Zoek kringloopwinkels

Vind winkels op naam, plaats of product

Geen resultaten gevonden voor "". Zoek toch

Populaire categorieën

Stichting Kringloopbedrijf Het Warenhuis

Willem Barentszstraat 12, 2315 TX Leiden

Gevel van kringloopwinkel Het Warenhuis met groene deur, kleurrijke ramen en fietsen op het plein ervoor

Openingstijden

ma 09:00-18:00
di 09:00-18:00
wo 09:00-16:00
do Gesloten
vr 09:00-18:00
za 09:00-17:00
zo Gesloten

Wat bezoekers zeggen

Een ruime kringloopwinkel met twee verdiepingen en een koffiehoek die goed georganiseerd is. Het aanbod is divers met regelmatig leuke vondsten, vooral in de meubels en speelgoedcategorie. De prijzen worden door sommige bezoekers als relatief hoog ervaren vergeleken met andere kringloopzaken. Sommige klanten noemen onvriendelijk personeel, terwijl anderen het personeel juist als vriendelijk ervaren. Het inleveren van spullen verloopt soepel via de speciale afhaalroute achterlangs.

Bekijk alle 569 beoordelingen

Ontdek voordelige kleding, meubels en meer bij Kringloop Het Warenhuis in Leiden - uitstekende service en divers assortiment!

Ontdek Kringloop Het Warenhuis in Leiden

Kringloop Het Warenhuis is een kringloopwinkel gevestigd in Leiden. Met zijn brede assortiment en uitstekende service heeft deze winkel een gemiddelde beoordeling van 3.9/5 sterren gekregen. Bezoekers prijzen vooral de betaalbare prijzen, behulpzaam personeel en diverse aanbod van meubels, boeken en andere spullen. Benieuwd naar wat je allemaal kunt vinden bij Kringloop Het Warenhuis? Lees dan gauw verder!

Wat kun je naar de kringloop brengen?

Bij Kringloop Het Warenhuis kun je allerlei spullen brengen die je niet meer nodig hebt. Denk bijvoorbeeld aan kleding, meubels, huishoudelijke apparaten, speelgoed, boeken en nog veel meer. Door je spullen te doneren aan de kringloop draag je bij aan een duurzame samenleving en geef je ze een nieuw leven. Het is dus zeker de moeite waard om je overtollige items een tweede kans te gunnen bij Kringloop Het Warenhuis.

Waar moet je op letten bij de kringloop?

Bij het winkelen bij Kringloop Het Warenhuis is het belangrijk om goed op te letten. Hoewel de prijzen over het algemeen als betaalbaar worden ervaren, is het goed om te checken of de producten nog in goede staat zijn. Controleer bijvoorbeeld of er geen beschadigingen zijn aan meubels, of alle onderdelen aanwezig zijn bij elektronica en of de kleding nog in goede staat verkeert. De medewerkers bij Kringloop Het Warenhuis staan altijd klaar om je te helpen en kunnen je meer vertellen over de staat van de producten.

Hoe werkt de kringloop?

Bij Kringloop Het Warenhuis werken ze volgens het kringloopprincipe. Dit betekent dat ze gebruikte spullen een tweede leven geven door ze te verkopen in de winkel. Dit draagt bij aan duurzaam winkelen en het verminderen van afval. Je kunt natuurlijk ook zelf een kijkje nemen in de winkel en ontdekken welke unieke schatten je tegenkomt. Daarnaast biedt Kringloop Het Warenhuis diverse programma's en diensten, zoals een inname van goederen, ophaalservice en zelfs bezorgservice. Zo wordt het nog makkelijker om bij te dragen aan duurzaamheid.

Wil je op de hoogte blijven van alle nieuwtjes en updates van Kringloop Het Warenhuis? Volg de kringloopwinkel dan op Facebook en blijf op de hoogte van het laatste nieuws over duurzaam tweedehands winkelen. Wil je meer weten over andere kringloopwinkels in Zuid-Holland of ben je op zoek naar specifieke winkels in Leiden? Neem een kijkje op de website van Kringloop-info voor een overzicht van alle kringloopwinkels in de provincie. Bezoek Kringloop Het Warenhuis in Leiden en ontdek zelf de aantrekkelijke combinatie van duurzaam winkelen en scherpe prijzen!

Beoordelingen (569)

3,8
Denise

Denise

10 oktober 2026

Ik kan nog steeds niet bevatten wat er vandaag gebeurd is. We kwamen speciaal hiernaartoe om wat kleine meubels te kopen, reduce & reuse! Na een tafeltje en nachtkastje te hebben uitgezocht en naar de kassa te hebben verplaatst, werd ons verteld dat we ze niet mochten kopen. Na 16:00 verkopen ze namelijk geen meubels meer, ook geen kleine. De reden: meubels mogen niet door de voordeur meegenomen worden want daar zit glas in, en de achterdeur was een uur voor sluitingstijd al dicht en kon niet meer open. Ik hoop dat deze regel verzonnen is. Dat zou best kunnen, want niemand kon ons laten zien waar we dit hadden kunnen terugvinden. We probeerden nog een oplossing te vinden en mee te denken, maar dat was niet wederzijds. Tot slot werd nog gesuggereerd dat we het wel (tegen betaling) konden laten leveren. Wat een gebrek aan menselijkheid. We stonden echt perplex en zijn met lege handen naar huis gegaan, waar we ons avondeten van een kartonnen doos in plaats van een tafeltje hebben opgegeten.

Willemijn de Jong

Willemijn de Jong

10 oktober 2026

Rene van der Zwan

Rene van der Zwan

10 oktober 2026

Vriendelijke en behulpzame medewerkers.

Marco Habanero

Marco Habanero

9 oktober 2026

Ene moment veel moois andere keer minder. Altijd leuk even neuzen! Personeel is erg vriendelijk en behulpzaam.

Liesbeth Brouwer

Liesbeth Brouwer

7 oktober 2026

Fijne kringloop met veel plezier afgelopen maandag bezocht. Mooie en heerlijk zittende eetkamer stoelen gekocht en een mooie eettafel. Een plezier om door de kringloop te struinen, een aanrader!

Desiree Nimwegen

Desiree Nimwegen

6 oktober 2026

Daan van wouw

Daan van wouw

4 oktober 2026

Grote winkel met ruim assortiment. Nemen alles in, mensen waren vriendelijk. Prijzen waren OK maar ook weer niet super laag. Parkeren kan rondom de winkel maar hou er rekening mee dat het wel betaald parkeren is!! Anders wordt je bezoekje nog duurder.

Benjamin Fogarty-Valenzuela

Benjamin Fogarty-Valenzuela

4 oktober 2026

Als ik iets nodig heb, ga ik naar deze prima tweedehandszaak waar ze alles hebben! De lage beoordelingen komen doordat mensen het verwarren met de gemeentelijke verordening voor het verwijderen van fietsen. Er is ook een geweldig café, dus het is een goede plek om te lunchen met kinderen.

Petra de Rie

Petra de Rie

1 oktober 2026

Leuke kringloop met twee verdiepingen waar je ook wat kunt eten en gebruik kunt maken van het toilet. Bij de ingang zagen we een bordje waarop stond dat als je jezelf bij de balie melde je twee uur gratis mocht parkeren. Aardig personeel ☺️

Sjoerd den Hartog

Sjoerd den Hartog

29 september 2026

Is niet tot 18:00 open maar tot 17:00, 35min voor niks gelopen, erg fijn!

1 / 57

Ben je hier al eens geweest? Je was al bezig met een review.

Denise Willemijn de Jong Rene van der Zwan

Denise en 568 anderen deelden hun ervaring

Ben je hier al eens geweest? Je was al bezig met een review.

Denise Willemijn de Jong Rene van der Zwan

Denise en 568 anderen deelden hun ervaring

Laden...

Stichting Kringloopbedrijf Het Warenhuis

Willem Barentszstraat 12, 2315 TX Leiden

Route plannen
Gevel van kringloopwinkel Het Warenhuis met groene deur, kleurrijke ramen en fietsen op het plein ervoor Gevel van kringloopwinkel met grote ramen, blauwe logo en tekst 'Het Warenhuis Coffee-corner Pop-in' op het glas Overzicht van kringloopwinkel met diverse meubels, huisraad en kleding op de winkelvloer Persoon in zwarte kleding loopt over houten vloer in winkel met boekenkasten op achtergrond Houten winkelwloer met boekenrekken tegen de achterwand, persoon in zwarte kleding loopt door de winkel Rekken met kleurijke tweedehands kleding en textiel in een kringloopwinkel Stellingen met diverse huishoudelijke spullen, decoraties en geschenkartikelen in een kringloopwinkel Winkelvloer met blauwe lerenmeubels, houten salontafel en stellingen met huishoudartikelen tegen blauwe muur Winkelgang met boekenrekken aan beide zijden en houten vloer Winkelvloer met pingpongtafel, trainingsapparatuur en diverse spullen Tafel met verzameling tweedehands vinyl platen en LP's in hoezen Drie tarotkaarten met illustraties van vrouwenfiguren en astrologische symbolen op zwarte achtergrond Binoculaire microscoop met zwarte oculairs en zwart werkplatform op statief Close-up van een oranje-grijs gestreept kledingstuk met label 'Olga Egorna' en maat A 44, B 46, waarschijndig een vintage ite PlayStation 3-game 'X-Blades' in hoes met afbeelding van hoofdpersonage met witte haren en zwaarden Nintendo DS-spel Final Fantasy XII Revenant Wings in doosje, met prijskaart van €20,00 Rode vintage trapauto met grijs gestoffeerde zitting en witte wielen Vintage speelgoedauto uit 1938 met rode carrosserie, zwarte details en zilveren koplampen, frontaanzicht Rode vintage speelgoedauto met zilveren stuurwiel, bovenaanzicht Rode vintage trekkertje van het merk Marquant met zilveren wielen en stuur Decoratief bord met roze bloemenpatroon, naast een spiraalschrift en ander object Gestreept herenhemdje in koraal en grijs, gehouden voor de camera Close-up van een rood-wit gestreept herenkostuum met label aan de hanger Boek 'De gans' met afbeelding van witte ganzen op de cover, gehouden in handen voor een boekenrek Close-up van een schaar met zwarte handvaten en zilveren bladen op verpakking Close-up van een thermometer en hygrometer met comfortzones aangegeven Videospelletje KZ Manager Impact voor gaming console in verpakking Pagina uit een kookboek met recept voor pannenkoeken en foto van gestapelde pannenkoeken op een bord
/ 28