1,8 km
Kringloopwinkel IJsseldijk in Krimpen aan den IJssel
Krimpen aan den IJssel
Kanaalweg 39, 2903 LR Capelle aan den IJssel
| ma | 10:00-18:00 |
| di | 10:00-18:00 |
| wo | 10:00-16:00 |
| do | Gesloten |
| vr | 10:00-18:00 |
| za | 09:00-17:00 |
| zo | Gesloten |
Een ruim opgezette en nette kringloopwinkel met overzichtelijk sorteergebeid en behulpzaam personeel. De winkel wordt geprezen om zijn schone opstelling en kwalitatief goede spullen. Minpunten die bezoekers vaak noemen zijn de hoge prijzen, vooral voor kleding en meubels, waar volgens sommigen de prijzen nergens op slaan. Een enkele reviewer klaagde over het parkeerterrein dat vol ligt met glas, wat voor schade aan auto's kan zorgen.
Bezoek Het Goed Capelle aan den IJssel voor duurzaam shoppen van meubels tot speelgoed, nabij Rotterdam. Gezellig en milieubewust!
Het Goed is een kringloopwinkel die gevestigd is aan de Kanaalweg 39 in Capelle aan den IJssel, een stad in de buurt van Rotterdam. Deze winkel staat bekend om het ruime aanbod aan meubels, kleding, huisraad, fietsen, boeken, cd's en lp's, video's en dvd's. Naast het winkelen kun je hier ook even tot rust komen onder het genot van een kopje koffie. Er is zelfs een aparte kinder- en babyhoek met meubels voor de kinderkamer en een variëteit aan speelgoed voor kinderen. Het Goed is daarmee niet alleen een plek om duurzaam te winkelen, maar ook om gezellig met het hele gezin langs te gaan.
De winkel is gemakkelijk te bereiken met het openbaar vervoer, je kunt de metro nemen of bus 31 of 37. Daarnaast biedt Het Goed gratis parkeergelegenheid aan de achterkant van de winkel. Als deze plekken vol zijn, kun je aan de voorkant langs aan de Kanaalweg zelf parkeren. Het Goed Capelle aan den IJssel is zelfs rolstoelvriendelijk, met een toegankelijke ingang en parkeerplaats voor rolstoelgebruikers.
Wat kun je allemaal vinden bij Het Goed Capelle aan den IJssel? Het assortiment is zeer divers en bestaat onder andere uit huishoudelijke apparaten, gereedschappen, speelgoed, muziek, meubels, huis- en inrichting, boeken en kleding. Het kopen van tweedehands spullen is niet alleen voordelig, maar ook een duurzame keuze die bijdraagt aan een circulaire economie.
Naast het ruime aanbod van tweedehands artikelen biedt Het Goed Capelle aan den IJssel ook verschillende diensten en faciliteiten aan. Zo kun je betalen met PIN, is er een bezorgservice beschikbaar en kun je goederen laten ophalen als je iets kwijt wilt. Daarnaast is er voldoende parkeergelegenheid en kun je gebruikmaken van rolstoelvriendelijke voorzieningen. Het Goed Capelle is goed beoordeeld door klanten, met een gemiddelde rating van 3.4/5 sterren. Reviews benadrukken onder andere de vriendelijke prijzen, behulpzaam personeel en het ruime aanbod van kleding en boeken.
Wil je altijd op de hoogte blijven van het laatste nieuws over Het Goed Capelle aan den IJssel? Volg de kringloopwinkel dan op Facebook en Instagram voor updates en tips over duurzaam winkelen. Hier vind je ook leuke foto's van nieuwe items en speciale kortingsacties.
Het Goed Capelle aan den IJssel is een filiaal van Het Goed, een kringloopwinkelketen met 30 vestigingen in Nederland. Benieuwd naar de andere filialen van Het Goed? Ontdek alle locaties op de website van Het Goed.
Ga naar Kringloopwarenhuis Het Goed in Capelle aan den IJssel en geniet van een unieke winkelervaring waarbij duurzaamheid en betaalbaarheid hand in hand gaan. Kom langs en ontdek de vele schatten die hier op jou wachten!
Marianne Peters
3 april 2024
Heel netjes, schoon en overzichtelijk. Veel keuze aan bijna alles.
elly willems
25 maart 2024
Onbeleefd assistent bedrijfsleidster ,ging tekeer omdat m'n dochter met haar kindje van 2 een loopfietsje mee had genomen naar binnen.zei dat het gevaarlijk was .maar mn dochter liep ernaast fietsje is 40 cm bij 30 cm dus heel klein van plastic en 4 kleine wieltjes gekocht bij andere kringloop ,zelfs tegen klanten aan het mopperen ,zei ik ben assistent en ik zeg het mag niet ,nou dus nooit meer daar gaan met kinderen ,heel onvriendelijk ,heb de bestelling van de piano dus niet gedaan
Hetty Hoevenaars
11 februari 2024
Zo verbaasd wat een aanbod van oa kleding er is. Schitterende jas gevonden. Mij zul je vaker tegen komen 👌
p l
3 februari 2024
Echt een leuke winkel alleen kom ik er toch niet meer graag. Altijd als ik achterin de zaak rondkijk staat er een wat oudere man van het personeel heel de tijd te staren naar je, alsof je een bezienswaardigheid bent. Ik heb hem er al een paar keer op aangesproken maar hij gaat gewoon verder. Als ik nu zie dat hij weer aan het werk is ben ik direct weer weg
Sofietje
25 januari 2024
Alles is erg mooi gesorteerd en ik heb leuk even rondgekeken. Er werd zelfs even een kort praatje gemaakt over een mooi artikel, zonder enig doel om het me aan te smeren. Niks negatiefs opgemerkt aan de lrijzen of het personeel, er zitten erg mooie slullen tussen als je goed weet te zoeken.
Boyd
14 december 2023
Openingstijden kloppen niet. 10 voor 6 lichten uit en deur dicht.
Ed Koeleman
15 september 2023
Gezellige omgeving en prime personeel
Marjolein Martveldt
9 augustus 2023
Ik breng zeker 1 keer per week een bezoekje aan deze winkel,neem altijd vaste route door de winkel,aardig personeel en leuke spulletjes,heb ook regelmatig spullen gebracht wat ik later in de winkel zag staan,kleding,woon assesoires,speelgoed en boeken zijn mijn favoriet
Rebecca Gerrese
15 juli 2023
The prices they ask for their stuff here are really ridiculous. This is the most expensive thrift store in the region.
Ozlem Ko Kdereli
14 juli 2023
Perfect
Ben je hier al eens geweest? Je was al bezig met een review.
Kees en 299 anderen deelden hun ervaring
Ben je hier al eens geweest? Je was al bezig met een review.
Kees en 299 anderen deelden hun ervaring
Kringloopwarenhuis Het Goed in Capelle aan den IJssel
Kanaalweg 39, 2903 LR Capelle aan den IJssel