0,0 km
Kringloopwinkel Mamamini Kledingboetiek
Groningen Stad
Oosterstraat 25, 9711 NN Groningen Stad
| ma | 13:00-17:30 |
| di | 10:00-17:30 |
| wo | 10:00-17:00 |
| do | Gesloten |
| vr | 10:00-17:30 |
| za | 10:00-17:00 |
| zo | 13:00-17:00 |
Kringloopwinkel Appel & Ei in Groningen is een professioneel ogende tweedehands kledingwinkel met kleding gesorteerd op kleur. Het aanbod is kwalitatief redelijk, maar de prijzen liggen hoger dan bij de meeste kringloopwinkels en zijn volgens sommigen te duur. Veel klanten prijzen de netjes gesorteerde collectie en vriendelijk personeel, maar er zijn veel klachten over de inleverprocedure, communicatie en lege toezeggingen bij retourneren. De winkel weigert vaak verantwoordelijkheid te nemen voor fouten wat voor frustratie zorgt.
Samengevat uit 162 Google reviews · bijgewerkt 21 juli 2026
Bekijk alle 162 beoordelingenKringloopwinkel Appel & Ei Groningen is onderdeel van de keten Appel & Ei en gevestigd in Groningen Stad. Bij de winkel vind je kasten, schoenen en accessoires. Je kunt er pinnen en de winkel is open van maandag tot en met woensdag en van vrijdag tot en met zondag. De winkel heeft een beoordeling van 4.0 op basis van 146 reviews.
Jenna Fress
20 juli 2026
Barbara Fieweger
6 juli 2026
Ik had er meer van verwacht. Het aanbod is bovendien erg beperkt.
Joanne Boonstra
29 maart 2026
Ooit mijn favoriete tweedehands winkel in Groningen, al jaren kom ik er. Nu 1 dag te laat met iets terug brengen door ziekte en ze kunnen niet voor me doen, belachelijk. Wettelijke retour termijn van 14 dagen, daar doet deze winkel niet aan. Ik vind fit echt heel erg jammer en had dit niet verwacht.
Stefan van der Borgh
29 maart 2026
Ruiltermijn hanteren die anders is dan de wet voorschrijft, belachelijk
stephanie westerholt
23 februari 2026
De kleding is gesorteerd op kleur, wat ik persoonlijk erg fijn vind. Er zijn niet alleen goedkope merken, maar ook kwalitatief goede artikelen, sommige zelfs nieuw. Ik vond de selectie goed. De prijzen zijn ook redelijk. Tot nu toe was alles prima.
lisette berends
8 februari 2026
De eerste keer dat ik bij Appel&Ei binnenliep, wist ik niet dat dit een tweedehandswinkel was. De kleding is kwalitatief zeer goed en vriendelijk geprijsd. Vriendelijke medewerkers en zeer netjes en professioneel opgezet.
Svetlana Kuznetsova
6 februari 2026
Een zeer teleurstellende en onprofessionele ervaring. Ik had een tas met kleding ingeleverd voor consignatie. Toen ik de afgekeurde artikelen kwam ophalen, bleek er een shirt te ontbreken. Ik dacht dat het voor de uitverkoop was meegenomen, dus ik heb er verder geen melding van gemaakt. Toen ik na 6 weken nog steeds geen e-mail van ze had ontvangen, heb ik contact opgenomen met de winkel. Mijn antwoord was: "Helaas herkent niemand in ons team de blouse. We weten zeker dat we het artikel niet hebben aangenomen en dat het nooit in onze winkel is geweest. Dus we vragen ons allemaal af waar het zou kunnen zijn!? Misschien ligt het nog thuis? Of bij een vriend(in)? Het is zo vreemd!", wat een ongelooflijk manipulatieve, misleidende en ronduit beledigende opmerking is. Ze weigerden elke verantwoordelijkheid te nemen, beweerden dat het artikel "toch niet geschikt" was en zeiden dat hun camera's geen normale activiteiten registreren - wat betekent dat er geen echte verantwoording is als er spullen van klanten verdwijnen. Wat ook belangrijk is, is dat ze het aantal ingenomen kledingstukken niet tellen. Op mijn bon stond "1 tas". In één tas kunnen echter 2 of 15 kledingstukken zitten, wat een enorm verschil maakt. Vraag daarom om een ​​gedetailleerde inventarislijst als u het risico wilt nemen om hier iets mee naartoe te nemen.
Esmay Pekel
31 januari 2026
Vandaag deze winkel bezocht en de kwaliteit van de kleding viel erg tegen. Voornamelijk veel polyester fast-fashion zoals H&M, Primark, Costes, C&A, Zara ed. Zelfs nog een kledingstuk gespot van Shein. Je zou beter verwachten hier. Ook waren veel kledingstukken in minder goede staat met veel pillen. Een aantal jaar geleden was de kwaliteit beter.
Irene
4 januari 2026
Voor mij persoonlijk vond ik alles veel te duur voor een tweedehands kleding winkel
Irene Rellensmann
4 januari 2026
Voor mij persoonlijk vond ik alles veel te duur voor een tweedehands kleding winkel
Ben je hier geweest?
Sluit je aan bij 162 andere bezoekers
Kringloopwinkel Appel & Ei Groningen
Oosterstraat 25, 9711 NN Groningen Stad