0,4 km
Kringloopwinkel de Kiekshop in Assen
Assen
Vaart N.Z. 78, 9406 CM Assen
| ma | Gesloten |
| di | 10:00-17:00 |
| wo | 10:00-17:00 |
| do | 10:00-17:00 |
| vr | 10:00-17:00 |
| za | 10:00-16:00 |
| zo | Gesloten |
Deze kringloopwinkel in Assen is verdeeld over meerdere gebouwen met een rommelmarkt-sfeer en een divers assortiment. De winkel wordt geprezen om het vriendelijke personeel en de schone voorzieningen. De prijzen zijn volgens de meeste bezoekers redelijk, hoewel sommigen ze aan de dure kant vinden. Nadelen zijn de beperkte boekencollectie en de krap parkeergelegenheid. Let op: pinnen is niet mogelijk, alleen contant betalen is toegestaan. Overall een gezellige kringloop met unieke vondsten en persoonlijke service.
Samengevat uit 22 Google reviews · bijgewerkt 4 oktober 2026
Bekijk alle 22 beoordelingenKringloopwinkel de Vaart in Assen, provincie Drenthe, verkoopt kleding, boeken, meubels, speelgoed en huishoudelijke apparaten. De winkel is open van dinsdag tot en met zaterdag. Je kunt er met de kaart betalen en de winkel is rolstoeltoegankelijk. Er zijn parkeerplekken voor fietsen, brommers en enkele auto's.
Stephanie Luik
4 september 2026
Knusse kringloop. Verdeeld over gebouwen. Leuke dingetjes gescoord voor een leuk prijsje. Vriendelijke mensen.
Josja
25 juli 2026
Nette winkel. Zeer vriendelijk personeel, schone wc en mogelijkheid om wat te drinken/eten. Wel weinig boeken, en geen Engelstalige. Boeken zijn wel prima geprijsd!
Robert Stipje
10 juli 2026
Kringloop met rommelmarkt vibe, prima prijzen.
Mirjam Van`t schip
4 april 2026
Gezellig
Karin Van Der Grond
29 oktober 2025
Wat een vreselijk dure kringloop!
Peter Joustra
23 juli 2025
Mooi snuister plekje. Als je in de buurt bent zeker even binnenlopen.
Christina B
18 juni 2025
Leuk nette kringloop! Met parkeerplekken voor fietsen brommers en zelfs een auto of 5! Diversiteit genoeg.. lekker struinen... jammer dat we op de fiets waren anders had ik wel een klok of Orrefors vaas mee genomen.
AB
18 februari 2025
Als laatst heb ik Kringloopwinkel de Vaart bezocht. Een paar minuten lopen vanaf het centrum, wat goed te doen is ter voet. Als je er voor het eerst bent is het even goed kijken waar de kringloopwinkel nou precies zit. Klein winkeltje, met allerlei soorten spullen en aan de overkant is er nog een grote ruimte met kleding. Handig om te weten, is dat je daar niet kan pinnen. Contant geld meenemen is dus van belang. Ik heb 2 vintage fotolijstjes gekocht voor €0,40 cent. Eenmaal aan de kassa raakte ik aan de klets met de ontzettend vriendelijke kassamedewerker. Ik sprak uit dat ik zo verbaasd was dat er zoveel kringloopwinkels in Assen zitten. Bleek dat er nog veel meer waren, dan de 5 die ik bezocht had. Ik kreeg als tip mee om de Kringloop App te downloaden. Daar kan je precies zien welke kringloopwinkels er zijn in welke stad/dorp. Nooit aan gedacht dat er een App voor zou zijn. Eén hele leuke en handige tip dus! Bedankt (:
Klaasje Splinter
8 juni 2024
Ben je hier al eens geweest? Je was al bezig met een review.
Bruno en 21 anderen deelden hun ervaring
Ben je hier al eens geweest? Je was al bezig met een review.
Bruno en 21 anderen deelden hun ervaring
Kringloopwinkel de Vaart in Assen
Vaart N.Z. 78, 9406 CM Assen