice, inname van goederen en een ophaalservice. Hierdoor wordt het voor de klanten gemakkelijker om gebruikte spullen aan te bieden en te kopen. Daarnaast is er parkeergelegenheid voor rolstoelgebruikers, waardoor de winkel toegankelijk is voor mensen met een beperkte mobiliteit.

Naast deze services biedt Kringloopwinkel Goedkoop & Zo Breda Valkenstraat ook regelmatig speciale programma's en kortingen aan voor klanten. Op hun Facebook-pagina Goedkoop & Zo en Instagram-account goedkoopenzo vind je meer informatie over deze aanbiedingen en leuke activiteiten die ze organiseren.

Wil je meer weten over andere kringloopwinkels en tweedehandswinkels in de provincie Noord-Brabant? Bezoek dan de links naar Noord-Brabant en Breda.

Ben je op zoek naar een plek om duurzaam te winkelen en ben je in Breda? Breng dan een bezoek aan Kringloopwinkel Goedkoop & Zo Breda Valkenstraat. Ontdek hun uitgebreide assortiment en geniet van de voordelige deals en de gezellige sfeer van de winkel.

Voor meer informatie, bezoek:

Kringloopwinkel Goedkoop & Zo Breda Valkenstraat

Beoordelingen (387)

2,4
Marie Germanotta

Marie Germanotta

16 februari 2025

Snuffelparadijs! Al die zeikerd hier in de review. Als er een plek is waar mijn broekencollectie explosief is gegroeid zonder dat mijn portemonnee er depressief van werd, dan is het wel deze kringloopwinkel. De tijd verdwijnt zodra je tussen de rekken duikt. Ineens ben je een detective op zoek naar verborgen schatten :) Kortom, als je tijd hebt (en misschien een beetje zelfbeheersing) over hebt, is dit DE plek!

Nicolai Henri

Nicolai Henri

15 februari 2025

Slechte vibe hier.

Bo de Vries

Bo de Vries

15 februari 2025

Het is een grote kringloopwinkel. Het heeft ook voldoende parkeerplekken. Maar het is echt een bijelkaar gegooid zooitje.. van zoek het allemaal maar uit. Als de eigenaar echt vooruit wil dan gaat hij voor een week dicht en organiseert hij alles opnieuw en doet hij zaken weg die niets opleveren (veel opgekochte Chinese zooi) en houdt hij nog wat ruimte over voor extra meubilair

Tanja van de Ven

Tanja van de Ven

9 februari 2025

Deze kringloop was niet de beste die we ooit bezocht hebben zuslief en ikzelf. Veel zat in dozen, grote partijen, wellicht ergens opgekocht…. Ook zagen we foto's van mensen in fotolijsten mogelijk uit inboedel van mogelijk overleden personen, dit kan echt niet! Spullen kapot of niet compleet, apparatuur ziet er vies uit,zoiets zet je niet in de winkel vinden wij. Niet in secties verdeeld bijvoorbeeld glaswerk bij elkaar, staat overal wat glaswerk… Boeken en platen/ cd's dan weer wel en ook een hele grote kleding afdeling. Waar je door de bomen en bos niet meer ziet! Deze kringloop kan dan wel de grootste zijn, maar voor ons niet de beste, eerder teleurstellend……

Stephanie Stoopman

Stephanie Stoopman

8 februari 2025

Wij gaan al jaren zeker 2x per week naar een kringloop maar zoiets vreselijks heb ik nog nooit gezien. Dozen vol opgekochte nieuwe rotzooi, totaal niet geordend. De artikelen in deze dozen kom je overal weer tegen en zijn over t algemeen heel duur. Wat er aan kringloop spullen staat, is totaal ongeordend, er zit geen logica in. Alles staat door elkaar heen, alles is ongeprijsd. Er staan veel.vieze of kapotte artikelen tussen. De afdeling kleding en schoenen ruikt naar oud, vies en muf en ook hier ligt en hangt alles door elkaar heen. De eigenaar moet zich schamen om een winkel zo groots aan te prijzen! Hier gaan we NOOIT meer naar toe!

Olivia de regt

Olivia de regt

8 februari 2025

STINKT, DURE PRIJZE EN CHAGRIJNIG PERSONEEL. NIET OPGERUIMD! Geen aanrader

natasja van der ven

natasja van der ven

8 februari 2025

Veel te duur! Niks is geprijsd en dan bij de kassa een "mooi prijsje" maken. Echt veel te duur voor de spullen die ze hebben.

Lisette Slikkerveer

Lisette Slikkerveer

8 februari 2025

Dit kan zich geen kringloopwinkel noemen Heel veel oude zooi Allemaal dingen die ze op gekocht hebben. Alles ligt door elkaar niet netjes alles bij elkaar Erg on overzichtelijke winkel

Linda Teunissen

Linda Teunissen

8 februari 2025

Heeft meer weg van een verzamelplek van allerlei plastic rotzooi uit de jaren 80 en 90. Ongeorganiseerde ratjetoe.

Martijn Franken

Martijn Franken

8 februari 2025

Bespaar je de moeite; bijna alles is vies, verroest of kapot. Wanneer je dan eindelijk iets vindt wat de moeite waard is, kost het nog meer dan in een normale winkel. Kortom: 7.000m2 aan rommel

16 / 39

Ben je hier al eens geweest? Je was al bezig met een review.

Amaru M Sławomir Piotrowski Teun Bax

Amaru en 386 anderen deelden hun ervaring

Ben je hier al eens geweest? Je was al bezig met een review.

Amaru M Sławomir Piotrowski Teun Bax

Amaru en 386 anderen deelden hun ervaring

Laden...

Kringloopwinkel Goedkoop & Zo Breda Valkenstraat

Valkenstraat 8, 4811 EZ Breda

Route plannen
Voorkant van kringloopwinkel met uithangborden en winkelnaam Kringloopwinkel duidelijk zichtbaar Rekken met tweedehands kleding, vooral donkere jasjes en broeken aan hangers in de kringloopwinkel Winkelgevel van Kringloopwinkel Goedkoop & Zo met gele borden en ING-logo zichtbaar Gevel van kringloopwinkel Goedkoop & Zo aan Valkenstraat, met etalages en winkelentree zichtbaar Ruim magazijn van kringloopwinkel met stellingen, dozen met rode spullen, meubilair en diverse artikelen verspreid over de vl Ruim magazijn met houten meubels, dozen en spullen verspreid over tafels en op de vloer, enkele medewerkers aan het werk Winkelvloer met diverse meubels, huishoudartikelen en spullen uitgestald tussen stellingen en dozen Binnenaanzicht van kringloopwinkel met houten stellingen en witte kasten vol boeken en media Winkelvloer met houten stellingen vol koffers, tassen en diversen spullen, en display met magazines Ruime winkelruimte met diverse meubels zoals stoelen, banken en tafels uitgestald Winkelinterieur met diverse meubels, stoelen en tafels uitgestald op de vloer Binnenaanzicht van kringloopwinkel met houten bakkensysteem, boekenkasten aan wanden en plantenkasten Overzicht van winkelinterieur met metalen stellingen vol spullen, grijze vloer en rode decoratie Ruim winkelinterieur met stellingen links en vele kartonnen dozen vol spullen op de vloer Winkelinterieur met toonbank, stellingen, stoelen en natuurlijk licht van zijramen Boekenkasten met boeken langs de wanden in een kringloopwinkel, met houten kolommen en grijze vloer Winkelvloer met metalen stellingen vol kerstdecoratie en een gedroogde plantentakken op de voorgrond Overzicht van de kringloopwinkel met dozen op de voorgrond en rekken met spullen op de achtergrond Winkelvloer met houten stellingen, kasten en diverse spullen uitgestald in een kringloopwinkel Winkelvloer met meubels: zwarte stoelen, houten kasten, zwarte bank en diverse andere meubelstukken onder daklicht Binnenzicht van kringloopwinkel met kartonnen dozen vol textiel en spullen langs de zijkanten Magazijnruimte met veel kartonnen dozen op tafels en op de vloer, grote ramen en industriële plafondafwerking Winkelinterieur met stellingen vol spullen, dozen met tweedehands goederen op de vloer, rode en witte decoraties zoals luchtb Werkruimte met houten stellingen, hang- en staande lampen, en diverse spullen in een kringloopwinkel Winkelinterieur met houten wandrekken volgesteld met diverse spullen en artikelen Winkelvloer van kringloopwinkel met meubels, ventilator, roze stoel en diverse spullen langs de muren Overzicht van kringloopwinkelruimte met diverse kartonnen dozen, speelgoed en gebruiksartikelen op de vloer en tafels Winkelvloer vol kartonnen dozen en dozen met diverse gebruikte spullen en speelgoed Binnenaanzicht van kringloopwinkel met bezoekers, stellingen en diverse spullen Magazijnruimte met stellingen vol spullen, een kinderwagen en diverse voorwerpen op betonnen vloer Winkelvloer met stellingen, opgestelde bedden en diverse spullen in kringloopwinkel Stellingen met tweedehands huishoudartikelen, speelgoed en decoratie; vooraan enkele elektrische apparaten en opbergmanden Magazijn met cardboard dozen, gele markering, stellingen en spotlights aan plafond Rommelige winkelruimte vol met uiteenlopende spullen, lampen en dozen op de grond Garage of opslagruimte met witgoedartikelen, lamp, matras en verschillende huishoudelijke spullen Winkelvloer met stellingen, dozen, rode tassen en diverse spullen in een kringloopwinkel Binnenkant kringloopwinkel met in plastic verpakte meubels en uitgestalde spullen Rekken met tweedehands kleding, vooral jassen en broeken in donkere kleuren Grote aantallen kartonnen dozen en kratten met boeken en media uitgestald in de winkel Stellingen met kerst- en huishoudspullen, rode dozen en decoratieve artikelen in kringloopwinkel Dozen met serviesgoed, borden, kopjes en glazen uitgestald in de kringloopwinkel Dozen met opgerold behang en bouwmaterialen uitgestald in een kringloopwinkelruimte Kartonnen dozen met diverse tweedehands artikelen op werkafels in kringloopwinkel Rekken vol met tweedehands kleding in verschillende kleuren en stijlen Rekken met diverse tweedehands kleding: shirts, broeken, jurken in verschillende kleuren en prints Kartondoos met tweedehands cd's, dvd's en mediaspelers Diverse huishoudelijke artikelen op tafel: klok, manden, spiegel en ander huisraad Houten stellingen en kasten vol met diverse tweedehands artikelen, kunstwerken en decoratieve voorwerpen Stapels verpakte kinderspeelgoed en bordspellen op een kringloopwinkelplank, met kartonnen dozen op de achtergrond Houten stellingen met tweedehands schoenen en kleding in diverse kleuren Verzameling huishoudartikelen op een werkblad: kopjes, kannen, glazen potten en flesjes Stellage met serviesgoed, pannen en keukengerei uit de kringloopwinkel Wit marmeren beeldje van een cherub of engel met vleugels en bloemen Witte buizen en rollen met decoratieve materialen op houten ondergrond Witte draagbare ijsmachine met zwart bovenstuk en beige bakjes eronder Doorzichtige kunststof organizer met papieren servetten en andere kleine items Lege witte koelkast met transparante schappen en deuropening Witte vriezer met lege laden op betonnen vloer Zilverkleurige metalen doos met zwarte buizen en rood etiket Stenen beelden van spelende kinderen op een rol of wals Menukaart met aanbod van broodjes, snacks, hapjes en dranken met prijzen Bord van Coffee Corner met menu: Broodjes, Warme Broodjes, Suri Broodjes
/ 62