0,9 km
Kringloopwinkel Vincentshop - Vincentiusvereniging Tilburg
Tilburg
Hoevenseweg 3, 5017 AD Tilburg
| ma | 13:00-17:00 |
| di | 09:30-17:00 |
| wo | 09:30-17:00 |
| do | 09:30-17:00 |
| vr | 09:30-17:00 |
| za | 09:30-17:00 |
| zo | Gesloten |
Een grote kringloopwinkel met een ruim en divers aanbod van tweedehands spullen. De winkel staat bekend om goede prijzen en een ruime collectie meubels. Bezoekers waarderen de verzorgde presentatie van de artikelen en de efficiënte organisatie. Het personeel wordt over het algemeen positief ervaren, hoewel enkele klanten onvriendelijkheid melden. Een nadeel is de beperkte parkeergelegenheid in de buurt. De winkel biedt een uitstekende balance tussen professionaliteit en het authentieke "snuffelgehalte" dat kringloopliefhebbers weten te waarderen.
Samengevat uit 495 Google reviews · bijgewerkt 21 juli 2026
Bekijk alle 495 beoordelingenKringloopwinkel La Poubelle in Tilburg maakt deel uit van Kringloopbedrijf La Poubelle. Je vindt er kleding, boeken, meubels, speelgoed, gereedschappen en elektronica. De winkel is open van maandag tot en met zaterdag. Betalen met de kaart kan en de winkel is rolstoeltoegankelijk. Parkeren bij de winkel is betaald en er is weinig ruimte. Met 494 beoordelingen komt de winkel uit op een gemiddelde score van 4.0.
Abdulaziz Ataya
20 januari 2024
Gijs Roozen
11 januari 2024
Zeer goed geholpen met het uitkiezen van een platenspeler door een van jullie medewerkers (jongeman met rossig haar). Erg blij met de aankoop.
Pernel Schriks
7 januari 2024
Hele prettige kringloop winkel met vaak vernieuwende artikelen! Personeel is super vriendelijk en behulpzaam. Parkeren lijkt lastig zo midden in de stad maar er blijkt vaak een plaatsje beschikbaar. Mooie houten tafel en lederen stoelen gevonden. Geweldig concept!
Nikki lauda
30 december 2023
Van kringloop naar boutique.. la Poubelle heeft veel aardig personeel. Aan de kassa wordt je vriendelijk geholpen. Helaas zijn de prijzen dermate duur dat je het geen kringloop meer zou mogen noemen en dat is jammer. Vroeger zat hier een kringloop, zo kun je het nu niet meer noemen!! Helaas zijn de prijzen gewoon schokkend hoog. Reken op minimaal 4 tot 6 keer keer de waarde waarvoor je het op Marktplaats ziet. La Poubelle was vroeger DE kringloop in Tilburg, nu vind je een te mager aanbod voor prijzen welke echt niet realistisch meer zijn. Dat is jammer, het is geen kringloop meer. Voor koopjes, antiek, brocante of underprized gelukjes hoef je hier echt niet naartoe. Dan betaal je de zelfde prijs als in een antiekwinkel. Ook ben ik het met de reactie van Anton eens, ze kijken je vanaf 17:30 echt de winkel uit. Als je om 16:30 komt mag je niet eens meer binnen! Achterlijk beleid. Jammer dat ik geen 0 sterren kan geven!!
jam Phantan
16 december 2023
Een geweldige ervaring bij de kringloopwinkel La Poubelle Tilburg. Zeker aan te bevelen! Kreeg geweldige service en geeft het een welverdiende 4/5.
Anoniem
15 december 2023
Een top ervaring bij de kringloopwinkel La Poubelle Tilburg. Zou het iedereen aanbevelen! Kreeg geweldige service en geef het een welverdiende 4/5.
Justyna Kozie
15 december 2023
Een geweldige bezoek aan La Poubelle Tilburg. Zou het iedereen aanbevelen! Genoot van de vriendelijke sfeer en geef het een welverdiende 5/5.
Justyna Kozieł
8 december 2023
معمر بالوش
22 november 2023
Matthijs
4 november 2023
Hele fijne kringloopwinkel en vaak wel iets leuks te vinden. Eerlijk geprijsd!
Ben je hier geweest?
Sluit je aan bij 495 andere bezoekers
Kringloopwinkel La Poubelle Tilburg
Hoevenseweg 3, 5017 AD Tilburg