Kringloopwinkel De Meesterbloem in Varsselder
Varsselder
Molenpoortstraat 1, 7041 BD 's-Heerenberg
| ma | 10:00-17:00 |
| di | 10:00-17:00 |
| wo | 10:00-17:00 |
| do | 10:00-17:00 |
| vr | 10:00-17:00 |
| za | 10:00-16:00 |
| zo | Gesloten |
Een kleine maar sfeervolle kringloopwinkel in 's-Heerenberg met een ruime keuze en vriendelijk personeel. Bezoekers waarderen de schone winkel en de mogelijkheid om 'schatten' te vinden voor redelijke prijzen. Enkele reviews geven aan dat de prijzen de laatste tijd gestegen zijn en soms nogal willekeurig lijken, wat voor teleurstelling zorgt. Over het algemeen is het een prettige winkel om te shoppen, al is het aanbod kinderspullen beperkt. De kleine omvang maakt het overzichtelijk, maar beperkt ook de hoeveelheid beschikbare producten.
Samengevat uit 151 Google reviews · bijgewerkt 21 juli 2026
Bekijk alle 151 beoordelingenKringloopcentrum De Liemers in 's-Heerenberg verkoopt kleding, boeken, meubels, speelgoed, huishoudelijke apparaten en gereedschappen. De winkel is open van maandag tot en met zaterdag en je kunt er met kaart betalen. Parkeren bij de winkel is beperkt mogelijk. Met 151 beoordelingen scoort de winkel gemiddeld een 4.0.
:
Monique Oligschlager
16 juli 2026
Lekker geshopt
Pawel D
4 juli 2026
Zeer "opgeruimd" , bij kassa worden kwetsbare klanten opgelicht met willekeurige prijzen die ter plekke zijn verzonnen, al zijn op sommige producten wel prijzen opgeplakt krijg je het gevoel dat zij er niet aan kijken, kom je wel duurder uit dat je eerst dacht, later bij optellen klopt helemaal niets , eerste en het laatste keer geweest
Harry Daudt
25 juni 2026
Grote KEUS. GOED Personeel.
Mateusz Michalik
13 juni 2026
Miranda Verbeek
26 mei 2026
Tot een paar maanden geleden was dit mijn favoriete kringloopwinkel en sloeg het nooit over. Zoveel leuke spulletjes vandaan gehaald. Hele lieve vrijwilligers en altijd brandschoon. De kleine man met zijn sigaretjes en norse hoofd nemen we maar op de koop toe. Ik weet niet wat er gebeurd is of wie er de prijzen bepaald maar het is niet zo leuk meer. Buitensporige bedragen! Ik snap dat sommige zaken wat meer mogen kosten maar ik zie bijna alleen nog maar antiquair (en hogere) prijzen op deze spullen. Lijkt alsof de prijzen bepaald worden door Google lens. En die geeft vaak veel te hoog aan. Super jammer.
Ferdinand aan de wiel
14 mei 2026
Een Disney triviant spel mocht niet opengemaakt worden om te kijken/tellen of alles compleet was. Op het woord van verkoopster, die zei dat ze het zelf gecontroleerd had, heb ik het spel gekocht . Maar thuis bleek het spel toch niet compleet te zijn. Erg jammer dat vertrouwen geschonden werd hier.
hendrik buijl
25 april 2026
Ate Berga
7 april 2026
Geweldig personeel, altijd vriendelijk. Ik koop er graag in de folder. Hoewel er geen parkeergelegenheid voor de winkel is, kan er makkelijk worden uitgeladen terwijl je op straat geparkeerd staat (ze werken snel!).
Olga Rybin
31 maart 2026
Goed en betaalbaar 👍
Jessica Fiebig-Dewald
8 februari 2026
Ben je hier geweest?
Sluit je aan bij 151 andere bezoekers
Kringloopcentrum "De Liemers" in 's-Heerenberg
Molenpoortstraat 1, 7041 BD 's-Heerenberg