4,8 km
Kringloopwinkel Twinkel 2de Ronde in Beusichem
Beusichem
Hoge Maat, 3961 NC Wijk bij Duurstede
| ma | Gesloten |
| di | 10:00-16:00 |
| wo | 10:00-16:00 |
| do | 10:00-16:00 |
| vr | 10:00-16:00 |
| za | 10:00-16:00 |
| zo | Gesloten |
De kringloopwinkel in Wijk bij Duurstede is een gezellige winkel met vooral veel kleding en boeken en kleine spullen. De prijzen zijn echter een vaak besproken onderwerp; veel klanten vinden de prijzen te hoog voor een kringloopwinkel, met sommige artikelen duurder dan nieuw. Een pluspunt is de overzichtelijke presentatie en ruime sortering. Nadelen die bezoekers noemen zijn de hoge prijzen en soms onvriendelijke service bij de kassa en innamepunt. Books blijven redelijk geprijsd rond €2-2,50.
Samengevat uit 110 Google reviews · bijgewerkt 23 augustus 2026
Bekijk alle 110 beoordelingenKringloopwinkel Nogges in Wijk bij Duurstede zit op het industrieterrein, tegenover de Karwei. De winkel verkoopt onder meer boeken, huishoudelijke apparaten, gereedschappen, fietsen en antiek. Je kunt er pinnen en de winkel is rolstoeltoegankelijk. Open van dinsdag tot en met zaterdag. Op basis van 107 reviews scoort de winkel gemiddeld 3,3.
Desiree Vrijs
18 augustus 2026
Prima en gezellige kringloop vooral veel kleding ook kleine spullen, alleen geen kleding inleveren das minder
Jan Dix
9 augustus 2026
Wijk bij Duurstede. Gezelligheid is troef. Als je in de buurt bent een.kijkje waard.
Nico
28 juli 2026
Egbert Wientjes (Business Connector)
23 juli 2026
Eerst sponsor geweest en nu een trouwe bezoeker en klant. Wat mensen al niet weggooien...heb er de mooiste boeken, vitrinekasten, schilderijen, camping spullen en veel meer vandaan. Voor no prix! Bij regelmatig bezoek blijkt ook dat de inflatie daar is doorgedrongen. Toch blijft een goed boek 2,50 en een jerrycan voor extra benzine ( lekker in Duitsland tanken) voor 1,50 euro erg goedkoop! Zag vandaag leerlingen van een Wijkse school een kennismaking tocht maken door deze winkel van duurzaamheid. Dat is een goede zaak omdat zij dan kunnen zien dat er gewone mensen (geen sloebers zonder geld) rondlopen als klant en de te koop staande spullen ook mooi tentoongesteld staan. Kringloop wordt dan inzichtelijker en begrijpelijk. Nog steeds een winkel vol exotische en onbekende maar altijd intrigerende spullen.. Nog steeds bekruipt me de vraag waarom mensen zoveel wegdoen dat nog prima functioneert... Vandaag weer op strooptocht geweest in de kringloopwinkel en wederom geslaagd in het vinden van unieke spullen: de bekroonde BBC serie van 3 DVDS Narnia en een mooie middeleeuwse landkaart van het koninkrijk Schotland op een papiersoort dat ik nog niet ken. Papyrus achtig. Enfin, een geslaagde missie! Nog even geweest. Wellicht gaan ze stoppen omdat alles moet worden overgeheveld naar kringloop winkel Zeist. Een onbegrijpelijke beslissing van de gemeente Wijk bij Duurstede Gelukkig blijft deze veelzijdige kringloopwinkel open....een wijs besluit van de gemeente Wijk bij Duurstede. Had ik overigens niet verwacht na alle commotie ( zelfs handtekeningen actie geweest).
Kees De Kiewit
22 mei 2026
Ik heb 2 lees boeken gehaald bij Nogges
Liesbeth Blogt
16 mei 2026
Kleine kringloop met veel boeken gemiddelde prijs €2.25. Andere dingen waren wel flink duur, duurder dan nieuw, daarom laten staan.
F. van der Scheer
7 mei 2026
Tamelijk dure kringloopwinkel (DVD-box Bert Haanstra 25 euro; A Touch of Frost dvd-box 55 euro). Maar de spullen staan er overzichtelijk en het is ruim gesorteerd. Update: ik kwam opnieuw om een paar dvd's te kopen. Op een doosje zaten resten van een (oorspronkelijke) prijssticker. De medewerkster bij de kassa vertrouwde het niet en dacht dat ik de sticker van het product zou hebben gehaald. Ik had dat niet gedaan. Ook een ander had het niet gedaan, want de dvd stond op de juiste plek en zou sowieso voor het goede bedrag worden afgerekend. Hier speelt ook gebrek aan kennis van de medewerker mee. Maar de achterdocht van de medewerker en mij zien en behandelen als verdachte zien is heel onaangenaam. Daarom een ster eraf.
Mila Sergeeva
30 april 2026
Ik vind dat je dit park minstens één keer in je leven moet bezoeken! Ik heb er echt van genoten! Ik vind het geweldig dat de Nederlanders dit prachtige park hebben aangelegd! Ik heb respect voor hun harde werk en hun wens om de wereld een mooiere plek te maken! Dankjewel!
F. van der Scheer
25 februari 2026
Tamelijk dure kringloopwinkel (DVD-box Bert Haanstra 25 euro; A Touch of Frost dvd-box 55 euro). Maar de spullen staan er overzichtelijk en het is ruim gesorteerd.
Willemijn Eilander
22 februari 2026
Goede, bruikbare en nette spullen hier aangeboden. Er werd niet bedankt; de medewerker begon direct kritisch te keuren en was zeer selectief. We zijn met een naar gevoel (en de spullen) weer vertrokken. Dit kan niet de bedoeling zijn. Hier kom ik niet weer.
Ben je hier al eens geweest? Je was al bezig met een review.
Desiree en 109 anderen deelden hun ervaring
Ben je hier al eens geweest? Je was al bezig met een review.
Desiree en 109 anderen deelden hun ervaring
Kringloopwinkel Nogges in Wijk bij Duurstede
Hoge Maat, 3961 NC Wijk bij Duurstede