0,4 km
Kringloopwinkel de Kiekshop in Assen
Assen
Vaart N.Z. 78, 9406 CM Assen
| ma | Gesloten |
| di | 10:00-17:00 |
| wo | 10:00-17:00 |
| do | 10:00-17:00 |
| vr | 10:00-17:00 |
| za | 10:00-16:00 |
| zo | Gesloten |
Een kleine, gezellige kringloopwinkel met een rommelmarkt sfeer en diverse spullen verdeeld over twee locaties aan de overkant van elkaar. De winkel heeft een uitgebreide kledingafdeling op de tweede locatie, maar bezoekers moeten rekening houden met de beperking dat er alleen contante betaling mogelijk is. De prijzen wisselen per reviewer, waar sommigen ze als schappelijk ervaren en anderen als te hoog. Het personeel wordt over het algemeen als vriendelijk beschreven, en er zijn parkeermogelijkheden voor fietsen, brommers en enkele auto's.
Samengevat uit 19 Google reviews · bijgewerkt 21 juli 2026
Bekijk alle 19 beoordelingenKringloopwinkel de Vaart in Assen, provincie Drenthe, verkoopt kleding, boeken, meubels, speelgoed en huishoudelijke apparaten. De winkel is open van dinsdag tot en met zaterdag. Je kunt er met de kaart betalen en de winkel is rolstoeltoegankelijk. Er zijn parkeerplekken voor fietsen, brommers en enkele auto's.
Robert Stipje
10 juli 2026
Kringloop met rommelmarkt vibe, prima prijzen.
Mirjam Van`t schip
4 april 2026
Gezellig
Karin Van Der Grond
29 oktober 2025
Wat een vreselijk dure kringloop!
Peter Joustra
23 juli 2025
Mooi snuister plekje. Als je in de buurt bent zeker even binnenlopen.
Christina B
18 juni 2025
Leuk nette kringloop! Met parkeerplekken voor fietsen brommers en zelfs een auto of 5! Diversiteit genoeg.. lekker struinen... jammer dat we op de fiets waren anders had ik wel een klok of Orrefors vaas mee genomen.
AB
18 februari 2025
Als laatst heb ik Kringloopwinkel de Vaart bezocht. Een paar minuten lopen vanaf het centrum, wat goed te doen is ter voet. Als je er voor het eerst bent is het even goed kijken waar de kringloopwinkel nou precies zit. Klein winkeltje, met allerlei soorten spullen en aan de overkant is er nog een grote ruimte met kleding. Handig om te weten, is dat je daar niet kan pinnen. Contant geld meenemen is dus van belang. Ik heb 2 vintage fotolijstjes gekocht voor €0,40 cent. Eenmaal aan de kassa raakte ik aan de klets met de ontzettend vriendelijke kassamedewerker. Ik sprak uit dat ik zo verbaasd was dat er zoveel kringloopwinkels in Assen zitten. Bleek dat er nog veel meer waren, dan de 5 die ik bezocht had. Ik kreeg als tip mee om de Kringloop App te downloaden. Daar kan je precies zien welke kringloopwinkels er zijn in welke stad/dorp. Nooit aan gedacht dat er een App voor zou zijn. Eén hele leuke en handige tip dus! Bedankt (:
Klaasje Splinter
8 juni 2024
Linda van Leeuwen
28 oktober 2023
Ik ben grote kringloop gewend met veel speelgoed, helaas hadden ze dat hier niet vond het veel oud spul
Lous de
4 oktober 2023
Peperduur
Sylvia Blom
1 augustus 2023
Kleine kringloop. Schattig, goed gestyled op sommige delen van de winkel, maar niet veel bijzonders qua spullen.
Ben je hier geweest?
Sluit je aan bij 19 andere bezoekers
Kringloopwinkel de Vaart in Assen
Vaart N.Z. 78, 9406 CM Assen