3,1 km
Vintrada - Kringloop en Woningontruiming Breda
Breda
Kroonstraat 12, 4879 AV Etten-Leur
| ma | 09:00-17:00 |
| di | 09:00-17:00 |
| wo | 09:00-17:00 |
| do | 09:00-17:00 |
| vr | 09:00-17:00 |
| za | 09:00-17:00 |
| zo | Gesloten |
Bevestigd door de winkel · 29 Jul 2026
Een middelgrote kringloopwinkel in Etten-Leur met een redelijk overzichtelijke indeling en een gevarieerd aanbod van kleding, boeken en meubels. De winkel wordt positief ontvangen voor de goede sortering en vriendelijk personeel, maar veel bezoekers vinden de prijzen aan de hoge kant, soms zelfs duurder dan nieuwe artikelen. Minpunten die bezoekers noemen zijn soms rommelige presentatie en de onduidelijke prijsbepaling bij elektronica. De ligging op het kerkterrein wordt als voordeel gezien.
Samengevat uit 660 Google reviews · bijgewerkt 27 september 2026
Bekijk alle 660 beoordelingenKringloopwinkel De Kringloper Etten-Leur is onderdeel van Stichting De Kringloper (Noord-Brabant) en verkoopt in Etten-Leur onder meer kleding, boeken, meubels, speelgoed, huishoudelijke apparaten en muziek. Met 631 beoordelingen en een score van 3.6 is dit een van de bekendere kringloopwinkels in de regio.
De stichting achter deze winkel heeft vier warenhuizen en een Kledingbank in West-Brabant, aangevuld met een Demontage- en Ambachtscentrum. Jaarlijks komt er zo'n 2.500 ton gebruikte spullen binnen, waarvan 85 procent opnieuw wordt gebruikt. Wasmachines, drogers, fietsen en pc's worden gerepareerd en met garantie verkocht. Spullen die niet meer bruikbaar zijn, worden gedemonteerd en gerecycled.
De stichting werkt met erkende keurmerken en heeft daarnaast een certificaat dat verder geen enkele andere kringlooporganisatie in Nederland heeft:
Er werken zo'n 300 mensen bij de stichting, onder wie vrijwilligers, mensen in dagbesteding en stagiairs. Via afdeling KANS worden mensen met een afstand tot de arbeidsmarkt begeleid naar werk. De opbrengst en het werk staan in dienst van hergebruik en de lokale samenleving.
De winkel is open van maandag tot en met zaterdag. Je kunt er pinnen en de winkel is rolstoeltoegankelijk. Er is beperkte gratis parkeergelegenheid. Herbruikbare spullen kun je gratis inleveren of laten ophalen.
Robbert van Walsum, directeur · 29 juli 2026
Edwin Rademakers
28 mei 2026
Een mooie kringloopwinkel met allerlei spullen
Hendrik van der Oost
22 mei 2026
Chaluza Azar
20 mei 2026
staat wel vol maar ruime keuze
Sam Kok
19 mei 2026
Wilde passen in de dames paskamer. Hangt er een camera boven. De helft van het camera beeld valt op de paskamers alle 3. Lekker privacy. Stropdassen helemaal verpest door pin die diefstal voorkomt. Vloer ligt vol met rommel en glas scherven. Durex telefoon hoesje lag bij de kinderafdeling tussen de knutselspullen. Erg duur zijn ze ook helaas. 1 slavork in een doosje was laastst 50 euro. Ligt er al maanden. Alles wat evt waarde heeft word over prijst. 35 euro voor cd bijvoorbeeld.
Frank Groen
12 mei 2026
Spullen staan te koop in de winkel, maar bij de kassa vertellen ze dat het pas vanaf vrijdag verkocht kan worden?! Zonde van mijn tijd!
Chanella De bruijn
12 mei 2026
Alsof ze goud verkopen 🤣🤮
Jan Nuts
5 mei 2026
Al jaaaaren en jaaaaaaren n prima kringloop winkel, misschien net iets boven de " gemiddelde ", maar daar zijn de spullen en de kwaliteit ook naar.
Angelique
28 april 2026
Ze nemen goede meubels niet aan. Zonde.
tomasz sikora
25 april 2026
Het is absoluut de moeite waard om hierheen te gaan.
Wasei Timory
21 april 2026
Ben je hier al eens geweest? Je was al bezig met een review.
C en 659 anderen deelden hun ervaring
Ben je hier al eens geweest? Je was al bezig met een review.
C en 659 anderen deelden hun ervaring
Kringloopwinkel De Kringloper Etten-Leur
Kroonstraat 12, 4879 AV Etten-Leur