3,1 km
Vintrada - Kringloop en Woningontruiming Breda
Breda
Kroonstraat 12, 4879 AV Etten-Leur
| ma | 09:00-17:00 |
| di | 09:00-17:00 |
| wo | 09:00-17:00 |
| do | 09:00-17:00 |
| vr | 09:00-17:00 |
| za | 09:00-17:00 |
| zo | Gesloten |
Bevestigd door de winkel · 29 Jul 2026
Een ruime kringloopwinkel met een gevarieerd aanbod van kleding, boeken en allerlei spullen over twee verdiepingen. De winkel wordt geprezen om de nette organisatie en schone presentatie, met een vaste bezoekers die graag komen snuffelen. Prijsniveau is wel een terugkerend punt van kritiek; meerdere klanten vinden sommige artikelen te duur voor een tweedehands winkel. De ophaalservice krijgt negatieve feedback over betrouwbaarheid.
Samengevat uit 637 Google reviews · bijgewerkt 9 augustus 2026
Bekijk alle 637 beoordelingenKringloopwinkel De Kringloper Etten-Leur is onderdeel van Stichting De Kringloper (Noord-Brabant) en verkoopt in Etten-Leur onder meer kleding, boeken, meubels, speelgoed, huishoudelijke apparaten en muziek. Met 631 beoordelingen en een score van 3.6 is dit een van de bekendere kringloopwinkels in de regio.
De stichting achter deze winkel heeft vier warenhuizen en een Kledingbank in West-Brabant, aangevuld met een Demontage- en Ambachtscentrum. Jaarlijks komt er zo'n 2.500 ton gebruikte spullen binnen, waarvan 85 procent opnieuw wordt gebruikt. Wasmachines, drogers, fietsen en pc's worden gerepareerd en met garantie verkocht. Spullen die niet meer bruikbaar zijn, worden gedemonteerd en gerecycled.
De stichting werkt met erkende keurmerken en heeft daarnaast een certificaat dat verder geen enkele andere kringlooporganisatie in Nederland heeft:
Er werken zo'n 300 mensen bij de stichting, onder wie vrijwilligers, mensen in dagbesteding en stagiairs. Via afdeling KANS worden mensen met een afstand tot de arbeidsmarkt begeleid naar werk. De opbrengst en het werk staan in dienst van hergebruik en de lokale samenleving.
De winkel is open van maandag tot en met zaterdag. Je kunt er pinnen en de winkel is rolstoeltoegankelijk. Er is beperkte gratis parkeergelegenheid. Herbruikbare spullen kun je gratis inleveren of laten ophalen.
Robbert van Walsum, directeur · 29 juli 2026
Martin Zon
26 november 2021
Veel keuze en niet heel erg duur. Behulpzaam personeel. Kan soms een beetje rommelig zijn.
Andrea Fletcher
22 november 2021
Heel vriendelijk personeel, ook tijdens deze Corona tijd. Heel veel leuke dingen te koop. erg jammer dat alles zo duur is geworden in het afgelopen jaar. Veel dingen zijn het geld niet waarde. De priisen zijn veel te hoog op veel dingen. Sommige kleding van Primark zijn durder zijn Primark zelf. Ook zijn kinder speelgoed goedkoper in Action. Ik ging vroege 2 x in de maand en gaf iedere keer ongeveer rond de 60 euro uit. Nu ga ik alleen zo af en toe en koop alleen echt iets voor mijn verzameling van katten en DE bekers. Hilversum is veel duurder dan alle andere kringlopers ze zeggen omdat het pand duurder is geworden maar er werken steeds andere mensen daar nu die zet de prijzen veel hoger. Het is geen pret meer. Ik hoor dit van veel mensen
Sophia Ayar
16 november 2021
René Dijk
23 oktober 2021
Meestal kom je wel thuis met iets, maar over het algemeen zijn de prijzen te hoog voor wat het is en in verhouding met andere kringloopwinkels.
Jenny van den Berg
20 oktober 2021
Marc Varekamp
9 oktober 2021
Echt heel erg duur. In de winkel is nieuw soms goedkoper.
Ronald de Vink
30 september 2021
Leuk nieuwe spulletjes gekocht
Stephan Dasia
25 september 2021
Leuke selectie
siddeswara k
18 september 2021
Ben je hier al eens geweest? Je was al bezig met een review.
Hans en 636 anderen deelden hun ervaring
Ben je hier al eens geweest? Je was al bezig met een review.
Hans en 636 anderen deelden hun ervaring
Kringloopwinkel De Kringloper Etten-Leur
Kroonstraat 12, 4879 AV Etten-Leur