0,3 km
De Kringloop Factory in Roden
Roden
Ceintuurbaan Noord 119C, 9301 NT Roden
| ma | 09:00-17:30 |
| di | 09:00-17:30 |
| wo | 09:00-16:00 |
| do | Gesloten |
| vr | 09:00-17:30 |
| za | 10:00-17:00 |
| zo | 12:00-17:00 |
Deze kringloopwinkel in Roden volgt het bekende concept van Het Goed keten. Bezoekers waarderen de ruime opzet van de winkel en het overzichtelijke assortiment dat op kleur en maat is gerangschikt. Het personeel wordt vaak als vriendelijk ervaren. Een terugkerend minpunt is de prijsstelling, die sommige klanten als te hoog voor een kringloop beschouwen. Meerdere bezoekers merkten op dat de winkel niet meer is zoals het vroeger was, wat suggereert dat de kwaliteit of prijs-kwaliteitverhouding mogelijk is veranderd.
Samengevat uit 327 Google reviews · bijgewerkt 25 oktober 2026
Bekijk alle 327 beoordelingenKringloopwarenhuis Het Goed Roden is onderdeel van de keten Het Goed en ligt op een industrieterrein in Roden. Je vindt er kleding, boeken, meubels, speelgoed, huishoudelijke apparaten en muziek. De winkel is toegankelijk voor rolstoelgebruikers en je kunt er pinnen. Open op maandag, dinsdag, woensdag, vrijdag, zaterdag en zondag. Met 296 beoordelingen scoort de winkel gemiddeld een 3,9.
Nynke Visser
10 april 2026
Mooie kringloop, alles goed gesorteerd en mooi gepresenteerd. Ik vind de prijzen heel acceptabel. Vriendelijk personeel. Al vaak wat leuks gevonden. Gratis parkeren voor de deur.
Peter de Groot
7 april 2026
Tess Kalsbeek
6 april 2026
Tjaart Douwe Arkema
6 april 2026
Had hier een kastje gekocht van Vijf euro, deze bleek toch te klein voor mijn stereo dus heb hem de volgende dag terug gebracht maar dan bij de inbreng ( die vijf euro mochten ze wat mij betreft houden). Wat schetst mijn verbazing men weigerde om hem in te nemen, ik zei nog heb hier gister gehaald. Kreeg ik als antwoord dat lijkt me stug want dat loopt hier niet. Naar enig touwtrekkerij kon ik de kast dan toch achterlaten. Ik vond dit echt belachelijk je mag potverdorie blij zijn dat je wat krijgt.
Postmaatje
5 april 2026
1 Van de mooiste Goudgoed kringloopwinkels vind ik persoonlijk die in Roden. Alles staat mooi gerangschikt...porselein bij porselein...apart lampenhoekje...speelgoed bij speelgoed...boekenhoek..veel kleding. De aangeboden spullen zien er altijd netjes en schoon uit. Het is niet de goedkoopste in de keten van Goudgoed kringloopwinkels. Maar t is ook geen rommel dus je krijgt wel waar voor je geld. Er is een koffiehoekje en klantentoilet aanwezig.
Anja Hofman
18 februari 2026
Leuke spullen en presentatie. Heel vriendelijke medewerkers.
Ennaed Ejtalp
16 februari 2026
Veel oninteressante meuk. Geen pareltje te vinden. Sfeerloze winkel.
Y P
5 februari 2026
Jan-Paul Bourguignon
4 februari 2026
Elga Van Keulen
27 januari 2026
Mooie ruime winkel breed asdortiment
Ben je hier al eens geweest? Je was al bezig met een review.
Harold en 326 anderen deelden hun ervaring
Ben je hier al eens geweest? Je was al bezig met een review.
Harold en 326 anderen deelden hun ervaring
Kringloopwarenhuis Het Goed Roden
Ceintuurbaan Noord 119C, 9301 NT Roden