Zoek kringloopwinkels

Vind winkels op naam, plaats of product

Geen resultaten gevonden voor "". Zoek toch

Populaire categorieën

Kringloopwinkel Stichting de Kringloper

Van Konijnenburgweg 51, 4612 PL Bergen op Zoom

Gevel van kringloopwinkel De Kringloper met parkeerplaats, groene afvalbak en uithangbord

Openingstijden

ma 09:00-17:00
di 09:00-17:00
wo 09:00-17:00
do 09:00-17:00
vr 09:00-17:00
za 09:00-17:00
zo Gesloten
Ben je hier geweest?

Aanbod

Spullen inleveren?

Wel welkom

  • Kleding en textiel
  • Meubels
  • Huisraad
  • Elektrische apparaten
  • Speelgoed
  • Boeken

Liever niet

  • Afval
  • Professionele apparatuur
  • Friteuses
  • Banken met vlekken of scheuren
Haalt grote spullen op · De Kringloper biedt een gratis ophaalservice voor herbruikbare goederen. Lees hoe ophalen werkt

Bevestigd door de winkel · 29 Jul 2026

Wat bezoekers zeggen

Een middelgrote kringloopwinkel in Bergen op Zoom die volgens bezoekers een nette inrichting heeft maar veel te duur zou zijn. Veel reviewers geven aan dat de prijzen de afgelopen jaren sterk zijn gestegen, soms tot wel 90% van de nieuwwaarde, wat voor velen niet meer in verhouding staat tot de tweedehands aard. Sommige klanten prijzen het vriendelijk personeel, terwijl anderen klagen over onvriendelijke medewerkers en een tekort aan klantvriendelijkheid. De winkel heeft een ruim aanbod, maar door de hoge prijzen stappen klanten steeds vaker over naar concurrenten.

Samengevat uit 184 Google reviews · bijgewerkt 21 juli 2026

Bekijk alle 184 beoordelingen

Kringloopwinkel Stichting de Kringloper in Bergen op Zoom

Kringloopwinkel Stichting de Kringloper is een warenhuis in Bergen op Zoom met Kleding, Boeken, Meubels, Speelgoed, Huishoudelijke Apparaten en Muziek. De winkel is onderdeel van Stichting De Kringloper (Noord-Brabant) en scoort een beoordeling van 3.6 op basis van 184 reviews.

Onderdeel van Stichting De Kringloper

De stichting heeft vier warenhuizen en een Kledingbank in West-Brabant en haalt jaarlijks zo'n 2.500 ton gebruikte spullen op, waarvan 85 procent opnieuw wordt gebruikt. Er werken ongeveer 300 mensen, van vrijwilligers tot mensen in dagbesteding en stagiairs.

Reparatie met garantie

Wasmachines, drogers, fietsen en pc's worden gerepareerd en met garantie verkocht. Spullen die niet meer bruikbaar zijn, gaan naar het Demontage- en Ambachtscentrum, waar ze gedemonteerd en gerecycled worden. Dit centrum heeft als enige kringlooporganisatie in Nederland het WEEELABEX-certificaat voor ICT.

Sociale werkplaats via afdeling KANS

Afdeling KANS begeleidt mensen met een afstand tot de arbeidsmarkt naar werk. De opbrengst en het werk staan in dienst van hergebruik en de lokale samenleving.

Keurmerken en praktische info

De stichting heeft de ANBI-status en het 100% Kringloop-keurmerk van BKN.

  • ANBI-status
  • 100% Kringloop-keurmerk (BKN)
  • WEEELABEX-certificaat voor ICT

Je kunt herbruikbare spullen gratis inleveren of gratis laten ophalen. De winkel is open van maandag tot en met zaterdag, pinbetaling is mogelijk en de winkel is rolstoeltoegankelijk. Parkeerplaatsen zijn dichtbij.

Robbert van Walsum, directeur · 29 juli 2026

Beoordelingen (184)

3,6
Liza Mastenbroek

Liza Mastenbroek

24 juli 2026

Best prijzig. 12,50 voor een incomplete kapotte vrachtauto. 4 euro voor een klein autootje. 400 euro voor een bank met vlekken. Heel apart.

Loly Ditto

Loly Ditto

18 juli 2026

Speelgoed is niet zo goedkoop

J J

J J

8 juli 2026

De winkel is netjes, daar is alles mee gezegd, de prijzen zijn ronduit bizar!! Ik ga vanaf heden overslaan. Spullen zijn soms 90% prijs van nieuwwaarde, kringlopen is bedoeld om de armere te helpen, niet om winst te maken.

Leanne Imthorn

Leanne Imthorn

2 juli 2026

Helaas niet succesvol, we zijn veel kringloopwinkels gewend maar deze sloeg met sommige prijzen de plank helaas mis. Een vrachtwagentje, behoorlijk versleten en verkleurd , aanbieden voor 5,- Wat zo leuk is bij onze 'vaste' kringloop in onze eigen omgeving: altijd een goedkoop prijsje, het is daar altijd megadruk, mensen brengen graag hun spullen omdat ze ook weten dat het niet voor achterlijke prijzen wordt doorverkocht. Het zou mij niet verbazen als veel speelgoed/spullen blijven liggen bij deze kringloop. Als ik jullie was zou ik sommige prijzen herzien en het aantrekkelijker maken voor klanten om langs te blijven komen. Wij zijn naar de winkel ernaast gegaan, Dreamland, om daar iets te kopen voor onze kids, dan liever iets wat duurder is en nieuw.

Piet Imthorn

Piet Imthorn

2 juli 2026

rene vermeulen

rene vermeulen

23 juni 2026

Valentino

Valentino

10 juni 2026

Als ervaren kringloopbezoeker begrijp ik dat iedere organisatie haar eigen concept, doelgroep en kostenstructuur heeft. Toch vind ik dat de prijzen bij Stichting De Kringloper de afgelopen twee jaar erg sterk zijn gestegen. Waar ik deze winkel vroeger graag bezocht vanwege de leuke vondsten en redelijke prijzen, heb ik nu steeds vaker het gevoel dat veel artikelen aan de hoge kant geprijsd zijn voor een kringloopwinkel. Uiteraard blijft er voor iedereen iets te vinden en de winkel is netjes ingericht, maar voor ons is de prijs-kwaliteitverhouding minder aantrekkelijk geworden. Daarom hebben we besloten deze vestiging van onze vaste kringlooproute te halen. Jammer, want we kwamen hier voorheen met plezier regelmatig langs.

Yasmine Mol

Yasmine Mol

27 mei 2026

Schandalig dat een 3 jarige die net zinnelijk is niet even gebruik mag maken van de toilet. Nadat ik aangeef dat ze dan in haar broek plas zeg de medewerker " daar kan ik ook niets aan doen". Ik kwam hier regelmatig. Maar ik kom zeker niet meer terug.

Vincent Nonnekes

Vincent Nonnekes

11 mei 2026

Leuke kringloop super vriendelijk personeel

Ana

Ana

29 april 2026

1 / 19

Ben je hier geweest?

Sluit je aan bij 184 andere bezoekers

Liza Mastenbroek Loly Ditto J J

Kringloopwinkel Stichting de Kringloper

Van Konijnenburgweg 51, 4612 PL Bergen op Zoom

Route plannen
Gevel van kringloopwinkel De Kringloper met parkeerplaats, groene afvalbak en uithangbord Winkelvloer van kringloopwinkel met meubels, fauteuils, lampen en huisraad uitgestald, blauwe vloer en rode hanglampen. Voorgevel van kringloopwinkel met groene en blauwe panelen, parkeerplaats met auto's ervoor Winkelvloer met meubels: grijze bank, houten kasten, tv-meubel en verscheidene stoelen en tafels Overzicht van de winkelvloer met toonbanken, schappen en diverse tweedehands artikelen in de kringloopwinkel Winkelvloer met cd-kasten, een witte kast met draaitafels, dvd-collectie aan muur, en tafel met serviesgoed en speelgoed Winkelinterieur met speelgoed en actiefiguren in vitrinekasten, decoratief groen aan plafond met 'HOP'-opschrift Winkelvloer met tafel, stoelen en houten kasten met decoratieve items Winkelvloer met houten tafel, bruine stoelen en rode accessoires, stellingen met kleding en huishoudartikelen op de achtergro Kast met dvd's en cd's naast vitrinekast met elektronica in kringloopwinkel Uitstalling van decoratieve items: koffers versierd met kunstbloemen en slingers op een tafel in de winkel Uitgestalde oranje kleding en accessoires op etalagepoppen en tafels in de winkel Rij met tweedehands fietsen in diverse kleuren en stijlen op de winkelvloer Vitrinekast met tentoongestelde speelgoed, bouwsets en action figures in een kringloopwinkel Kindervoertuigen en speelgoed in een kringloopwinkel, waaronder een blauwe driewieler en kinderspeelgoed Speelgoedactiefiguren en voertuigen uitgestald op een wit tafelkleed met gekleurde prints Jägermeister asbak in wit porselein met oranje logo en merkbranding Vintage Sony XO-D82 audio receiver en cassettedeck met zilveren behuizing Crèmekleurige fauteuil met armleuningen, geprijsd op €175,- Verzameling speelgoedactiefiguren op een wit kleed met gele sterren en huismotief Drie verzamelfiguren van actiespelletjes op een kinderkleed
/ 21