2,0 km
Kringloopwinkel Roemenieschuur Grijpskerke
Grijpskerke
De Zompe 3, 4353 RT Serooskerke
| ma | 10:30-16:00 |
| di | 10:30-16:00 |
| wo | 10:30-16:00 |
| do | 10:30-16:00 |
| vr | 10:30-16:00 |
| za | Gesloten |
| zo | Gesloten |
Een grote kringloopwinkel verdeeld over twee verdiepingen met een veelzijdig assortiment en overzichtelijke indeling. Minpunten die bezoekers noemen zijn de hoge prijzen en soms onvriendelijk personeel, samen met strenge huisregels zoals enkel pinbetalen en geen toiletgebruik. Positieve aspecten zijn de nette winkel en de sociale doelstelling, waarbij mensen met een afstand tot de arbeidsmarkt werkzaam zijn. De prijs-kwaliteitverhouding is volgens sommigen aan de hoge kant, terwijl anderen de prijzen redelijk vinden.
Ontdek duurzaam tweedehands shoppen bij Kringloop Zeeland Serooskerke: meubels, kleding, boeken en meer voor elk budget.
Kringloop Zeeland is gevestigd op het industrieterrein De Zompe in Serooskerke, vlakbij de stortplaats. Deze sfeervolle thrift store is gehuisvest in een vrijstaand pand met voldoende parkeergelegenheid. Met een gemiddeld assortiment dat varieert van kleding tot huishoudelijke artikelen en meubels, is Kringloop Zeeland dé plek voor duurzaam winkelen in Serooskerke.
Bij Kringloop Zeeland kun je een breed scala aan spullen inleveren. Denk hierbij aan boeken, huis- en inrichting, huishoudelijke apparaten, kleding, meubels, muziek en speelgoed. Het inleveren van tweedehands spullen is niet alleen goed voor het milieu, maar kan ook anderen blij maken. Heb je nog spullen die je niet meer gebruikt? Breng ze gerust naar Kringloop Zeeland en geef ze een tweede leven.
Bij het winkelen bij Kringloop Zeeland is het belangrijk om op een aantal zaken te letten. Hoewel de winkel een gemiddeld assortiment heeft, zijn de prijzen er zeer redelijk. Dit maakt het winkelen bij Kringloop Zeeland betaalbaar voor iedereen. Daarnaast kun je er elektronica vinden, wat interessant kan zijn als je op zoek bent naar een tweedehands apparaat. Verder is het goed om te weten dat Kringloop Zeeland rolstoeltoegankelijk is, waardoor het voor iedereen toegankelijk is om hier te winkelen.
Kringloop Zeeland werkt volgens het innameprincipe. Dit betekent dat je jouw tweedehands spullen kunt doneren aan de thrift store. Deze spullen worden vervolgens getest en gesorteerd, voordat ze worden gepresenteerd in de winkel. Door het kopen van tweedehands artikelen draag je niet alleen bij aan een duurzamere samenleving, maar kun je ook profiteren van voordelige prijzen. Kringloop Zeeland biedt tevens andere interessante faciliteiten, zoals een koffiehoek, waar je even kunt ontspannen tijdens het winkelen.
Wil je op de hoogte blijven van alle nieuwtjes omtrent Kringloop Zeeland? Volg dan de kringloopwinkel op Facebook en blijf op de hoogte van de laatste ontwikkelingen in duurzaam tweedehands winkelen. Mis geen enkele update en ontvang leuke tips en inspiratie via onze social media kanalen.
Kringloop Zeeland Serooskerke is de ideale plek om duurzaam te winkelen in Serooskerke. Breng je tweedehands spullen naar de winkel en wie weet vind je zelf ook mooie vondsten waar je blij van wordt. Kom langs en beleef de unieke sfeer van Kringloop Zeeland Serooskerke!
Meer informatie over Kringloopwinkels in Serooskerke vind je op kringloop-info.nl.
Gaby Schnichels
21 januari 2025
Je kunt er altijd wel iets vinden. De artikelen zijn schoon en netjes. De prijzen zijn absoluut redelijk. We komen er graag. Helaas is de vrouw bij de kassa erg onbeleefd tegen klanten en medewerkers. Blijkbaar is mijn recensie gelezen; de vrouw is veranderd. Heel erg bedankt (11/2024). Daarom heb ik mijn sterren verhoogd (van 3 naar 5).
Chayenne -
24 november 2024
Veel te duur, veel ruimte slecht/weinig opgevuld met spullen. Oude spiegel €150?!! Direct naar buiten, niet de moeite
Alide Bunt
14 november 2024
Leuke en nette kringloop. De reden dat ik echter 3 sterren invul is, dat er geen enkele mogelijkheid bestaat om naar het toilet te kunnen. Door een spoedkeizersnede heb ik erg last van ineens aandrang. Zo ook toen ik hier was. Helaas werd er onaardig gereageerd en was er totaal geen begrip om even naar het toilet te mogen. Ik had een kar vol spullen, dit heb ik achter moeten laten, omdat er ook in de nabijgelegen omgeving (industrieterrein) geen toilet is. Jammer voor hun omzet en het was verdrietig voor mij, met buikpijn weg gegaan. Ook ons dochtertje van 3, flink bezig met zindelijk worden, moest ineens heel nodig plassen. Maar ook deze keer mocht er geen gebruik gemaakt worden van het toilet. Persoonlijk vind ik het écht niet oké, dat je zo'n grote winkel op het industrieterrein hebt, waar oud, jong, ziek of zwak, niet naar een toilet kan. Gemiste kans! Hoor er ook meer mensen over.. Doe er alsjeblieft iets aan, voelt vele malen vriendelijker... ❤️🧡
A V
25 oktober 2024
Fijne winkel voor tweedehands spullen – je vindt hier zeker een mooie oude schat – geweldige prijzen – werkplek voor mensen met een beperking – geweldige plek (Geen klantentoiletten)
Aleksander de Visser
25 september 2024
Dienst 0%
simone feij
5 september 2024
Smorgens op internet gekeken of de winkel open is. Kom ik nu net bij de winkel is deze gesloten. Doet er niet toe wat de omstandigheden dan op dat moment zijn. Maar was wel handig geweest als dit ook via internet gemeld wordt. Dit scheelt een hoop tijd voor mij dus voor niks heen en weer gereden.
Ina Rosa
13 augustus 2024
Geweldige koopjeswinkel, helaas zijn er geen toiletten voor klanten.
A W
18 juli 2024
Duur. Klantonvriendelijk je mag geen handtas mee naar binnen nemen en je kan niet contant betalen. Alsof iedereen altijd geld op de rekening heeft staan
Marianne
25 juni 2024
Na een tijdje hier weer eens komen kijken. De winkel is deels opnieuw ingericht met nu veel meer ruimte over, een idee voor een koffiecorner met toilet? Dat zou de boel wel wat opvrolijken want van het personeel moet je het hier niet hebben, wat een chagrijnige bedoening. Ik heb medelijden met de arme cliënten die daar mee moeten samenwerken. Voorlopig kom ik hier niet meer, wel jammer want er valt zoveel meer van te maken.
Ben je hier geweest?
Sluit je aan bij 165 andere bezoekers
Kringloop Zeeland Serooskerke
De Zompe 3, 4353 RT Serooskerke