Zoek kringloopwinkels

Vind winkels op naam, plaats of product

Geen resultaten gevonden voor "". Zoek toch

Populaire categorieën

Kringloopwinkel De Veurdele in Noordwolde

Hellingstraat 2a, 8391 AD Noordwolde

Groene kringloopwinkel De Veurdele met ingang, uitstallingen en terras aan voor- en zijkant

Openingstijden

ma 13:00-17:00
di 09:30-17:00
wo 09:30-17:00
do 09:30-17:00
vr 09:30-17:00
za 09:30-17:00
zo Gesloten
Ben je hier geweest?

Wat bezoekers zeggen

Een grote, overzichtelijke winkel in Noordwolde met een ruim aanbod en nette presentatie. De prijzen zijn aan de hoge kant voor een kringloopwinkel, volgens meerdere reviewers soms vergelijkbaar met antiekwinkels. Positief is de schONE, geordende uitstraling met gesorteerde boeken en vriendelijke service. Het personeel kijkt prijzen vaak online op, wat de prijzen verhoogt. De winkel heeft een toilet (€0,50) en veel parkeerruimte. Bezoekers verschillen van mening over de prijs-kwaliteitverhouding.

Bekijk alle 162 beoordelingen

Ontdek duurzame schatten in Noordwolde bij Kringloop De Veurdele – vriendelijk personeel, geweldige prijzen en een uniek assortiment!

Kringloopwinkel De Veurdele in Noordwolde: Duurzaam Winkelen

Kringloopwinkel De Veurdele

Kringloop De Veurdele is een populaire kringloopwinkel gelegen in Noordwolde, Friesland. Met een gemiddelde beoordeling van 4.1/5 sterren, staat deze winkel bekend om zijn uitstekende prijzen, vriendelijk personeel en ruime collectie kleding. Als je op zoek bent naar een avontuur in de wereld van duurzaam winkelen, is Kringloop De Veurdele de plek om naartoe te gaan.

Wat kun je brengen naar Kringloopwinkel De Veurdele?

Bij Kringloop De Veurdele kun je allerlei items inleveren, waaronder boeken, huishoudelijke apparaten, meubels en speelgoed. Door je spullen naar deze kringloopwinkel te brengen, draag je bij aan duurzaamheid en geef je je spullen een tweede leven.

Waar moet je op letten bij Kringloopwinkel De Veurdele?

Bij het bezoeken van Kringloop De Veurdele is het belangrijk om op de prijzen te letten. De winkel staat bekend om zijn redelijke prijzen, maar het is altijd goed om vergelijkbare items te controleren voordat je iets koopt. Daarnaast is het personeel bekend om hun vriendelijkheid en behulpzaamheid, waardoor je een aangename winkelervaring hebt. Vergeet niet om de kledingsectie te verkennen, aangezien dit een geliefd onderdeel is van de winkel.

Hoe werkt Kringloopwinkel De Veurdele?

Kringloop De Veurdele heeft een winkeloppervlakte van circa 700 m2 en biedt een breed assortiment aan tweedehands producten, waaronder boeken, huis- en inrichting, huishoudelijke apparaten, kleding, meubels en speelgoed. Je kunt er winkelen of je kunt je spullen laten bezorgen of ophalen in de winkel.

Unieke diensten en faciliteiten

Kringloop De Veurdele biedt verschillende unieke diensten en faciliteiten aan, waaronder een bezorgservice, een innamepunt voor goederen en een ophaalservice. Deze extra services maken het gemakkelijk om je tweedehands aankopen naar huis te krijgen of om je oude spullen een nieuw thuis te geven.

Kringloop De Veurdele is rolstoelvriendelijk met een toegankelijke ingang en ruime parkeergelegenheid. Het is echter belangrijk om vooraf een afspraak te maken voordat je de winkel bezoekt.

Mis geen enkele update over Kringloop De Veurdele en volg de kringloopwinkel op Facebook om op de hoogte te blijven van het laatste nieuws en aanbiedingen.

Ben je geïnteresseerd in andere kringloopwinkels en tweedehandswinkels in Friesland? Bekijk dan ons complete overzicht op Kringloop.local.

Ga vandaag nog naar Kringloopwinkel De Veurdele in Noordwolde en ontdek de schatten die je er kunt vinden. Duurzaam winkelen was nog nooit zo leuk en eenvoudig!

Beoordelingen (162)

3,9
carsten groenman

carsten groenman

1 mei 2026

yvonne eekhoudt

yvonne eekhoudt

29 april 2026

Mooi en overzichtelijk ingericht. Beetje prijzig soms voor eenvoudige dingen.

FJ Groendijk

FJ Groendijk

14 april 2026

2e hands gereedschap voor vrijwilligers werk. Altijd handig.

Ingrid Janssen

Ingrid Janssen

1 april 2026

Kringelloop is erg schoon en netjes. Je kunt er veel leuke dingen vinden. Vriendelijk personeel.

Alwin Sitton

Alwin Sitton

1 april 2026

Ontzettend dure kringloop. Belachelijke prijzen. De gemiddelde antiekwinkel is nog goedkoper.

Marieke Hogendoorn

Marieke Hogendoorn

13 maart 2026

Het is maar hoe je het bekijkt. Over het algemeen een duurdere kringloopwinkel, sommige dingen 5x zo duur als bij de concurrent (daarom 4 sterren). Zoals een mini bloem potje voor €2,50 wat bij de concurrent te koop staat voor €0,50. Veel dingen gaan denk voor lange tijd op de plank staan door de belachelijk hoge prijzen. Maar toch zijn andere dingen weer goedkoper als bij de concurrent. Zoals een warmhoudding voor €2, inplaats €5 bij de concurrent. Voordeel van deze duurdere kringloop is dat het netjes geordend is. Artikelen zijn schoon en lijken meer compleet. Boeken zijn gesorteerd. Geen samengeraapt zooitje. Het is dus maar net wat je zoekt. En of je goed wilt zoeken naar dat koopje, wat hier zeker wel te vinden is! Fijn dat er een wc is! Kost €0,50. Genoeg parkeerruimte. Redelijk grote winkel waar je zo een uur verder bent.

Ronald Kemkes

Ronald Kemkes

24 januari 2026

Leuke winkel netjes en vriendelijk personeel kom er graag om er zomaar even er door heen te lopen en soms koop je iets leuks 🤗

Eddie

Eddie

16 januari 2026

Helaas onderschrijven de onderstaande slechte recensies de online communicatie. Arrogant en zeer onvriendelijk. Niet echt professioneel.

Johan Frans Dekker

Johan Frans Dekker

15 december 2025

BLIJF HIER VER UIT DE BUURT VANDAAN! Schoftelijk dure prijzen, ik ben oprecht geshockeerd door de prijzen die ik zag, €175 Euro voor een tafel gemaakt van stijgerhout of 3 gratis boekjes van de van der valk, in plastic gedaan en er dan €1,50 voor gaan vragen?!?!?! Maar wat dacht je van een toiletbezoek, bij de supermarkt om de hoek hebben ze een gratis klantentoilet maar bij deze kringloop kost het je €0,50???? Het klinkt misschien allemaal een beetje overdreven, maar het is een kringloop waar we over praten, geen dure "vintage" antiekwinkel met een daadwerkelijke antiquair aan het werk. Ooit op de oude locatie een leuke goedkope snuffelkringloop, maar tegenwoordig een verkapte antiekwinkel. Zelf nog een paar jaar terug een ventilator aangeschaft, maar het personeel gaf toen al doodleuk toe alle prijzen te vergelijken met het internet, dan ben je toch helemaal geen kringloop.... Je krijgt het immers gratis aangeboden, en een groot deel van het personeel is vrijwilliger, oftewel er zijn maar een paar mensen die hier ongelooflijk veel en vooral oneerlijk geld verdienen. De niet zo veurdelige "veurdele" is kapitalisme op het hoogtepunt zal ik maar zeggen, en dat is vooral terug te zien in de dure volvo van de eigenaar die er op de oprit staat. Je ziet mij hier niet meer terug, dat is één ding wat zeker is.

BiiBii Steens

BiiBii Steens

12 december 2025

Een van onze favoriete kringloopwinkels in de buurt! Vriendelijk en gezellig personeel fijne omgeving en betaalbaar! Vaak ook echt Leuke spullen!

2 / 17

Ben je hier geweest?

Sluit je aan bij 162 andere bezoekers

Gerrit Hofman René Marja Den Uil

Kringloopwinkel De Veurdele in Noordwolde

Hellingstraat 2a, 8391 AD Noordwolde

Route plannen
Groene kringloopwinkel De Veurdele met ingang, uitstallingen en terras aan voor- en zijkant Gevel van kringloopwinkel De Veurdele met groene golfplaten gevel en winkelnaam op het dak Gevel van kringloopwinkel De Veurdele met groene gevelpanelen, naam duidelijk zichtbaar, ingang en etalages Winkelvloer van kringloopwinkel met houten stellingen vol diverse tweedehands artikelen en huisraad Overzicht van de winkelvloer met houten stellingen vol huishoudartikelen, serviesgoed en decoraties onder fluorescente plafon Gevel van kringloopwinkel De Veurdele met groene metalen wanden, etalageramen en ingang aan Hellingstraat Winkelvloer met houten stellingen vol serviesgoed, decoratie en huishoudelijke artikelen in een kringloopwinkel Winkelvloer met houten stellingen vol met huishoudelijke artikelen, servies en diverse spullen in een kringloopwinkel Winkelvloer met bruine lederen fauteuil, houten kasten en stellingen met huishoudelijke spullen en decoraties Winkelinterieur met houten stellingen vol servies, kleding aan rekken, boekenkasten en een rode brand-slang aan de rechterkan Houten spinwielen, spinnewiel en ander antiek huishoudelijk gereedschap op een houten stellage
/ 11