2,0 km
Kringloopwinkel Stichting Vraag en Aanbod
Wijchen
Heumenseweg 8, 6603 CZ Wijchen
| ma | Gesloten |
| di | 10:00-16:00 |
| wo | 10:00-16:00 |
| do | 10:00-16:00 |
| vr | 10:00-16:00 |
| za | 10:00-16:00 |
| zo | Gesloten |
Bevestigd door de winkel · 31 Jul 2026
Een unieke combinatie van kringloopwinkel en koffiehuis in Wijchen, met een gezellige sfeer en vriendelijk personeel. De winkel is klein maar overzichtelijk, met goed gesorteerde kleding op maat en enkele vintage items. Bezoekers prijzen de heerlijke zelfgebakken taart, lekkere koffie en lekkere tosti's. Een paar reviewers vinden de prijzen aan de hoge kant vergeleken met andere kringloopwinkels. Het geheel biedt een prettige winkelervaring waar het leuk is om even te struinen.
Koffiehuis & Kringloop Alverna in Wijchen is kringloop en koffiehuis in een: een gezellige, toegankelijke plek met veel retro en vintage spullen, waar mensen uit de buurt en de hele omgeving graag koffie komen drinken en vaak lang blijven zitten.
Er komt dagelijks van alles binnen, van tweedehands kleding tot retro en vintage spullen. Op Instagram (@kringloop_koffiehuis_alverna) en TikTok (@kringloopmetkoffie) zie je wat er elke dag binnenkomt.
In het koffiehuis draait het vooral om de koffie, cappuccino en het huisgemaakte gebak. Daarnaast zijn er verse broodjes, tosti's, soep en iced coffee.
Betalen kan met pin, parkeren is gratis en de winkel is rolstoeltoegankelijk.
Bianca Verheijen, Kringloop & Koffiehuis Alverna · 31 juli 2026
Conny
1 oktober 2024
Kringloop valt tegen. Consumpties aan de prijs.
Friedy Derksen
12 september 2024
Gert Luykx
8 september 2024
francien kampschreur
28 juli 2024
Mooi ingerichte kringloop + restaurant met de mogelijkheid tot aanschaf levensmiddelen in beperkte mate.
Jantine Duister
27 juli 2024
Dìt is zo'n ontzettend leuke kringloopwinkel, en gezellig bovendien!! Super aardige mensen en een beetje onderhandelen lukt ook wel🙃 Leuke dingen gevonden en koffie met een taartje gedaan, lekker! Ik kom zeker nog een keer terug! Groetjes, Jantine #tinusvindtut
Marian Jans
3 juni 2024
Mooi .
Henry Van Uden
25 mei 2024
Zeer nette winkel, aardige en behulpzame mensen. Niet zo groot maar wel veel leuke spullen.
Bas Bulletje
19 mei 2024
Na een bezoek aan Olleke Bolleke zijn we even de kringloop winkel binnen gelopen met een heel andere gedachte van een kringloopwinkel. De meeste kringloopwinkels die ik ken zijn grote hallen met rekken kleding en veel meubels en andere snuisterijen. Ik denk dat het hier meer om het koffiehuis dan om de kringloop. De kringloop is redelijk klein maar wel van goede kwaliteit. Het is geen rommelmarkt. Het personeel is wel erg vriendelijk.
Irma Kok
17 mei 2024
Heel erg vriendelijk, erg behulpzaam, heerlijk gekletst. TOP was achter bij de kringloop geweest.
sonja hofmans
5 mei 2024
Ben je hier al eens geweest? Je was al bezig met een review.
Bob en 67 anderen deelden hun ervaring
Ben je hier al eens geweest? Je was al bezig met een review.
Bob en 67 anderen deelden hun ervaring
Koffiehuis & Kringloop Alverna
Heumenseweg 8, 6603 CZ Wijchen