3,2 km
Kringloop ReStore Delden
Delden
Acaciastraat 1, 7497 MD Bentelo
| ma | 09:00-17:00 |
| di | 09:00-17:00 |
| wo | 09:00-17:00 |
| do | 09:00-17:00 |
| vr | 09:00-17:00 |
| za | 09:00-17:00 |
| zo | Gesloten |
Hoewel dit restaurant 'Kringloop & Outlet Het Hoekje' heet, verwijzen alle reviews naar een all-you-can eat Aziatische wokrestaurant. De sfeer is over het algemeen gezellig en druk. Het aanbod is uitgebreid, met veel variatie en voldoende keuze voor vegetariërs. De prijs-kwaliteitverhouding wordt meestal als goed ervaren, hoewel sommigen vinden dat deze ver uit balans is. Er zijn forse klachten over het personeel, variërend van supremervriendelijk tot extreem onvriendelijk. Daarnaast wordt de kwaliteit van het vlees soms als onvers of taai omschreven en zijn er meldingen over slechte hygiëne.
Ontdek duurzaam shoppen bij Kringloop & Outlet Het Hoekje in Bentelo - boeken, kleding, speelgoed en meer voor een koopje!
Kringloop & Outlet Het Hoekje is een bekende kringloopwinkel gelegen in Bentelo, Overijssel. Met een gemiddelde beoordeling van 4.0/5 sterren, staat deze winkel bekend om zijn uitgebreide assortiment en duurzaam winkelconcept.
Bij Kringloop & Outlet Het Hoekje vind je een breed scala aan tweedehands artikelen, zoals boeken, huishoudelijke apparaten, huis- en inrichting, kleding en speelgoed. Het assortiment is gevarieerd en biedt voor ieder wat wils. Of je nu op zoek bent naar een spannend boek, decoratie voor je woning of leuke kledingstukken, je kunt het allemaal vinden bij Het Hoekje.
Als je zelf spullen hebt die je niet meer gebruikt, kun je deze ook naar Kringloop & Outlet Het Hoekje brengen. Ze accepteren graag in goede staat verkerende artikelen zoals kleding, boeken, meubels, elektronica en nog veel meer. Door je spullen naar deze kringloopwinkel te brengen, draag je bij aan een duurzamere levensstijl en recycle je waardevolle materialen.
Bij het winkelen in een kringloopwinkel zoals Kringloop & Outlet Het Hoekje, zijn er een paar dingen waar je op moet letten. Ten eerste is het belangrijk om te controleren of de artikelen die je wilt kopen in goede staat verkeren. Het personeel van Het Hoekje is altijd bereid om je hierbij te helpen en eventuele vragen te beantwoorden.
Daarnaast zijn er vaak unieke vondsten te doen bij kringloopwinkels, dus neem de tijd om goed rond te kijken. Wie weet kom je wel een verborgen schat tegen! Verder is het handig om flexibel te zijn met je planning, aangezien het assortiment regelmatig kan veranderen.
Het Hoekje biedt de mogelijkheid om te winkelen in een gezellige en betaalbare omgeving. Je kunt tijdens de openingstijden gewoon naar de winkel gaan en op je gemak het assortiment bekijken. Het personeel staat altijd klaar om je te helpen en eventuele vragen te beantwoorden.
Daarnaast biedt Kringloop & Outlet Het Hoekje ook interessante programma's en services aan. Zo hebben ze regelmatig leuke kortingsacties, waarbij je nog voordeliger kunt winkelen. Volg hun Facebook-pagina om op de hoogte te blijven van de laatste updates en aanbiedingen.
Kringloop & Outlet Het Hoekje is gevestigd op de Acaciastraat 1, 7497 MD Bentelo. De openingstijden zijn als volgt: - Maandag t/m vrijdag: 11:00-17:00 - Zaterdag: 12:00-16:00 - Zondag: Gesloten
Het Hoekje biedt ook een rolstoelvriendelijke parkeerplek en verschillende betaalopties, zoals contactloos mobiel betalen en creditcards.
Wil je meer weten over andere kringloopwinkels en tweedehandswinkels in Bentelo en de provincie Overijssel? Bezoek dan onze website hier voor een compleet overzicht.
Dompel jezelf onder in een avontuur van duurzaam winkelen bij Kringloop & Outlet Het Hoekje in Bentelo, Overijssel!
Laura
18 januari 2026
Goeie wok veel keuze
Thigela
15 januari 2026
Top eten, top chefs, top kwaliteit. Vaste klant en krijg er geen genoeg van.
Maria
15 januari 2026
Top eten, top chefs, top kwaliteit. Vaste klant en krijg er geen genoeg van.
Gyula Horváth
15 januari 2026
❤️
Stef Olling
15 januari 2026
Xidan Hu
14 januari 2026
Goed
Bram
14 januari 2026
Klaske Smk
13 januari 2026
Zeer goed en lekker eten een aanrader
danny brummer
9 januari 2026
M.
6 januari 2026
Jammer dat ik het niet eens ben met de positieve recensie. Waar ik zat, was het veel te koud. Zo koud dat ik niet echt van het eten kon genieten; ik heb uiteindelijk mijn jas aangetrokken. Zowel de gegrilde als de hete gerechten, zelfs de "medium" varianten, waren veel te rauw. Dat is op zich niet erg, maar niet met ontdooid, matig vlees. Het eten in de vitrines was lauw en bedekt met een korst saus. En alsof dat nog niet genoeg was, veegde een van de sushi-medewerkers de tafel af met een doek en sneed vervolgens, zonder handschoenen of handen te wassen, de sashimi en drukte de plakjes met zijn handpalm op het bord. Dat is extreem onhygiënisch. Wat zonde, 40 euro weggegooid geld.
Ben je hier geweest?
Sluit je aan bij 539 andere bezoekers
Kringloop & Outlet Het Hoekje in Bentelo
Acaciastraat 1, 7497 MD Bentelo