0,5 km
Kringloop Zuid-Holland in Den Haag
Den Haag
Neherkade 1852, 2521 RJ Den Haag
| ma | 10:00-17:00 |
| di | 10:00-17:00 |
| wo | 10:00-17:00 |
| do | 10:00-17:00 |
| vr | 10:00-17:00 |
| za | 10:00-17:00 |
| zo | 11:00-17:00 |
Deze kringloopwinkel staat bekend om zijn vriendelijke en behulpzame medewerkers en een gastvrije sfeer, waar bezoekers soms een kopje koffie krijgen. Het assortiment is ruim en wisselt snel, met vooral schone, gebruikte artikelen en meubels. De prijzen zijn laag en soms onderhandelbaar. Er zijn echter gemengde ervaringen over de betrouwbaarheid bij grotere aankopen en enkele reviews noemen het aanbod verouderd. De winkel lijkt per januari 2025 gesloten te zijn.
Ontdek duurzaam shoppen bij Kringloop Laakhaven in Den Haag - meubels, boeken, speelgoed en meer met top beoordelingen!
Kringloop Laakhaven is een kringloopwinkel gelegen in Den Haag. Met een gemiddelde beoordeling van 4.2/5 sterren, is het een geliefde winkel onder de bezoekers. De ruime openingstijden van maandag tot en met zaterdag maken het gemakkelijk om deze winkel te bezoeken. Ben je op zoek naar een uniek winkelavontuur waar duurzaamheid voorop staat? Lees dan verder en ontdek wat je kunt verwachten bij Kringloop Laakhaven.
Bij Kringloop Laakhaven vind je een gevarieerd assortiment aan tweedehands artikelen. Of je nu op zoek bent naar boeken, huis- en inrichtingsitems, muziek, speelgoed, huishoudelijke apparaten of meubels, deze kringloopwinkel heeft het allemaal. Door het kopen van tweedehands spullen draag je bij aan een duurzame levensstijl.
Naast het diverse assortiment biedt Kringloop Laakhaven ook verschillende handige diensten en faciliteiten aan. Zo kun je gebruik maken van de bezorgservice en de ophaalservice, wat het gemakkelijker maakt om je aankopen thuis te krijgen. Daarnaast is er een koffiehoek waar je even kunt ontspannen tijdens het winkelen. Verhuizingen behoren ook tot de mogelijkheden, waardoor je zelfs grote meubelstukken probleemloos kunt vervoeren.
Wil je op de hoogte blijven van het laatste nieuws en updates van Kringloop Laakhaven? Volg de kringloopwinkel dan op Facebook en Instagram. Via deze social media kanalen blijf je op de hoogte van al het laatste nieuws over duurzaam winkelen en kun je inspiratie opdoen voor je volgende bezoek aan deze winkel.
Kringloop Laakhaven is gevestigd aan de Neherkade 1852 in Den Haag. Met een winkeloppervlakte van ongeveer 600 m2 is er genoeg te ontdekken. De rolstoelvriendelijke ingang en parkeermogelijkheden maken de winkel toegankelijk voor iedereen. Daarnaast accepteert de winkel contant geld, betaalpassen en contactloos mobiel betalen, zodat je gemakkelijk kunt afrekenen.
Heb je spullen die je graag wilt doneren of verkopen? Kringloop Laakhaven koopt ook tweedehands artikelen in. Neem contact op met de winkel voor meer informatie over de inname van goederen.
Bezoek vandaag nog Kringloop Laakhaven en geniet van een duurzaam winkelavontuur vol tweedehands vondsten!
Daniel van Kesteren
14 januari 2022
Zaak ziet er rommelig uit, maar dat hoort bij dit soort winkels, natuurlijk Ik vind het hier altijd leuk om even door de platen en cds te kijken!
Theo Hos
14 januari 2022
Always find something interesting and what is more important they still have price like kringloopwinkel not like others place. Owner is also helpful
Natasha Alibux
13 oktober 2021
Altijd leuke spullen, vriendelijk personeel en Altijd een bakkie koffie te krijgen, ik ga er Altijd tevreden de deur uit. Echt een begrip in Laak geworden door de jaren, ga zo door..
Md. Shakhawat Hossain
23 augustus 2021
Rarah s
18 augustus 2021
Een fantastische bezoek aan Laakhaven. Een echte aanwinst voor de buurt! Was onder de indruk van de collectie en geeft het een welverdiende 5/5.
Mark Hoogduin
5 augustus 2021
Beoordeeld Laakhaven 2/5 sterren
Stichting Take Good Care
6 juli 2021
Leuke spulletjes voor een leuke prijs! Fijne vriendelijke mensen.
Daniël van Kesteren
17 juni 2021
Zaak ziet er rommelig uit, maar dat hoort bij dit soort winkels, natuurlijk 😋 Ik vind het hier altijd leuk om even door de platen en cd's te kijken!
Onyx Chladilová (Hani)
6 juni 2021
Geweldige service. Rommelig, maar veel kleding voor een goede prijs. Ook een analoge point-and-shoot Olympus Mju III gevonden.
JG Guess
21 mei 2021
Vriendelijke mensen maar beetje te duur soms.. Wel nader overeen te komen meestal. Beetje jammer van de overheersende bloemen geur in de winkel kan er niet zo goed tegen beetje naturel zou beter zijn.
Ben je hier geweest?
Sluit je aan bij 60 andere bezoekers
Kringloop Laakhaven in Den Haag
Neherkade 1852, 2521 RJ Den Haag