1,3 km
Kringloopwinkel Afrikaanderplein in Rotterdam
Rotterdam
Aristotelesstraat 30, 3076 BD Rotterdam
| ma | 09:00-17:00 |
| di | 09:00-17:00 |
| wo | 09:00-17:00 |
| do | 09:00-17:00 |
| vr | 09:00-17:00 |
| za | 10:00-17:00 |
| zo | 12:00-17:00 |
Een grote en ruime winkel met een uitgebreid assortiment waar bezoekers veel waar voor hun geld krijgen. De winkel valt op door de goede sortering en vriendelijke service, met name de bloemenafdeling is populair. De prijzen liggen gemiddeld, hoewel bezoekers vinden dat kleding en boeken aan de hoge kant zijn. Meubels en huishoudelijke artikelen worden echter als voordelig beoordeeld. Enkele klanten spreken over "onbestemde rommel" tussen de artikelen en klagen over serviceproblemen bij het magazijn.
Ontdek tweedehands schatten bij RataPlan Rotterdam! Koop of doneer kleding, meubels en meer voor een duurzame en sociale bijdrage.
Bij Kringloopwinkel RataPlan Rotterdam kan je terecht voor het kopen en doneren van gebruikte spullen. Of je nu overbodige kleding, meubels, boeken of speelgoed hebt, je kunt het allemaal meebrengen naar deze bijzondere winkel. RataPlan Rotterdam accepteert graag je donaties, zodat ze een tweede leven kunnen krijgen en anderen er blij mee gemaakt kunnen worden.
Als je op zoek bent naar voordelige prijzen, een groot assortiment en een ruime keuze aan boeken en meubels, dan zit je bij Kringloopwinkel RataPlan Rotterdam goed. Veel mensen die de winkel hebben bezocht, prijzen de aantrekkelijke prijzen die hier gehanteerd worden. Je kunt er ook terecht voor kleding, speelgoed en nog veel meer. Let er wel op dat de winkel op zondag pas om 12:00 uur opent, dus plan je bezoek daarop in.
Kringloopwinkel RataPlan Rotterdam, gelegen aan de Aristotelesstraat 30, is een samenwerking tussen Rotterdam Inclusief en RataPlan. Deze organisaties zetten zich in voor mensen met een afstand tot de arbeidsmarkt. Bij RataPlan krijgen medewerkers de kans om te leren en zich te ontwikkelen, onder begeleiding. Dit maakt de winkel een sociale plek waar je met je aankopen bijdraagt aan een goed doel.
Bij RataPlan Rotterdam vind je niet alleen een ruim en divers assortiment van gebruikte spullen, maar ook een koffiecorner waar je kunt genieten van een heerlijk kopje koffie, vers gebakken appelgebak en een uitgebreide brunch. De winkel is rolstoelvriendelijk, met een aangepaste ingang en parkeergelegenheid.
Ben je benieuwd naar de openingstijden van Kringloopwinkel RataPlan Rotterdam? Neem dan een kijkje op hun website. Je kunt ook de Facebook-pagina, Instagram-account, LinkedIn-pagina of YouTube-kanaal van RataPlan Rotterdam bezoeken voor meer informatie en updates over nieuwe aanwinsten in de winkel.
Neem een kijkje bij Kringloopwinkel RataPlan Rotterdam en ontdek het diverse assortiment, aantrekkelijke prijzen en de sociale betrokkenheid van deze bijzondere thrift store. Bijdragen aan een duurzame samenleving was nog nooit zo leuk!
Erwin van Bruggen
19 juli 2026
Heel erg ruim opgezet wat netjes is. Wel veel "onbestemde rommel" in de rekken. Boeken flink aan de prijs en pop muziek cd's erg gedateerd. Vriendelijk personeel en spullen goed gesorteerd. Al met al ... 3 sterren.
ACHILL FA
17 juli 2026
Frans De Groot
16 juli 2026
Uit gebreid in alles niet duur
Bert Vanballegooijen
15 juli 2026
Groot en veel voor weinig
Юля Юла
14 juli 2026
Geweldige winkel, gevarieerd assortiment! Bloemen voor €0,99
jeanotak16
9 juli 2026
A m y
9 juli 2026
De kleding was erg oud en prijzig voor tweedehands spullen, maar de meubels en bloemen waren fantastisch.
Gonnie van Hees
7 juli 2026
William ten Brink
30 juni 2026
Vandaag een bankstel gezocht, stond in het magazijn een rood lederen bankstel, volgens een medewerker klaar om naar de winkel te gaan om verkocht te worden, de rugleuningen moesten er nog ingeschoven wat max 10 minuten kan duren, het was 12.30 uur en mijn vrouw en ik wilde wachten, nee dat kon niet, raar dus we hebben de leiding opgezocht, de dame vriendelijk liep met ons mee en vroeg de medewerkers wanneer het bankstel naar de winkel zou gaan, de medewerkers gaven aan dat zij dat misschien morgen of een andere keer gingen doen, ook weer raar want de leidinggevende had schijnbaar niets te vertellen??? Wel schatte zij de prijs per bank op 183 euro per stuk samen dus 366€ Ik vroeg haar of ik een telefoontje kon krijgen als de bank in de winkel staat, teveel moeite! Trouwens de magazijnmedewerker zou ook de prijs bepalen, hoe kan je in hemelsnaam op deze manier deze kringloop runnen????
Jenny van Formosa
19 juni 2026
Ik vind het hier heel leuk. Er is namelijk een ruime keuze aan verschillende bloemsoorten, en er zijn ook veel meubels en glaswerk.
Ben je hier geweest?
Sluit je aan bij 422 andere bezoekers
Kringloopwinkel RataPlan Rotterdam
Aristotelesstraat 30, 3076 BD Rotterdam