Kringloopwinkel Vincentiusvereniging Bergen op Zoom
Bergen op Zoom
Bredasestraat 84 A, 4611 CK Bergen op Zoom
| ma | 12:00-17:00 |
| di | 10:00-17:00 |
| wo | 10:00-17:00 |
| do | 10:00-17:00 |
| vr | 10:00-17:00 |
| za | 10:00-17:00 |
| zo | Gesloten |
Deze kringloopwinkel in Bergen op Zoom wordt geprezen om haar overzichtelijke en opgeruimde sfeer, даже het vriendelijke personeel. Er wordt consistent aangegeven dat de winkel netjes en georganiseerd is. Echter, een review uit Oktober 2025 signaleert grote problemen met rooklucht, ontoegankelijke en onduidelijke toiletregels en onprofessioneel personeel aan de kassa, wat leidt tot een slechte ervaring. De prijzen lijken normaal, maar de service kan wisselvallig zijn.
De Kringloper voor ieder een kans vind je aan de Bredasestraat 84 A in Bergen op Zoom. Deze zelfstandige kringloopwinkel onderscheidt zich door zijn persoonlijke aanpak en kleinschalige karakter. De winkel draagt een naam die de sociale missie benadrukt: tweedehands spullen een tweede leven geven terwijl iedereen welkom is. Voor veel bezoekers is dit een plek waar je rustig kunt rondkijken zonder de drukte van grote ketens.
Bij De Kringloper voor ieder een kans vind je een gevarieerd aanbod aan tweedehandsartikelen. De winkel heeft een overzichtelijke indeling waardoor je makkelijk kunt vinden wat je zoekt. Het assortiment bestaat uit verschillende categorieën huishoudelijke spullen, kleding en andere gebruiksartikelen. Door de kleinschalige opzet wisselt het aanbod regelmatig, dus elke keer dat je langskomt kun je nieuwe vondsten doen. De eigenaar zorgt ervoor dat alles netjes is uitgestald.
De Kringloper voor ieder een kans openingstijden zijn doordeweeks van 10:00 tot 17:00 uur, behalve op maandag wanneer de winkel pas om 12:00 uur opent. Ook op zaterdag kun je terecht van 10:00 tot 17:00 uur. Op zondag is de winkel gesloten. Je kunt contactloos betalen, wat tegenwoordig erg handig is. Voor bereikbaarheid kun je het beste van tevoren bellen, vooral als je specifiek iets zoekt.
Bij deze kringloop kun je kleding en elektronica inleveren voor een tweede leven. Dit past goed bij de missie van de winkel om iedereen een kans te geven. Als je grotere partijen wilt inleveren, kun je het beste eerst even bellen naar 06 30005352 om te overleggen wat mogelijk is.
Wil je een kijkje nemen in deze kleinschalige kringloop? Je vindt De Kringloper voor ieder een kans aan de Bredasestraat 84 A in Bergen op Zoom. Voor vragen kun je bellen naar 06 30005352.
Mireille d.r.
14 februari 2026
Heel aardig team en leuke prijzen
Eveline Steijn
31 januari 2026
Toen ik er was kostte alle kleding 50 cent. En ik had een nieuwe wollen winterjas voor 7 euro die ik vaak draag.
Nashmil Seif Ghazi
18 januari 2026
Ik denk dat dit een van de goedkoopste kringloopwinkels is waar ik ooit ben geweest, en de verkoopster is de aardigste en meest tolerante vrouw die ik ooit heb ontmoet. Ik voel me er echt thuis. Er zijn zoveel mooie spullen, maar voor zulke lage prijzen dat ik versteld stond. Ik wou dat alle kringloopwinkels zo betaalbaar waren.
Michel Krol
6 november 2025
Is een leuke opgeruimde kringloop winkel.en erg overzicht Echt een aanrader
Rick
17 oktober 2025
Geweldige winkel met een goede vriendelijke verkoper. Top service!
Erica Vogels
4 oktober 2025
Vandaag voor de eerste keer in deze kringloopwinkel geweest. Wat een teleurstellende ervaring. Loop je binnen, komt de stank van sigarettenrook je al tegemoet! 🤮 Wij waren al even op pad en moesten allebei naar de wc. In de hoek stond een deur open en daarachter zagen we de wc. Dus we hebben er beiden gebruik van gemaakt. Komen we aan de kassa, komt er een onverzorgd uitziende vrouw ons helpen. Staat ze zeer traag alles uit te rekenen op een rekenmachientje, €5,67 moesten we betalen. Dus mijn man geeft een briefje van 5 een muntje van 50 en een van 20 cent. Zegt ze tegen ons, jullie hebben gebruik gemaakt van de wc hè? Wij, ja klopt. Zegt ze, de wc is privé, dat moet je eerst vragen. Maar de deur stond wagenwijd open en wij hebben nergens een bordje privé gezien. Dus daar hebben we sorry voor gezegd. Lopen we weg met de spulletjes, roept ze ons terug omdat we volgens haar te weinig betaald zouden hebben. Ze zei dat het iets van 6 euro nog wat was. Maar wij hadden allebei gehoord, €5,67 dus eigenlijk zouden we, afgerond nog 5 cent terug moeten krijgen. Jeetje wat een winkel! Dit was eens, maar nooit meer. We waren blij dat we weer buiten stonden en weer frisse lucht konden inademen. Geen aanrader in elk geval.
Ben je hier geweest?
Sluit je aan bij 6 andere bezoekers
De kringloper voor ieder een kans
Bredasestraat 84 A, 4611 CK Bergen op Zoom