Kringloopwinkel Harry's Handelsonderneming
De Goorn
Ruijtersstraat 37, 1645 SB Ursem
Een kleine, gezellige kringloopwinkel in Ursem die zich volledig richt op kleding. Het unieke concept is dat vrijwel alle kleding voor 1 euro verkocht wordt, wat de prijzen aanzienbaar lager maakt dan bij de meeste andere winkels. De winkel staat bekend om een ruim aanbod in diverse maten en de lieve eigenaresse. Een terugkerend minpunt is de wisselende kwaliteit van de kleding, waarbij soms afgedragen of vlekkerige stuks tussen de collectie hangen en er sporadisch een vochtgeur hangt.
Ontdek duurzame mode bij Kringloopwinkel Goed Gekleed in Ursem - shop tweedehands kleding, schoenen, tassen en sieraden.
Wil jij graag je kledingkast opruimen en ben je op zoek naar een plek waar je jouw ongewenste kleding een tweede leven kunt geven? Breng dan eens een bezoek aan Kringloopwinkel Goed Gekleed in Ursem. Deze gezellige thrift store biedt een breed scala aan tweedehands kleding en accessoires.
Wat kun je brengen naar de thrift store?
Bij Kringloopwinkel Goed Gekleed kun je terecht met al je ongewenste kledingstukken. Of je nu kleding hebt die te klein geworden is, niet meer jouw stijl is of simpelweg niet meer gedragen wordt, je kunt het allemaal inleveren bij deze kringloopwinkel. Daarnaast accepteert de winkel ook schoenen, tassen, sieraden en andere accessoires. Door je kleding te doneren aan Kringloopwinkel Goed Gekleed, draag je bij aan een duurzamere wereld en help je anderen aan goedkope, kwalitatieve kleding.
Waar moet je op letten bij de thrift store?
Bij een kringloopwinkel zoals Goed Gekleed is het belangrijk om goed op de kwaliteit van de kleding te letten. Controleer de kledingstukken zorgvuldig op beschadigingen, zoals gaten of vlekken. Daarnaast is het verstandig om de kleding goed te passen, aangezien er geen retourbeleid is bij tweedehands kleding. Let ook op de prijs. Kringloopwinkel Goed Gekleed hanteert scherpe prijzen, maar het is altijd goed om te vergelijken voordat je een aankoop doet.
Hoe werkt Kringloopwinkel Goed Gekleed?
Als je bij Kringloopwinkel Goed Gekleed bent, kun je op je gemak rondneuzen tussen de rekken vol kleding. De winkel heeft een divers assortiment met kleding voor zowel dames als heren. Naast kleding vind je er ook andere items zoals schoenen, tassen en sieraden. De winkel is geopend op klik hier voor de openingstijden. De medewerkers staan altijd klaar om je te helpen en advies te geven.
Bij Goed Gekleed hebben ze ook speciale programma's en services. Zo organiseren ze regelmatig kortingsacties, waarbij je extra voordelig je kleding kunt shoppen. Daarnaast hebben ze ook een loyaliteitsprogramma waarbij je punten kunt sparen bij elke aankoop. Deze punten kun je vervolgens inwisselen voor korting op je volgende aankoop. Houd hun Facebook-pagina in de gaten voor alle updates en nieuwtjes.
Dus, waar wacht je nog op? Ga naar Kringloopwinkel Goed Gekleed in Ursem en ontdek de schatten die deze thrift store te bieden heeft!
Anoniem
14 januari 2023
Its very cheap
Mariska Boerlage
14 januari 2023
Altijd leuk om even te struinen
Mieke Baas
14 januari 2023
Leuk winkeltje, ziet er verzorgd en goed gesorteerd uit. Natuurlijk zit er ook kleding bij die eigenlijk net geen 2de ronde meer meekunnen, maar dat weet je bij een kringloopwinkel. Je moet voor 1 euro ook niet alles verwachten. Toch hangt er echt leuk spul tussen, ook nieuw, met prijskaartje er nog aan. Kwestie van goed speuren
M A
6 december 2022
1 euro per stuk, waar vind je dat nog! Wel goed checken op gaatjes en scheurtjes.
Sebastiaan PerrasUenk
20 november 2022
Een uitstekende ervaring bij de kringloopwinkel Goed Gekleed. Een echte aanwinst voor de buurt! Was onder de indruk van de collectie en geef het 5 sterren.
Mariska Tol
8 oktober 2022
Altijd leuk om even te struinen
Patricia Schouten
27 september 2022
Een fantastische bezoek aan de kringloopwinkel Goed Gekleed. Zeker aan te bevelen! Vond precies wat ik zocht en geef het 4 sterren.
Мирослав Йовчев
11 augustus 2022
Het is heel goedkoop.
L FK
6 maart 2022
Got some nice clothes, smells a bit but I wash everything first! Nice woman!
Krista Leussink
19 februari 2022
Beoordeeld Goed Gekleed 1/5 sterren
Ben je hier geweest?
Sluit je aan bij 41 andere bezoekers
Kringloopwinkel Goed Gekleed in Ursem
Ruijtersstraat 37, 1645 SB Ursem