0,8 km
Kringloopwinkel 2Switch Raalte
Raalte
Westdorplaan 46, 8101 BG Raalte
| ma | 13:00-17:00 |
| di | 10:00-17:00 |
| wo | 10:00-17:00 |
| do | 10:00-17:00 |
| vr | 10:00-17:00 |
| za | 10:00-17:00 |
| zo | Gesloten |
Nee, hier kun je geen spullen inleveren
Deze winkel neemt geen spullen aan en haalt ook niets op.
Andere kringloopwinkels in RaalteBevestigd door de winkel · 21 Jul 2026
Een ruime kringloopwinkel in Raalte met dienstverlening voor woningontruiming. Bezoekers prijzen de schappelijke prijzen en diverse aanbod van spullen, kleding en witgoed. Het personeel wordt lovend beschreven als behulpzaam, snel en efficiënt bij zowel winkelbezoek als ontruimingen. Een enkele reviewer noemt de winkel soms rommelig met een onaangename geur. De winkel wordt vooral geprezen om hun professionele aanpak en betrokkenheid bij ontruimingen.
Samengevat uit 380 Google reviews · bijgewerkt 1 november 2026
Bekijk alle 380 beoordelingenKringloop & Outlet De Snuffelaar is een kringloopwinkel in Raalte met een breed assortiment tweedehands spullen. Klanten beoordelen de winkel gemiddeld met een 4,2 op basis van 367 reviews. Je vindt er onder andere kleding, boeken, meubels, speelgoed, huishoudelijke apparaten en muziek.
De winkel heeft geen innamepunt waar je zelf spullen kunt afgeven. In plaats daarvan komt de voorraad uit ontruimingen en verhuizingen, en door het opkopen van complete inboedels. Wil je iets kopen en zelf niet ophalen, dan kan de winkel op afspraak bezorgen bij de klant.
De winkel is open van maandag tot en met zaterdag. Er is gratis parkeren bij de winkel en je kunt er met kaart betalen. De winkel is daarnaast rolstoeltoegankelijk.
Het aanbod bestaat uit een mix van categorieën, waaronder:
Rilana · 21 juli 2026
:
Dennis Goorman
15 januari 2023
Top zaak
Onur Yasan
15 januari 2023
Na een vervelend ongeval moest ik heel wat klussen uit handen geven wat ik zelf niet meer kon doen van ons nieuwe huis. Nou deze heren kunnen letterlijk alles van laminaat en plinten leggen tot kit werk als tuinwerkzaamheden als alle afval storten 100% een aanrader.
Hoi Magie
15 januari 2023
Before
Debora
15 januari 2023
After our grandmother passed away, they helped us clear out her house. Super nice team, good communication and professional, we were very satisfied!
Jan Rietman
15 januari 2023
Mooie dingen van alles wat
Marcel Loopeker
15 januari 2023
Ze hebben met 5 man in 1 dag het huis van mijn moeder op professionele wijze ontruimd. Bedankt voor de hulp. Geweldig gedaan!
Annie Beltman
15 januari 2023
Nice shop. Lots of choice and great prices
Milan Vanderbeek
15 januari 2023
Het is een leuke winkel. De mense zijn heel aadig ze doen de werk goed
Cornegm Dirne
15 januari 2023
Goed en attent contact. En de woning was netjes en snel leeggeruimd.
Nicole Provoost
15 januari 2023
Na een perfect georganiseerde verhuizing met een zorg vraag erg blij. Huis leeg en nieuw huis ingericht op 1 dag. Top. Vervolgens ontruiming met oog voor de mooie spullen die weer een tweede kans krijgen. Helemaal uit Raalte naar de provincie Zeeland en met een glimlach uit de wagen. Ik kan ze iedereen aanbevelen. Top en mooi op de mens.
Ben je hier al eens geweest? Je was al bezig met een review.
Robby- en 379 anderen deelden hun ervaring
Ben je hier al eens geweest? Je was al bezig met een review.
Robby- en 379 anderen deelden hun ervaring
Kringloop & Outlet De Snuffelaar De-goedkoopste-ontruimer.nl
Westdorplaan 46, 8101 BG Raalte