1,1 km
Kringloop Vlaardingen
Vlaardingen
Heliniumweg 8, 3133 AX Vlaardingen
| ma | 10:00-18:00 |
| di | 10:00-18:00 |
| wo | 09:00-16:00 |
| do | Gesloten |
| vr | 10:00-18:00 |
| za | 09:00-17:00 |
| zo | 12:00-17:00 |
Een grote kringloopwinkel met gevarieerd aanbod in Vlaardingen, waar bezoekers goede prijzen vinden vergeleken met andere vestigingen. De winkel is netjes en ruim opgezet met behulpzame medewerkers, maar er gemiddelde score (3.6/5) weerspiegelt ook gemengde ervaringen. Meerdere reviews noemen oplopende prijzen als nadeel, terwijl een enkeling onvriendelijk personeel bij de inname en kassa aanstipt. Overwegend positief over de service en de hulp bij het uitpakken van goederen.
Samengevat uit 366 Google reviews · bijgewerkt 1 november 2026
Bekijk alle 366 beoordelingenKringloopwarenhuis Het Goed Vlaardingen is onderdeel van de keten Het Goed en zit in Vlaardingen, Zuid-Holland. Je vindt er kleding, boeken, meubels, speelgoed, huishoudelijke apparaten en muziek. De winkel is open op maandag, dinsdag, woensdag, vrijdag, zaterdag en zondag. Je kunt er pinnen en de winkel is rolstoeltoegankelijk. Met 346 beoordelingen scoort de winkel gemiddeld een 3,6.
Chantal Van Zevenbergen
14 januari 2018
Vaak veel te hoog geprijsde artikelen die je voor dat bedrag nieuw kunt kopen. Veel echte rommel
Cindy van der Vlies
14 januari 2018
Een top bezoek aan warenhuis Het Goed Vlaardingen. Absoluut een aanrader! Was onder de indruk van de collectie en geeft het een welverdiende 5/5.
[email protected] Stolk
14 januari 2018
Een top ervaring bij de kringloopwinkel warenhuis Het Goed Vlaardingen. Zou het iedereen aanbevelen! Genoot van de vriendelijke sfeer en geef het een welverdiende 4/5.
Dennis Bakker
14 januari 2018
Een top bezoek aan warenhuis Het Goed Vlaardingen. Een echte aanwinst voor de buurt! Was onder de indruk van de collectie en geeft het een welverdiende 4/5.
Sokratis Vavilis
14 januari 2018
Good quality low prices.
Lalik Denes
14 januari 2018
There is some useful stuff, but most of it is junk.
Conny Jansen
14 januari 2018
Leuke winkel om te snuffelen!
Riet van der Lans
14 januari 2018
d What n Wonderful shop, I managed to get it again for just a few euros. and everything is beautifully presented. keep it up and good luck. Riet van der lans .from Maassluis.
Alina Hristova
14 januari 2018
Een top ervaring bij warenhuis Het Goed Vlaardingen. Zou het iedereen aanbevelen! Kreeg geweldige service en geef het 5 sterren.
Arie Steldt
14 januari 2018
Beoordeeld warenhuis Het Goed Vlaardingen 3/5 sterren
Ben je hier al eens geweest? Je was al bezig met een review.
Charlotte en 365 anderen deelden hun ervaring
Ben je hier al eens geweest? Je was al bezig met een review.
Charlotte en 365 anderen deelden hun ervaring
Kringloopwarenhuis Het Goed Vlaardingen
Heliniumweg 8, 3133 AX Vlaardingen