3,1 km
Vintrada - Kringloop en Woningontruiming Breda
Breda
Kroonstraat 12, 4879 AV Etten-Leur
| ma | 09:00-17:00 |
| di | 09:00-17:00 |
| wo | 09:00-17:00 |
| do | 09:00-17:00 |
| vr | 09:00-17:00 |
| za | 09:00-17:00 |
| zo | Gesloten |
Bevestigd door de winkel · 29 Jul 2026
Een ruime kringloopwinkel met een gevarieerd aanbod van kleding, boeken en allerlei spullen over twee verdiepingen. De winkel wordt geprezen om de nette organisatie en schone presentatie, met een vaste bezoekers die graag komen snuffelen. Prijsniveau is wel een terugkerend punt van kritiek; meerdere klanten vinden sommige artikelen te duur voor een tweedehands winkel. De ophaalservice krijgt negatieve feedback over betrouwbaarheid.
Samengevat uit 637 Google reviews · bijgewerkt 9 augustus 2026
Bekijk alle 637 beoordelingenKringloopwinkel De Kringloper Etten-Leur is onderdeel van Stichting De Kringloper (Noord-Brabant) en verkoopt in Etten-Leur onder meer kleding, boeken, meubels, speelgoed, huishoudelijke apparaten en muziek. Met 631 beoordelingen en een score van 3.6 is dit een van de bekendere kringloopwinkels in de regio.
De stichting achter deze winkel heeft vier warenhuizen en een Kledingbank in West-Brabant, aangevuld met een Demontage- en Ambachtscentrum. Jaarlijks komt er zo'n 2.500 ton gebruikte spullen binnen, waarvan 85 procent opnieuw wordt gebruikt. Wasmachines, drogers, fietsen en pc's worden gerepareerd en met garantie verkocht. Spullen die niet meer bruikbaar zijn, worden gedemonteerd en gerecycled.
De stichting werkt met erkende keurmerken en heeft daarnaast een certificaat dat verder geen enkele andere kringlooporganisatie in Nederland heeft:
Er werken zo'n 300 mensen bij de stichting, onder wie vrijwilligers, mensen in dagbesteding en stagiairs. Via afdeling KANS worden mensen met een afstand tot de arbeidsmarkt begeleid naar werk. De opbrengst en het werk staan in dienst van hergebruik en de lokale samenleving.
De winkel is open van maandag tot en met zaterdag. Je kunt er pinnen en de winkel is rolstoeltoegankelijk. Er is beperkte gratis parkeergelegenheid. Herbruikbare spullen kun je gratis inleveren of laten ophalen.
Robbert van Walsum, directeur · 29 juli 2026
joke brouwer
23 november 2020
Op zich een winkel met een groot assortiment. De prijzen zijn aan de hoge kant. Zeker voor glaswerk ed. Voor inname stellen ze hoge eisen die niet terug te vinden zijn in de winkel.
Dy M
18 november 2020
mariel overmars
12 november 2020
Ik vond het erg rommelig en onoverzichtelijk. En de producten waren aan de dure kant. Soms was het niet eens heel en nog steeds duur. En er stonden ook thee kop en schotels van 1 set op verschillende plekken in de winkel waarvan het bijbehorende suiker en melkkannetje weer ergens anders stonden. Niet mijn ding deze winkel.
Djoember Gogic
2 november 2020
Goede winkel
Peter Koops
31 oktober 2020
Leuk
Marcel Spaans
26 oktober 2020
Rommelige winkel. (Muilkorf verplicht). Entree bevindt zich aan achterkant, erg raar! Kleding hangt veel te hoog, hierdoor kan je niet makkelijk naar maten kijken. Prijzen kleding redelijk. Meubels staan erg dicht op elkaar, staat meubels redelijk. Beneden bij gereedschap en diverse erg rommelig en erg prijzig. Huisraad aan de prijzige kant. Niet voor herhaling vatbaar!
johan petersen
21 oktober 2020
te duur. helaas.
Clemens van Os
20 oktober 2020
Veel nuttige herbruikbare goederen. Geweldig initiatief in kader van duurzaamheid. Bovendien gerund door mensen met een afstand tot de arbeidsmarkt, die zich dienstbaar maken en daar voldoening in vinden.
Mrstickz
14 oktober 2020
Aman deep singh
13 oktober 2020
Ben je hier al eens geweest? Je was al bezig met een review.
Hans en 636 anderen deelden hun ervaring
Ben je hier al eens geweest? Je was al bezig met een review.
Hans en 636 anderen deelden hun ervaring
Kringloopwinkel De Kringloper Etten-Leur
Kroonstraat 12, 4879 AV Etten-Leur