0,0 km
Kringloopwinkel Vincentiusvereniging Breda En Omstreken
Breda
| ma | 13:00-16:00 |
| di | Gesloten |
| wo | 13:00-16:00 |
| do | Gesloten |
| vr | Gesloten |
| za | 11:00-16:00 |
| zo | Gesloten |
Bruikbare spullen, in te leveren aan de achterzijde van het pand op maandag, woensdag en zaterdag al vanaf 10:00 uur (de winkel zelf opent op maandag en woensdag om 13:00 en op zaterdag om 11:00); vrijwilligers beoordelen en sorteren per afdeling (kleding, boeken, elektrische apparatuur), waar nodig met reparatie.
Bevestigd door de winkel · 27 Jul 2026
Een goed georganiseerde kringloopwinkel met een divers aanbod van kleding, decoratie en boeken. De winkel staat bekend om uitstekende prijzen en vriendelijk personeel dat vaak een praatje maakt. Volgens bezoekers is het een overzichtelijke winkel met een fantastische boekencollectie. De prijzen zijn over het algemeen laag, hoewel één reviewer het assortiment 'troep' noemde en hoge prijzen op marktplaats klaagde. Parkeren is gratis en de winkel is goed bereikbaar.
Samengevat uit 99 Google reviews · bijgewerkt 25 oktober 2026
Bekijk alle 99 beoordelingenKringloop De Vince in Breda verkoopt onder meer kleding, boeken, meubels, speelgoed, huishoudelijke apparaten en muziek. De winkel scoort een 4,4 op basis van 91 beoordelingen.
Het belangrijkste doel van de winkel is het verlichten van armoede. Hulpvragen komen meestal binnen via hulpverleningsorganisaties. In een gesprek op De Vince wordt gekeken welke ondersteuning past, met spullen uit de winkel of in bepaalde gevallen nieuw witgoed of een nieuwe vloer, in samenwerking met HIBO, LAB21 en Emmaus Breda.
De winkel heeft een eigen transportafdeling die grotere spullen zoals meubels ophaalt en aankopen ook thuis bezorgt. Wil je grotere spullen doneren, meld dit dan bij voorkeur eerst telefonisch en stuur foto's mee, zodat vooraf beoordeeld kan worden of het bruikbaar is.
Spullen brengen kan op de openingsdagen al vanaf 10:00 uur aan de achterzijde van het pand. De winkel zelf opent op maandag en woensdag om 13:00 uur en op zaterdag om 11:00 uur.
Vrijwilligers beoordelen en sorteren binnengekomen spullen per afdeling, zoals kleding, boeken en elektrische apparatuur, en repareren waar nodig.
De winkel is geopend op maandag, woensdag en zaterdag. Er is gratis parkeergelegenheid op eigen terrein en de winkel is rolstoeltoegankelijk. Betalen kan met pin.
Cor van Dongen, Coordinator hulpverlening · 27 juli 2026
hans magielse
23 april 2024
Rien van Meer
17 april 2024
Hilderik van Schaik
7 april 2024
Leuke middelgrote kringloop. Lage prijzen op enkele dingen na. Veel boeken. Wel is zaak vroeg aanwezig te zijn anders zijn de koopjes vd dag er zeker niet meer. Kan druk zijn.
Pawel Jonczyk
23 maart 2024
F Verhoeven
11 maart 2024
Oleksii Tkacnenko
20 februari 2024
Super
W.ibrahim
11 februari 2024
christ Joosen
31 januari 2024
Veel te duur voor 2e handsspullen
Leela Abo Amro
12 januari 2024
Een fantastische ervaring met de kringloopwinkel De Vince. Zeker aan te bevelen! Kreeg geweldige service en geeft het een dikke 5.
Mariel TZ
15 december 2023
Dit zijn echte kringloopprijzen! Altijd genoeg leuke dingen te vinden
Ben je hier al eens geweest? Je was al bezig met een review.
Romy en 98 anderen deelden hun ervaring
Ben je hier al eens geweest? Je was al bezig met een review.
Romy en 98 anderen deelden hun ervaring
Kringloop De Vince in Breda
Koele Mei, 4816 JD Breda