0,2 km
Kringloop 't Spoorhuis in Ede
Ede
| ma | 10:00-17:00 |
| di | 10:00-17:00 |
| wo | 10:00-17:00 |
| do | 10:00-17:00 |
| vr | 10:00-21:00 |
| za | 10:00-17:00 |
| zo | 12:00-17:00 |
Kringloop Vee in Ede is middelgroot met wisselende kwaliteit in het aanbod. De winkel is verhuisd naar Telefoonweg 60. Het prijsniveau is volgens sommige bezoekers aan de dure kant voor een kringloopwinkel. Pluspunten zijn de vriendelijke service en de lage prijzen, terwijl minpunten die bezoekers noemen onbetrouwbare bezorgdienst en sommige onvriendelijke medewerkers zijn. Daarnaast wordt de winkel als rommelig omschreven en zijn er klachten over prijszetting bij de kassa.
Samengevat uit 277 Google reviews · bijgewerkt 6 september 2026
Bekijk alle 277 beoordelingenKringloop Vee in Ede verkoopt kleding, boeken, meubels, speelgoed, huishoudelijke apparaten en muziek. De winkel is elke dag van de week open, van maandag tot en met zondag. Je kunt er pinnen en de winkel is rolstoeltoegankelijk. Met 272 beoordelingen komt de winkel uit op een gemiddelde score van 3,4.
Jasmijn Verweerd
22 maart 2024
Eens en nooit weer, wat een gure plek! De ingang werd half geblokkeerd door een paar luidruchtige, rokende mannen. Eenmaal binnen stonk het, het was een ongekende rommel, spullen waren kapot of vies en niet geprijsd. Ook lagen er gewoon hopen spullen op de grond en in sommige delen van de winkel werkte de verlichting niet. Toen ik naar cd's vroeg werd ik naar achter meegenomen naar een donkere rommelloods, die in eerste instantie ook niet verlicht was. Uiteindelijk nog even te midden van een hele hoop troep tussen de cd's gekeken. Alle cd's waren plakkerig en daardoor mijn handen ook. Er was opvallend veel personeel aanwezig. Een deel zat dus buiten te roken, een paar vrouwen waren binnen naar elkaar aan het schreeuwen en de rest liep wat rond. Een van de personeelsleden was luid aan het boeren. In alle opzichten een absolute afrader!
Marcello Gringo
20 maart 2024
Niet veel woorden voor nodig. Duur duur duur, Vies vies vies, Rommel rommel rommel
Carmen van der Meer
8 januari 2024
Vandaag een bezoekje gebracht aan de kringloop. Heel toevallig alleen deze dag, alle boeken voor 50 cent, wat een mooi koopje is voor een leesliefhebber. Daarnaast is het een ontzettend grote kringloopwinkel dus je zult ongetwijfeld wel wat kunnen vinden als je niet te kieskeurig bent. Wat ik wel erg jammer en een klein beetje schandalig vindt is de prijs op vele artikelen. Je kunt vele mooiere producten, in nettere of zelfs betere staat bij winkels zoals de action of xenos vinden. Ook zie je veel artikelen die eigenlijk kapot zijn (een vaas wat een oor mist bijvoorbeeld).. gooi deze producten gewoon weg, geeft ruimte waardoor je de spullen die elders op een hoop ligt beter naar voren komt.
Jan Bert
15 december 2023
Een geweldige ervaring met de kringloopwinkel Vee. Absoluut een aanrader! Genoot van de vriendelijke sfeer en geef het een dikke 4.
Mike Tervoorst
5 december 2023
Gabina Jetelinova
15 november 2023
Groot, donker winkel met heel veel spullen. Helaas staan op de meeste producten geen prijzen. Toen we zaterdag waren was erg druk in de winkel. Parkeren was niet mogelijk, alle parkeerplaatsen waren bezet.
Kim Snijders
12 november 2023
Deze winkel is heringericht en is nu overzichtelijker. Aardig personeel en hadden veel boeken voor weinig geld! Echt top!
Gabriela
4 november 2023
Groot, donker winkel met heel veel spullen. Helaas staan op de meeste producten geen prijzen. Toen we zaterdag waren was erg druk in de winkel. Parkeren was niet mogelijk, alle parkeerplaatsen waren bezet.
Rita Spenkelink
24 september 2023
Rommelig en onoverzichtelijk.
Peter van Enckevort
29 augustus 2023
What a mess. Nothing logically built up and put down. A mess. And also unfriendly staff. There is an unpleasant atmosphere. As if I landed somewhere in the Middle East with the intimidating owners/managers at the entrance who look at you with a squint when you enter or exit the store.
Ben je hier al eens geweest? Je was al bezig met een review.
Maarten en 276 anderen deelden hun ervaring
Ben je hier al eens geweest? Je was al bezig met een review.
Maarten en 276 anderen deelden hun ervaring
Kringloop Vee in Ede
Molenstraat 85, 6712 CT Ede