Zoek kringloopwinkels

Vind winkels op naam, plaats of product

Geen resultaten gevonden voor "". Zoek toch

Populaire categorieën

Kringloop Woord en Daad Krimpenerwaard

Tiendweg 45, 2931 LC Krimpen aan de Lek

Gele ingang van kringloopwinkel aan grijze loods met grote ramen en signage

Openingstijden

ma Gesloten
di 10:00-16:00
wo 10:00-16:00
do 10:00-16:00
vr 10:00-16:00
za 10:00-13:00
zo Gesloten

Aanbod

Spullen inleveren?

Liever niet

  • Bedden
  • Matrassen
  • Grote bergmeubels
  • Zonnebanken
Haalt grote spullen op · Wij halen grote spullen op; meubels altijd na overleg. Lees hoe ophalen werkt

Bevestigd door de winkel · 10 Aug 2026

Wat bezoekers zeggen

Een nette en ruime winkel met gevarieerd assortiment waar vaak iets te vinden is. De prijzen zijn doorgaans schappelijk en klanten waarderen de goede organisatie en vriendelijke service. Meerdere reviewers benoemen de winkel als schoon en overzichtelijk. Een enkele klant vond de prijzen aan de hoge kant en de kleding ouderwets. Een incidentele negatieve ervaring met inname van spullen staat in schril contrast met de overwegend enthousiaste recensies. Parkeren wordt als makkelijk ervaren.

Bekijk alle 113 beoordelingen

Kringloop Woord en Daad Krimpenerwaard is een kringloopwinkel in Krimpen aan de Lek. De winkel verkoopt onder meer kleding, boeken, meubels, muziek en antiek.

Onderdeel van Woord en Daad

De winkel maakt deel uit van de keten Woord en Daad. De opbrengst gaat naar het werk van de organisatie en haar lokale partners, onder wie boeren in Burkina Faso.

Grote spullen ophalen

De winkel haalt grote spullen op bij mensen thuis. Meubels worden altijd na overleg opgehaald. Bedden, matrassen, grote bergmeubels en zonnebanken neemt de winkel niet aan.

Openingsdagen en bereikbaarheid

De winkel is open op dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag en zaterdag. Je kunt er pinnen en de winkel is rolstoeltoegankelijk. Parkeren bij de winkel is gratis.

Marco Hertgers, Regiomanager Woord en Daad Winkels · 10 augustus 2026

Beoordelingen (113)

4,4
N

N

22 oktober 2026

Was speciaal voor de aangekondigde kerstshow naar ZH gereden (kom zelf uit NH!) maar dit viel erg tegen. Ik vind het daar (te) duur voor wat het is en de kleding ouderwets. Ligt misschien aan het verschil tussen NH en ZH...Verder was het een nette winkel, alles is verzorgd en schoon. Ik kom in veel kringloopwinkels, eigenlijk door het hele land. Deze zal ik niet persé nog eens bezoeken.

Nel Vuik

Nel Vuik

20 oktober 2026

Altijd een gezellige winkel met vëek keus ... ik vind bijna altijd wat ik zoekt ...en meestal meer

andre linden

andre linden

16 oktober 2026

zeer goede kringloop vriendelijk personeel goede prijzen een paar oude kersthuisjes gekocht voor mooie prijs , en heel schoon is het

Gerard Vrooman

Gerard Vrooman

14 oktober 2026

Leuke kringloop Winkel

felix verheij

felix verheij

29 september 2026

Altijd leuk om een rondje te lopen. Je weet tenslotte nooit welke schat er om het hoekje ligt te wachten.

leo den Blanken

leo den Blanken

25 september 2026

Spullen gebracht bij vriendelijke mensen en ook een bedankje das fijn

Papa Groen

Papa Groen

11 september 2026

Geert de Jong

Geert de Jong

25 augustus 2026

Vandaag wilden mijn echtgenote en ikzelf meerdere spullen brengen om de winkel te vullen. Alles was in zeer goede staat. Echter wilde de winkel bepaalde artikelen niet hebben. De ene hondenmand wel, de andere hondenmand niet (mogelijk beviel het motiefje niet) geen lege plastic tassen, hebben we al genoeg van en of het opblaasbaar bed, met motor het doet, dat weten ze niet, maar ik geef geen kapotte spullen weg, die breng ik wel naar de stort..... Vorige week was alles welkom, nu niet meer. Ik ervaar willekeur en het is maar afhankelijk van wie er staat. Vandaag was het niet werken dag vermoed ik...... Zeer slechte service ervaren en op de website maar schrijven dat ze de winkel graag gevuld zien. Ik twijfel enorm daarover..... Enfin, jammer genoeg mag ik niet kiezen om geen sterren te geven.... Voortaan maar direct naar de stort van de gemeente en deze kringloopwinkel maar gauw voorbij rijden met piepende banden, want ik voel me niet welkom. Zal er nooit meer komen.....

Moonnl Nederland

Moonnl Nederland

20 augustus 2026

Mooie nette kringloop met schappelijke prijzen. Wij troffen het toevallig dat alle kleding voor 1 euro was. 🙂

Dik Kreuk

Dik Kreuk

24 juli 2026

1 / 12

Ben je hier al eens geweest? Je was al bezig met een review.

N Nel Vuik andre linden

N en 112 anderen deelden hun ervaring

Ben je hier al eens geweest? Je was al bezig met een review.

N Nel Vuik andre linden

N en 112 anderen deelden hun ervaring

Laden...

Kringloop Woord en Daad Krimpenerwaard

Tiendweg 45, 2931 LC Krimpen aan de Lek

Route plannen
Ingang van kringloopwinkel met blauwe railing en gekleurde decoratie-elementen Gele ingang van kringloopwinkel aan grijze loods met grote ramen en signage Binnenaanzicht van kringloopwinkel met stellingen, vitrines en diverse artikelen langs de winkelgang Binnenaanzicht van kringloopwinkel met diverse stellingen, vitrinekasten en winkelrekken langs het gangpad Uitgestalde meubels en decoratie: grijze stoelen, donkast, bloemen en witte accessoires in een winkelinterieur Parkeerplaats met auto en reclamebord van kringloopwinkel aan Tiendweg Toegangspad met blauwe reling naar winkelingang met gele en blauwe elementen Winkelvloer van kringloopwinkel met stellingen, vitrines en winkelrekken vol spullen Winkelbinnenruimte met eettafel en stoelen, stellingen met schilderijen en decoratie aan de muren Overzicht van de winkelvloer met stellingen, toonbanken en uiteenlopende tweedehands spullen in een groot magazijn met houten Boekenkasten en stellingen met boeken en media in een kringloopwinkel Houten tafel met diverse tweedehands boeken, postzegels, een Linguaphone-taalcursus en andere curiosa in een kringloopwinkel
/ 12