0,2 km
Een X Andermaal, Kringloop in Vlissingen
Vlissingen
4381 WR Vlissingen, 4381 WR Vlissingen
| ma | Gesloten |
| di | Gesloten |
| wo | Gesloten |
| do | Gesloten |
| vr | 18:00-20:00 |
| za | 08:00-12:00 |
| zo | Gesloten |
Een grote en gevarieerde kringloopwinkel met een ruim assortiment waar je altijd iets vindt. De sfeer is gemoedelijk en het vriendelijke personeel wordt vaak geprezen. De prijzen worden over het algemeen als redelijk beschouwd, maar kunnen af en toe verwarrend zijn. Een veelgenoemde sterke kant is dat de opbrengst naar een goed doel gaat. Een terugkerend minpunt is de onjuiste informatie over openingstijden, wat tot teleurstelling kan leiden.
Ontdek tweedehands schatten bij Leuke spullen Vlissingen - van boeken tot meubels en meer in jouw lokale kringloopwinkel.
Ben je op zoek naar leuke tweedehands spullen in de omgeving van Vlissingen? Dan moet je zeker eens een kijkje nemen bij Leuke spullen Vlissingen. Gelegen aan de Oude Industrieweg, bieden zij een breed scala aan producten voor de echte koopjesjager. Of je nu op zoek bent naar boeken, antiek, meubelen, speelgoed, schilderijen, pannen, gereedschap, tuinartikelen, dvd's, cd's, kleding, trappen/ladders, elektrische apparaten, of iets anders. Bij Leuke spullen Vlissingen vind je het allemaal!
Leuke spullen Vlissingen is een kringloopwinkel die gerund wordt ten bate van goede doelen. Dit houdt in dat je jouw eigen leuke spullen kunt doneren aan de winkel. Dus als je thuis nog ongebruikte items hebt staan die wel wat liefde verdienen, kan je deze meenemen naar de winkel en er iemand anders blij mee maken. Of het nu gaat om kleding, boeken, speelgoed of elektronica, jouw donaties zijn altijd welkom bij Leuke spullen Vlissingen. Zo geef je niet alleen je spullen een tweede leven, maar steun je ook nog eens het goede doel.
Bij het winkelen in een kringloopwinkel is het belangrijk om goed op te letten. Hoewel tweedehands artikelen vaak in goede staat zijn, is het toch belangrijk om te controleren op eventuele beschadigingen of gebreken. Leuke spullen Vlissingen doet haar uiterste best om alleen kwaliteitsproducten in de winkel te hebben, maar een extra check kan nooit kwaad. Daarnaast is het belangrijk om te weten dat de openingstijden van Leuke spullen Vlissingen beperkt zijn. De winkel is alleen geopend op vrijdagavond van 18.00 tot 20.00 uur en op zaterdagochtend van 8.00 tot 12.00 uur. Zorg er dus voor dat je een bezoek plant op deze specifieke tijden om teleurstelling te voorkomen.
Bij Leuke spullen Vlissingen werken ze volgens het concept van een kringloopwinkel. Dit betekent dat ze gebruikte goederen inzamelen en deze vervolgens tegen betaalbare prijzen aanbieden aan het publiek. De opbrengst van de verkochte artikelen wordt gebruikt om goede doelen te ondersteunen. Het is dus niet alleen een geweldige plek om koopjes te scoren, maar ook een manier om bij te dragen aan het maken van een verschil in de wereld.
Naast het reguliere aanbod biedt Leuke spullen Vlissingen ook unieke programma's en diensten aan. Zo organiseren ze regelmatig speciale kortingsacties, waarbij je tegen nog lagere prijzen kunt winkelen. Ook hebben ze een rolstoeltoegankelijke ingang, waardoor deze kringloopwinkel voor iedereen toegankelijk is.
Wil je meer weten over Leuke spullen Vlissingen? Bezoek dan hun Facebook-pagina of neem een kijkje op https://www.kringloop-info.nl/zeeland/vlissingen voor meer informatie. Dus kom langs bij Leuke spullen Vlissingen in Vlissingen en ontdek al het moois en nuttigs dat deze kringloopwinkel te bieden heeft!
Jannie Timmer
9 januari 2026
Prijziger als wat ik gewend ben. De stad is duidelijk duurder. Wel wat gietijzeren onderzetters gekocht, dat was een kwaliteits aankoop. Ga ik nog eens terug? Misschien..
Adrie Jonkers
28 december 2025
Eerste bezoek aan deze winkel leverde een succesvolle, prettige en zeer positieve ervaring op. Groot assortiment aan billijke prijzen. De begrippen Gastvrijheid en Deskundigheid staan hier terecht met Hoofdletters geschreven. Goed initiatief! Dus een bezoek aan deze veelgeroemde locatie is derhalve meer dan een regelrechte aanrader!
Belal Bakour
24 december 2025
God
Herbert Krüger
17 november 2025
Prachtige Kringloop. De prijzen zijn soms wat verwarrend. Verder vind je er altijd wel iets. Erg vriendelijk en behulpzaam personeel. We komen er regelmatig als we in Zeeland zijn.
Marek Hyra
27 oktober 2025
Geert v spijker
18 oktober 2025
Leuke spullen redelijke prijzen
Joost de Munk
3 augustus 2025
قاهر ابومحمد
1 augustus 2025
Catamaran Knokke
26 juli 2025
OK
Graziele Silva
25 juni 2025
Ben je hier geweest?
Sluit je aan bij 75 andere bezoekers
Kringloopwinkel Leuke spullen Vlissingen
4381 WR Vlissingen, 4381 WR Vlissingen